Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sršně - jak na ně?, 25.3.2008
Pane Luissi,  té historce z včelařské latiny o sršni ukusujícím hlavy včel snad nevěříte ani Vy sám.    Pokud jste skutečně viděl úl na vlastní oči, tak vězte, že česlo je začátek žaludku (konec je vrátník), zatímco včely vyletují z... celý příspěvek >
výživa ořechů, 25.3.2008
To myslíte vážně?
očkování stromkových růží, 25.3.2008
Smím se zeptat, proč očkujete až na dvou či tříleté pruty? Neujímaly by se lépe očka na jednoletých?
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 25.3.2008
...Samozřejmě je třeba mít "kam šáhnout " pro materiál.  A vo vo vo tom to je.
Kdy sázet meruňku, 25.3.2008
Je-li půda kvalitní, vyvětrávat není třeba. Není dobré sázet do půdy vyčerpané starou meruňkou a to platí nejen pro 1,5 metru šíře jámy, ale i pro nejbližší okolí. Tam dosáhly kořeny starého stromu, braly živiny a vylučovaly metabolity.... celý příspěvek >
Kdy vysadit jahody?, 25.3.2008
b) je správně. Řekl bych, že lepší než igelit je černá nastýlací tkanina.
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 25.3.2008
Přesně tak, jak jste to pochopil
Kdy sázet meruňku, 25.3.2008
Taky bych řekl, že pro výsadbu meruňky je optimální doba. Zejména, pokud se má oteplit. Budete-li ji sázet na stejné místo, vykopejte pařez staré meruňky. Je to úmorná práce, ale vyplatí se. Na dno jámy nasypejte draselné a fosforečné hnojivo.... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 25.3.2008
S tím naprosto souhlasím.  Stavěl jsem altán z koupených hranolů, desek, lepenky, šindelů, plechů. nátěrů, patek...   Vyšlo to asi stejně jako z Hornbachu. Jenže - když se kolemjdoucí optá, kdo to stavěl, mohu hrdě vypnout hruď. A to... celý příspěvek >
Roubování třešně, 25.3.2008
Možná je to jen můj dojem, zdá se mi, že některté odrůdy třešní snášejí silný řez a hluboké zmlazení lépe než jiné. Dobře regenerují: Karešova (asi dík silnému růstu), Napoleonova (málo trpí klejotokem), žlutá Dönissenova, jedna skorá měkká bělice -... celý příspěvek >
redwin, 25.3.2008
Mám ji asi 5 let. Ani deklarovaná mrazuodolnost neuchránila loňské květy. Koupil jsem ji ve Střílkách (Kubacek.cz). Skutečně zraje téměř měsíc před RH.
sladká tekutina ze spodu kytek, 25.3.2008
Ano, to je, Jirko, pravda. Trochu problém je, že není jasně stanovena definice výkalu. Pokud bychom se např. dle Tvého vzoru  shodli,  že vše, co opouští tělo distálním koncem vylučovacího ústrojí, je moč, jsou močí u savců i... celý příspěvek >
Výška vzrostlých třešní, 21.3.2008
V případě velikosti Vaší parcely je to možná pochopitelné. Ovšem jako rada na dotaz - chci na svou zahradu co největší třešeň - nevím... Jako zahradu beru pozemek, kde se obvykle nevysazují plané ovocné stromy Každopádně neznám bujnější... celý příspěvek >
sladká tekutina ze spodu kytek, 21.3.2008
To by Vám včelaři dali, že nazýváte medovici trusem! Ono to tak v podstatě je, ale oni to neradi slyší. Včely z té medovice vyrábějí nejlepší - lesní med. Je fakt, že medovici vylučují mšice jinými otvory než koncem střeva. 
Lepidlo na dřevo, 21.3.2008
Ta podtlaková fixace vůbec nevím co je. Latexových rukavic mám krabice, proč bych si je bral, když dám pozor, tak se přece nemohu umazat, že... Myslel jsem si, že odstraňovačem PU pěny lze odstranit pouze neztuhlé lepidlo, každopádně si je... celý příspěvek >
Další diskuze:  4142434445>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika