Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ulehla vyklicena rajcata, 14.3.2013
Snažte se rostlinky spíše podebrat i s balem a ten následně opatrně odstranit, pomůže i kelímek s vodou. Prťavému rajčeti stačí trochu neopatrnosti a je po něm. I proto já osobně přepichuji až mají pravé lístky, v té době je již stonek pevnější.... celý příspěvek >
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 14.3.2013
Ale pikýrování vata neumožňuje! Vatu ano, ale pro hydroponické a umělé pěstování, na zahradu bych ji nedával.
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 14.3.2013
Používám taková plata na výsev odrůd určených na záhony. Pokud mám místo tak je nechávám v celku a do každé buňky dávám 3-6 semínek od jedné odrůdy, přepíchávám do 2dcl kelímků. Na ně zase pasují malé plastové přepravky na mandarinky nebo velké... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 14.3.2013
U nás v BV ráno -3°, teď je tak -2°, drobně sněží a fouká nepříjemý vítr. Sníh se drží jen trochu na trávě nebo hlíně, zem zmrzlá není. Tohle má vydržet do soboty. O víkendu jsem se chtěl pustit do základů "rajčatového" skleníku ale vidím to spíše na... celý příspěvek >
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 14.3.2013 Obsahuje fotku
Pro výsev je asi lepší nevysévat semínka jednotlivě do sdbovačů ale vždy odrůdu ve skupince. Zabere to méně místa a když máte "svazeček" rostlinek s prvním pravým lístkem tak ho něčím podeberete a krásně i s balem vyjmete ze zeminy. Pak opatrně... celý příspěvek >
Ulehla vyklicena rajcata, 14.3.2013
A jakým způsobem jste je vytáhl a kolik měly rostlinky lístků? Dobrá rostlinka ani po přepíchnutí nelehne.
Která odrůda rajčat do skleníku, 13.3.2013
Do skleníku (foliáku) bych chtěl dát hlavně nějaké rarity, a pak také naroubované odrůdy. V žádném případě odrůdy které v pohodě zrají venku, ve Vašem případě asi všechny, problém by při horším počasí mohlo mít to San Marzano. To ale jen v případě že... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 13.3.2013
Taky jsem pozoroval tu změnu k lepšímu , a taky jsem pozoroval dnes ráno pupeny broskvoní jak startují, jak se mění jejich špičky. Vypadá to že víkendový postřik bude druhý ale zároveň taky už poslední. Nejnižší teploty se dostaly na mínus čtverku a... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 12.3.2013
Nejspíše je to myšleno tak, že se PETka naplní částečne pískem aby plavala na hladině a eliminovala tlak rozpínajícího se ledu.
Mrazy v březnu 2013, 12.3.2013
Pane PP, to M se kterým počasí lomcuje mám být já? A co na to berete? Naskakují Vám pupínky ještě z někoho jiného krom mne? Jestli máte potřebu se do někoho navážet, tak věřte že já nejsem ten správný typ. Zkuste hledat něco fascinujícího ve svém... celý příspěvek >
Vadnou sazenice, 12.3.2013
Záleží zda to je padání klíčících rostlin. Já tyhle věci při klíčení a pikýrování zásadně nepoužívám, ani lignohumát, ten mi taky nadělal více škody jak užitku. Zkusit to samozřejmě můžete, Previcur umím použít až na šedé nebo bílé povlaky které se... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 12.3.2013
Mě to ráno v Břeclavi 4 ukazovalo v autě -2°C. Předpověď na 16-17 je -9 - -10°C, "pocit chladu "-16°C, na 18.3. +10°C, což je rodíl 20° a to už je na palicu. 
Vytáhlé sazenice, 12.3.2013
... klidně i méně.
Vadnou sazenice, 12.3.2013
Použijte jen tu dešťovou vodu, ošetřovat začněte až tak 14 dnů po přepikýrování nebo po přesazení, až jsou viditelné přírustky. Žárovka není vhodná protože rostlinky její spektrum nevyužijí, navíc může dojít k poškození pokud je moc nízko. Pokud je... celý příspěvek >
Vadnou sazenice, 12.3.2013
A nezalil jste je i tím lignohumátem? A jakm jste je ošetřoval? A čím jim svítíte? 
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika