Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování melounů a okurek 2012, 29.5.2013
Já zase naopak, okurky se mi moc nedařily, až letos celkem slušně, stejně tak cukrové melouny. Když dáte naroubované sazenice do vlhka tak je moc nezalívejte, zeminu nechte jen zlehka vlhkou. Já je nezalívám vůbec, jen vlhčím rozprašovačem. Mám... celý příspěvek >
Paprika v skleníku: choroba nebo škůdce?, 28.5.2013
Takže už nyní víte co nedávat do kompostu. Píšete že to napadlo jen Kapie, i u mne to byly jen některé odrůdy, asi jsou na to háklivější. Nakonec obnovily růst a rodily, trvalo to však hodně dlouho, Takto napadená rajčata, po přesazení do volné půdy,... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 28.5.2013
A jak ošetřujete rostlinky po naroubování? Uhnívají opravdu přímo v místě roubování nebo uhnije stonek roubu?
Roubování melounů a okurek 2012, 28.5.2013 Obsahuje fotku
Držím Vám palce ať se to podaří a určitě to nevzdávejte, ale dovolím si něco poradit. Nevím na jakou podnož jste roubovala ale ty, které na to nejsou určeny a vyzkoušeny, nemusí dobře srůstat a i to může být důvod nezdarů. Na druhém snímku je meloun... celý příspěvek >
Vadnutí listů u papriky, 28.5.2013
Řekl bych že mají podmáčené kořeny. Omezte zálivku na minimum a hlavně vysaďte to hnojivo, hnojit tak malé rostliny není moc dobré. Pokud mají ještě kořeny v pořádku tak obraší.
Rajčata ven?, 27.5.2013
Nafťáci si v zahradách asi 100 m vzdušnou čarou postavili vrtnou věž nad 3 km hlubokým ropným ložiskem, a tak jsem si říkal že by z toho mohlo něco kápnout. Nakonec se však jednalo o zakonzervování starého vrtu někdy ze šedesátých let, po dvou... celý příspěvek >
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 27.5.2013
Kadeřavost jede čím dál více, je to přímo úměrné tomu co předvádí nynější počasí. V době krátce po vyrašení se objevila na pár listech a jen na některých stromcích (to bylo slunečno, sucho a teplo), teď to sice není katastrofa ale objevuje se již... celý příspěvek >
Zaštipovat cherry rajčata?, 24.5.2013
Tak rakouského rajčatového krále fouká vítr!!! Ten pán pěstuje rajčata profesionálně a v téměř ideálním prostředí a to je potřeba brát na vědomí. Rostliny má podestlané i slámou, má tam suché podnebí a tak je klidně může nechat válet po zemi, ovšem... celý příspěvek >
Foliovník nebo skleněný skleník, 24.5.2013
S tou liškou to sedí úplně přesně . Pokud bych měl možnost volby tak volím skleník, ovšem foliák v žádném případě nezatracuji.
Výška rostlin papriky ve foliáku?, 24.5.2013
Ve skleníku se mi takhle vytáhly všechny, ale bylo to až k závěru sezony, kdy měly rovněž největší násadu plodů. Dával jsem je cik-cak v asi 30-40 cm rozestupech, odrůd asi 10-12, vesměs velkoplodé. Určitě najdu doma nějaké fotky. Letos jsem je dal... celý příspěvek >
Výška rostlin papriky ve foliáku?, 24.5.2013
To je slovo do pranice!!!
Zaštipovat cherry rajčata?, 24.5.2013
Nevím co pěstujete za odrůdy a kde je pěstujete, ale nedovedu si představit nezaštipovaná rajčata, zvláště tyčková. Stačí mi když v létě prší a nedostanu se na zahradu probrat je. Kdybych je nevyštipoval tak prostě v určitý okamžik svou vlastní vahou... celý příspěvek >
Výška rostlin papriky ve foliáku?, 24.5.2013
Tak já jsem je do stropu ve skleníku měl, ohnuté vršky byly pěkně, je fakt že mám skleník jen 180 cm ve hřebeni, ve foliáku byly o něco menší. Zase je ale potřeba si uvědomit že paprika doroste této výšky až koncem sezony tak nemusíte mít z nějaké... celý příspěvek >
Výška rostlin papriky ve foliáku?, 24.5.2013
Zpočátku jsou rostliny menší ale až se rozjedou tak dosahují rozměrů jak uvádí Vaše kolegyně. Samozřejmě že záleží na odrůdě, ale rostliny můžete trochu usměrňovat vylamováním zálistků a výhonů.
Zaštipovat cherry rajčata?, 24.5.2013
Možná to v zemi je vedeno na dva výhony, to už teď nevím, každopádně to v tom květináči, a i všechna ostatní drobnoplodá, mají plodů bohatě.
Další diskuze:  26,  27,  28,  29,  30  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika