Příspěvky uživatele - 72.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 16.7.2015
Co to tady povídáte za nesmysly! Honda také dodává aditivum do benzinu pro své motory. Používání je uvedeno i v návodu a při koupi sekačky vás prodávající upozorní na nutnost toto aditivum do benzinu přidávat. Servisáci s tím nemají nic společného.... celý příspěvek >
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 16.7.2015
Tenkrát to byl "boj" o terminus technikus "emulsní trubice". Tehdy jeden, slovy jeden diskutující tento název napadal. Já si ale myslím, že je jedno jak se to v diskuzi nazve, podstatné je, aby bylo jasné o co jde. Já Standovi nevděčím, za ten název,... celý příspěvek >
Motorová pila s elektrickým startérem, 8.7.2015
Já si myslím, že toto vlákno je tu tak trochu pro exhibici. Pokud pila nechce starovat, tak jsem přesvědčený, že dřevorubec nakonec bude mít větší kapacituá, než baterie a ža nakonaec nastartuje rukou. Pokud pila startuje dobře, pak je elektrický... celý příspěvek >
Křovinořez - volba žacího kotouče, 8.7.2015
Tyto nože jsou vhodné na rostliny, které mají dlouhé proletené šlahouny. Takový porost jde sekat i třízubým, ale musí se natočit na svislo, aby ty šlahouny rozsekal. Nasadit ho má smysl, když se bude likvidovat jen takový porost. např. paseky... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Motor Jikov Viva, 6.7.2015
Asi bude trochu rozdíl v provedení regulace otáček u elcentrály a sekačkového motoru, kde bývá regulace podvozena od tlaku výfukových plynů a kde jsou požadavky na regulaci otáček mnohem nižší. FO
Křovinořez - volba žacího kotouče, 5.7.2015
Já mám 2,3kW. Používám 300mm. Záleží také co se seká a jakou váhu má hmota useknutá na jeden ráz. Při nižší trávě by větší průměr byl jistě výhodou, pokud by takový nůž nepřetěžoval motor. FO
Křovinořez - volba žacího kotouče, 4.7.2015
Trojzub je nejuniverzálnější. Průměr 350 je zbytečný. To, že se zuby ohly je v pořádku, lepší, než aby se ulomily. Znám případ, kdy se odlomil kousek nože, prorazil ochrannou síťku a vlétl do oka a dotyčný o oko přišel. Ne nadarmo se v návodech píše,... celý příspěvek >
Serizeni motoru stare sekacky, 4.7.2015
jedná se asi plovákový karburátor.  Není sice moc jasné jak to bleptání zní, jak se chová při pomalém přidávání plynu, a td. Pokud jede na volnoběh, a po přidání se dusí a dělá to u všech karburátorů stejně a nejedná se o karburátory vyřazené ze... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Motor Jikov Viva, 2.7.2015
Při stejné "kvalitě" trávy je potřebný výkon dán šířkou záběru a pojezdovou rychlostí. Počet nožů s tím nemá moc co dělat. Jen je při větším počtu nožů menší zatížení jednoho nože. Já mám na své sekačce Blanice motor Tecumseh 6,o. 4 nože bych uvítal.... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Motor Jikov Viva, 29.6.2015
Já mám Blanici var.2006, což je vlastně sestra Perly. Perla má jen jiný tvar laminátového krytu, aby lépe sekala vyšší trávu. Moje má 3nože. 4 nože považuji za lepší. Za 9 let co ji používám, tak jen brousím nože a případně měním za nové. Nový hnací... celý příspěvek >
Ochrana korun stromků před srnci, 25.6.2015
Srnky, jak jsem to pozoroval na mých stromcích, okousaly všechny rašící pupeny a občas zahryzly i do kminku a vytvořily rány takové, že jsem si dost dlouho myslel, že to někdo udělal nožem a přemýšlel jsem, jestli by mohl mít někdo dúvod mě takhle... celý příspěvek >
Identifikace cerpadla Sigma, 24.6.2015
Je to podle mě čerpadlo NFMU. Tento usazený kal se dá odčerpat jen tak, že se rozmělní a naředí tlakovou vodou. FO
Ochrana korun stromků před srnci, 24.6.2015
Já jsem o tom psal v jiném vlákně. Bohužel málokdo si dá tu práci vyhledat co již bylo o tom napsáno. Prosím, používejte tu možnost. Je jednodušší založit nové vlákno. FO
Ochrana korun stromků před srnci, 23.6.2015
Zkuste hledat. Na tomto fóru se to už řešilo. FO
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
Mám křovinořez 4510 od Dolmaru, 2,3kW. Sekám s ním hlavně nálety a hodně hnusně zarostlé pozemky. Myslím, že na 2000m2 by stačil menší výkon. Jsem max. spokojený. To platí i PS420C, kterou od této firmy také vlastním a používám. Je třeba si uvědomit,... celý příspěvek >
Další diskuze:  678910>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika