Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2012), 29.8.2012
Nádhera .
Slunce a rajčata, 28.8.2012
Všechno do oleje, používáme i řepkový nebo slunečnicový, zvlášte pokud dělám paprikový olej (jedna kávová lžička papriky na deci oleje, dvě hodiny nechat odstát, paprika sedne na dno, olej se slije a je krásně do červena).
Sušená rajčata v oleji, 28.8.2012
Dle jednoho návodu jsem máčel dvě hodiny sušená rajčata ve směsi vody a italského viného octa (1:1), nejenže to octem smrdělo jak bolavé nohy ale výsledný produkt byl hodně kyselý, měkký ale kyselý. Do další várky jsem snížil množství octu, ještě... celý příspěvek >
Slunce a rajčata, 28.8.2012 Obsahuje fotku
Já také sklízím o 106, hlavně na sušení a protlak, na jídlo to už skoro nikdo nechce,  soudky na keřích přezrávají, nevíme co sníst dříve - rajčata, melouny, papriky, lilek, okurky, broskve, ostružiny, réva, burčák. Nastane podzim, zima a budeme... celý příspěvek >
Slunce a rajčata, 28.8.2012
Zčervenají, ale pokud nedosáhly alespoň technické zralosti tak to bude jen nezralé "zelenisko". Vidím že je Vám líto otrhané plody vyhodit ale věnujte se spíše těm co zůstanou na rostlině. Když je protrháte tak budete mít méně větších plodů, když ne... celý příspěvek >
Slunce a rajčata, 28.8.2012
Kdepak, probírka se dělá proto aby plody které zůstanou na rostlině byly lepší, větší, lépe vyzrávaly.
Slunce a rajčata, 28.8.2012
Listová plocha je důležitá, rostlina nasadí tolik plodů na kolik "se cítí" a kolik je schopna uživit, spíše udělejte probírku plodů.
Slunce a rajčata, 28.8.2012
Jak jsou rané bych se musel podívat, a koupené jsou tam.
Slunce a rajčata, 28.8.2012
U nás je země suchá ale téměř po celé prázdniny skrápěná dešti, všudypřítomná vlhkost, plíseň bramborová je letos asi jediná choroba která rajčata nenapadla. Pro většinu odrůd sezona skončila, připadá mi to že se "vtěsnala" do tří měsíců. O víkendu... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 23.8.2012
I já se připojuji, pokud odstraňovat listy, tak jen ty napadené chorobami nebo jinak poškozené.
Sklizeň rajčat 2012, 22.8.2012
V reklamaci mám ETA Karina a teď pracuji s Bielmeier BHG 601.127. U ETY se sušily více spodní plata u BHG byly zase rozdíly v rámci plata, ale to je jen jedna věc. Další je ta, že stejně se musí rajčata průběžně kontrolovat a odebírat protože... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 22.8.2012
Dovezl jsem novou sušičku a dal do ní půlky rajčat, včetně těch nedosušených z terasy na slunci, do rána bylo něco již hotovo. Na těch z terasy jsem si všiml rovněž černání některých plodů, co to je, proč to je? Nakrájené byly na půlky ale byla to... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 21.8.2012
V okamžiku kdy nebude svítit slunce přímo na rajčata tak je to o ničem, rajčata se musí sušit na slunci, nemluvě o tom že stačí zvýšená vlhkost vzduchu a rajčata ji hned "natáhnou".
Sklizeň rajčat 2012, 21.8.2012
Rajčata mi při sušení v troubě černají, podle mne je tam moc vysoká teplota. Co se týče Principe Borghese tak tam to také není dobré, rajčatům uschnou stonky a plody odpadávají, nevím jak to taliáni suší ale asi ne na slunci, a sklidit ne úplně... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 21.8.2012
A je dosušené, sušička je v hajzlu, slunko v nedohlednu a rajčat plná zahrada. Hlavně že jsem ráno o šesti lítal po terase a dával rajčata ven. Musím konstatovat že po dvou dnech vypadala sušená rajčata velmi dobře ale naše počasí tomuto postupu... celý příspěvek >
Další diskuze:  4142434445>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika