Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nat prez metr a brambory 2 cm, 1.7.2012
Obávám se, že to nemá spojitost pouze s hnojením.Naťe letos rostou a nekvetou.Zejména u těch brambořišť, které spálil mráz.Přehnojení dusíkem to není, bramborám to většinou nevadí.
Jak obstály jednotlivé odrůdy 18.5.?, 29.6.2012
Červnová je plná shluků ovoce.Mám radost, splnila moje představy.Co se týče jablek: mráz v mrazové kotlině byl přízemní, vysokým stromům neublížil.Jsou přeplněné.Zato těžce poškodil vinný keře jinak odolné Isabelly.Škoda, že ji nemám... celý příspěvek >
Rez hrušňová, 28.6.2012
Jsou rajony, kde můžete stříkat, shrabovat listí a neřády řádí vesele dál.Jinde je to obstojné bez zvláštního úsilí.Také ne všechny odrůdy jsou stejně citlivé, některá "posbírá" snad všechny neduhy. Platí to např.i pro višně. AB
Prečo pučí reva až teraz?, 25.6.2012
Roubované sazenice by měly po namočení ve vodě celkem brzy rašit.Pokud raší až teď, pak nejde o kvalitní sadbu a letorosty narostou slabé nebo nezdřevnatělé.Zimu a mrazy obtížně překonávají.Na další rok se většinou objeví pozdní pupeny ze... celý příspěvek >
Choroba vinné révy, 25.6.2012
Bazén a víno, které vyžaduje postřiky, opravdu nejde k sobě.Tam musí vinař velice dobře vybírat odrůdy, pokud nehodlá zasadit tam Baco nebo Isabellu..
Nízká plodnost třešně, 24.6.2012
Problém nebude ve hnojení a pod.Stejnou zkušenost mám rovněž s ranou odrůdou, která trpěla neduhy, jež jsou patrné ze snímků.Je to záležitost podnože a odrůdy ,která je sice raná, ale jinak má krátkou životnost (náchylná... celý příspěvek >
Vinná réva - zkroucené listy. Co to je?, 23.6.2012
Opatrnosti s herbicidy nikdy nezbývá.Stačí momentální závan větru...
Výsadba révy, 20.6.2012
Pokud nemáte pro bujnou odrůdu dostatek prostoru, pak bude obtížné udržet ji v daných mezích.Snad by pomohlo přeroubování na méně vzrůstný typ.
Prosím o pomoc zkušeného elektrikáře, 20.6.2012
Rozhodně to není vlivem úbytku napětí, odpor Cu vodiče 1,5mm na 100m délky je 1,17 Ohmu.V každé zásuvce je možné většinou připojit na každou svorku 2 vodiče.Vidličku bych na Cu drát nepoužíval.V nouzi lze ze zásuvky spodem vytáhnout napětí... celý příspěvek >
Neznámá choroba - klejotok plodů, 19.6.2012
Podobný úkaz pozoruji letos u pološvestky Stanley...     AB
Sousedské poměry, 18.6.2012
Jde o město, nebo vesnici?Moc lidí chce požívat výhody města, aniž by si uvědomili, že chov býků a smrad asi do obytné části města nepatří.Na venkově ale jde o běžnou věc.
Staré plody třešní, 17.6.2012
Kanada má hustotu zalidnění 3/km2,Austrálie dokonce 2,3 obyvatel na čtvereční km.Jsou to multinárodnostní dostěhovalecké státy.Viděla jste někde např. černou skládku s rozbitými klozety, umývadly,či binec po stavbě? Úředníci tam... celý příspěvek >
Staré plody třešní, 15.6.2012
Nejen že se starám o víc ,ale také jezdím a mám oči otevřené.Kdo chce vidět, vidí.Nemám co dodat.   AB
Staré plody třešní, 15.6.2012
PP, žiji ve světě řádných hospodářů.Tak, jak se musí někdo starat o lesy a louky, tak by se měl dobrý hospodář postarat i o tu nemocnou trnku, či lísku zasetou zásluhou veverky.Já o koze, vy o voze.   AB
Staré plody třešní, 15.6.2012
Jsem pro to, aby se ve volné přírodě objevovaly stromy různých aktivistů.Nesouhlasím, aby takové stromy hyzdily bez údržby krajinu a byly zdrojem chorob.Holt, někdo chce jalovce a někdo zase hrušky...    AB
Další diskuze:  4142434445>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika