Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jen si tak trochu postěžovat, 3.7.2013
Tak to Vám držím palec, jen pozor na "vadnó elektrónko E-13 z podniko Katoda Olomóc".
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 3.7.2013
Dělaly mi to dokonce i vrcholy které jsem dal znovu zakořenit do vody (foto tu někde je), to svinstvo bylo už v těch rostlinách a asi je nutné je co nejrychleji prohnat "zdravou výživou" aby to svinstvo z rostliny vyprchalo. Myslím že Vám to bude... celý příspěvek >
Vedlejší efekt lepových pásků na mravence, 3.7.2013
Ne nestalo se to nikdy, max nějaká ta beruška nebo jiný hmyz. Možná to bude tím kůlem a tou plastovou mřížkou které jsou téměř v úrovni lepu, pták na ni může sednout, na holý kmen nebo dlouhý kůl sedne těžko, pokud to nebude datel nebo něco... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 2.7.2013
U mne je letošní rok samý extrém, oproti předcházejícím dvěma, které byly celkem hnusné, ale zase jak na co. Není sice povodeň, ale mokro a chladno se střídá s extremními hicy, je léto a ráno jsou desítky. Réva letos nepomrzla ale v době květu byl... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 1.7.2013
Pro kamo - to co tady píši berte jako mou zkušenost s pěstováním. Výrobcům se dnes nedá věřit ani dobrý den, ani oni však koneckonců nemusí znát původní zdroj a dodavatele suroviny. Zkuste rostliny zbavit kořenového balu, opláchněte kořeny ve vodě a... celý příspěvek >
Ridomil Gold, 28.6.2013
To je napsáno téměř u každého prostředku, stejně jako že máte používat ochrané pomůcky. Ridomilem (Gold MZ Pepite) běžně rajčata ošetřuji a má i celkem krátkou OL.
Co vaše réva? (2013), 28.6.2013
Tak je to tady Ledoví muži 2013. Já taky lítal po zahradě polonahý, teklo ze mne jako z v... a, tričko se na mě lepilo (abych se nespálil), a já si pochvaloval jaké je krásné počasíčko, jak to krásně raší, roste a kvete, jak to dohání tu hnusnou... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 28.6.2013
Vzpomínám si že někdo tady v diskuzi o počasí psal že švýcarští meteorologové předpovídají na letošek horké a suché léto, a já zareagoval tak, že když to takhle dopadne tak vyvěsím na zahradě na stožár švýcarskou vlajku, výsledek je ovšem jiný...... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 28.6.2013
Jak moc snese réva probírku, hlavně mám na mysli letorosty? Chtěl bych to hodně hodně probrat abych hlavy provzdušnil, mám na mysli nejen zalamování nad drátěnkou ale i uvnitř keře. Lepší bude asi vylamovat než stříhat?
Prodej sazenic - Krausovi Mělník, 26.6.2013
Vloni jsem zjistil že jsem byl podveden i u Klivie, minimálně u odrůdy Vostorg, letos, tzn. po třech letech, budu zjišťovat jak moc jsem byl podveden u ostatních stolních odrůd. Ve stolních odrůdách bude o hodně větší binec než v moštových, tam by... celý příspěvek >
Odpadávání květů paprik, 26.6.2013 Obsahuje fotku
Všechno má za vinu nejspíše dlouhá zima a dlouhé držení přísady v kelímcích. Ve skleníku jsem vysazoval nejdříve a tam se již pomalu chystám na první sklizeň, ve foliáku byla výsadba opožděna, tam jsem po výsadbě obral všechny plody a papriky se po... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 25.6.2013
Mšice z broskvoní zmizely, berušky a jejich larvy zaúřadovaly, nyní se rodí nová generace berušek.
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 25.6.2013
Teď je vše mokré a je zima, ale až se snad opět oteplí a přestane konečně chcát, tak pak nastane větší problém. To vlhko, které bude vlivem tepla stoupat z přemokřené půdy, tak to bude zabiják, bohužel. Když jsem se díval na křivku teplot, tak byla... celý příspěvek >
Pěstujete keříčková (determinantní) rajčata?, 25.6.2013 Obsahuje fotku
Determinantních odrůd pěstuji hodně druhů, některá již mám osvědčená, další nová zkouším. Jenže jejich pěstování není zdaleka tak "bezstarostné" jako u tyčkových. Já nemám žádné opěrné konstrukce a tak má každá rostlina svou tyčku, a k ní jsou do... celý příspěvek >
Malé papriky, 24.6.2013
Buďte nelítostná, papriky potřebují nejdříve obnovit růst.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika