Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 18.6.2013
"Chodíme hodně mimo zahradu na procházky..."  Já mám právě v blízkosti "psí stezky" pozemek a na pozemku dost často exkrementy od psů.A tak mě napadá, zda také přemýšlíte a případně po svém psovi na vycházce také uklízíte.Nechci podezírat, ale... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 14.6.2013
A co přemokření?Letos není o vodu nouze.Při zakořeňování různých druhů vidím podobné reakce.Některým voda nevadí a koření, u jiných dochází k podobným efektům.   AB
Vari 1414, 13.6.2013
V botičce (přívod vn ke svíčce) bývá přerušen odrušovací odpor, přeměřit jeho hodnotu několika kiloohmů, případně očistit tenkým plochým pilníčkem plochy kontaktu u zapalování, překontrolovat odtrh 0,3mm a předstih (3,5 mm).Štavnatou jiskru dodají... celý příspěvek >
Vari 1414, 13.6.2013
U nového motoru.Starší a opotřebený regulátor má místo dírek ovály a na hřídeli regulace je vůle.To všechno může mít vliv stabilitu volnoběhu.Přestavění změní předpětí pružiny regulátoru a vůle táhla se uplatňují.Pokud má motor výkon, nepřkládal bych... celý příspěvek >
Vari 1414, 13.6.2013
Poslechl jsem si Vaši bezvadnou videonahrávku.Podle mých zkušeností bych zvýšil otáčky šroubem volnoběhu (u konce bovdenu) a šroubem sytosti (nad plovákem-oba jsou s pružinou) bych naladil nejvyšší otáčky.Poté prvním šroubem uberu otáček a naladění... celý příspěvek >
Posouzeni stavu Hrusne, 12.6.2013
Provedl bych radikální omlazující řez a na na nové koruně nezanedbávat postřiky proti strupovitosti.  AB
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 9.6.2013
Sadaři Vlado, je možné, že Vaše zkušenosti jsou dobré a chválíte.Koupil jsem u téže firmy hrušeň a nestačím se divit.Z hrušně nejdou ani odebrané rouby, samotný stromek živoří a asi skončí.Firma prodejstromku.cz se živí také návštěvou různých... celý příspěvek >
Proč réva nekvete?, 4.6.2013
Našel jsem poznámku polského autora, že Alden plodí pozdě.Co tím v praxi míní, nevím. AB
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 4.6.2013
Morella stinná plodí záhy a dost řídce, plody jsou od sebe poměrně hodně vzdáleny na rozdíl od jiných druhů.Možná proto se jí odvozeně říká stinná, protože mají větší   šanci dozrát i ve stínu.To je ale jen moje domněnka.Zatím ji zkouším,... celý příspěvek >
Proč réva nekvete?, 3.6.2013
Stejně je to zajímavé, co tazatelka napsala.Letos by snad zakvetla i motyka, zastrčená do země. AB
Povalane zemiaky, 31.5.2013
Větší obavy mám ze stop, které jsem až dosud na pozemku neviděl.Jsou od divokého prasete.V blízkosti porostu brambor to nevěští nic dobrého... Pokud by se přidružilo ještě nějaké dvounohé ošípané, pak jaké byly...
Hibernal, 30.5.2013
Mám zato, že samotný Nissorun dost zabral."Opuchlé" listy révy sice zůstaly, ale list vegetuje a plní své zadání.Možná mírně omezeně.Jinak před sírou napříště odrabu borku a teprve pak havěť postříkám, jak radí Wimpi.  AB
Co vaše réva? (2013), 30.5.2013
Wimpi, já zase tajně přemýšlím, co by se stalo, kdyby praotec Čech nezakotvil u Řípu a vydal se trochu jižněji, k moři.Možná, že oteplování planety způsobí, že fíky a pomeranče vytlačí hrušně a jablka z našich šířek a k tomu jakostní víno bude naší... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 30.5.2013
Paľo, díky gastroenologickému zaměření našich výletů se zetěm jsem hodně změnil (a prodražil)své chuťové nároky.Zvitězily RR a Hibernal a Kerner už tolik neJeho mutace Kernling těžko překvapí.Hibernal jsem už zařadil mezi oblíbené.  AB
Co vaše réva? (2013), 30.5.2013
Dopadne to dobře, letos se aj angrešt bezvadně ujímá.Loni jsem s vínem na zeleno uspěl jedině ve skleníku, kde jsem "přehodil"  Kodrjanku na skoré "srpnové" po tchánovi.Venku v srpnu byli kosi a špačci nejrychlejší.Letos už bude první panenský... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika