Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2012), 24.4.2012
Mirku, jak vaše Afrodita přežila zimu? Na mojí loňské sazenici byla v rašících očkách vidět květenství, než mi je nějaký haj*l ožral :-(VJK
Polské odrůdy maliníku, 24.4.2012
Polku a Polanu prodává např. pan Knížek z Chrastína. VJK
Nový trávník a v něm jetel, 19.4.2012
Jetele plazivého se častým sečením nezbavíte, leda byste sekal pod 15-20mm. Bofix či Starane nemají na jetel trvalý účinek, je-li půda málo výživná, objeví se znovu. VJK
Popel na zahradu?, 13.4.2012
To nevychází. Vápník, hořčík a draslík je v dřevěném popelu převážně ve formě uhličitanu. Vezmu-li i nejnižší hodnoty obsahu, tvoří jen tyto 3 prvky více než 100% obsahu popela. A to není započítán ještě fosfor, křemík a další. Zajímalo, by mě, kde... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 12.4.2012
Mezi fosforem a kyselinou fosforečnou je přeci jenom trochu rozdíl. Asi jako mezi vodíkem a vodou. VJK
Popel na zahradu?, 12.4.2012
Pokud se tu pisatelka ještě vyskytuje, docela by mě zajímalo, odkud se v dřevěném popelu bere kyselina fosforečná, a to ještě v koncentraci 15%.  Nejsem sice chemik, ale uhličitan vápenatý a kyselina fosforečná mi nejde moc dohromady. VJK
Česnek, 5.4.2012
Nejsem sice pěstitel česneku, vysadil jsem jen 20 stroužků, ale nedomnívám se, že by za současný stav mohly holomrazy, resp. ne jenom. Nevím jak jinde, ale u nás od 5.12.2011 do 29.1.2012 napadlo 181,4mm srážek, což je více než 40% ročního úhrnu.... celý příspěvek >
Kuchynska soľ (NaCl) do pôdy, 30.3.2012
A z jakého důvodu toto praktikují? Sodík a chlor jsou v půdě obvykle o několik řádů vyšší koncetraci, než rostliny potřebují, není nutno je dodávat. . VJK
Množení vinné révy, 29.3.2012
Rád bych se zeptal těch, kteří zakořeňují téměř v laboratorních podmínkách s řízeným vytápěním, jakou mají úspěšnost u odrůd, které špatně zakořeňují, např. Vostorg. Já dávám řízek do sklenice s vodou, dám blízko k oknu do místnosti, kde je zrovna... celý příspěvek >
Kocka v zahonu, 15.3.2012
Naopak, kočky vyhledávají místa, kde jim "něco překáží". Nejvíce naděláno je v následujícím pořadí - vřesoviště, tymiány, solitérní trsy trav, karafiáty, trávník.  Rovněž se rády rozvalují v některých keřích. Kočku něco zahrabávat na prázdném... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 13.3.2012
Přímý konzum - Bejbino a letos poprvé Stupické polní rané místo obvyklého Start F1,  lečo a konzervace - Parto F1. VJK
Co vaše réva? (2012), 3.3.2012
Dnes ráno začal slzet první keř u zdi domu. Skoro o 14 dní dříve, než loni. VJK
Preočkovanie starého vinohradu, 29.2.2012
Ja bych, na rozdíl od Pala, až tak nespěchal. Pan Řezáč očkuje začátkem dubna, ale uvědomte si, kde je on a kde jste vy. Klidně bych počkal na půlku dubna, možná i později, dle počasí. Réva slzí poměrně dlouho, takže je dost času. V chladnějších... celý příspěvek >
Habr nebo buk?, 28.2.2012
Záleží na konkrétních podmínkách - habr je univerzální, vhodnější i do sušších podmínek, lépe snáší zasolení a je jednodušší na pěstování.  Na druhou stranu kráse vhodně zvolených buků se žádná jiná rostlina v živém plotě nevyrovná. Oba... celý příspěvek >
Zanedbaný sad - jak začít s řezem, 28.2.2012 Obsahuje fotku
Získali jsme se ženou ovocný sad, který byl cca 6-7 neudržován. Většina stromů jsou jabloně, pár hrušní, třešní, švestek. Rádi bychom ho postupně dostali do lepšího stavu, přestože ovoce z něj bylo údajně dost. Stromy jsou však plné vlků a velmi... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika