Příspěvky uživatele - 73.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Subio a Blanketweed, 28.8.2009
reakce na příspěvek 232.98 (?), 27.8.2009 20:59  : Příliš na jezírko pospícháte, dejte mu chvilku času, ať se zkusí stabilizovat. Chápu Vaši potřebu jezírko pomoci nějakou činností. Tím přípravekm od Subia jste tomu určitě neuškodil, můžeme... celý příspěvek >
Mléčná voda v jezírku - řasa, 28.8.2009
Myslím, že bakterii bude úplně jedno, zda bude přisedlá na husím krku, nebo kaldness nebo... (nahraďte jiným typem fitlračního media) . Důležitá je pro Vás plocha, kterou osadíte, cena media, za které je do fitlru pořídíte, a snadnost... celý příspěvek >
Neco zere lekna, 25.8.2009 Obsahuje fotku
Myslím, že ne, majitel jezírka asi myslím tohle (viz obrázky) Vyfotil jsem i to zvířátko, co to dělá, my to mechanicky odstraňujeme, ale množí se to velmi rychle
Subio a Blanketweed, 24.8.2009
Problémem většiny přípravků do jezírka (Blanketweed nevyjímaje) je to, že vlastně vůbec nevíte, co obsahují. Tudíž se musíte na spolehnout na velmi šikovně formulovaný popis a složení přípravku (za jehož formulaci by se nemusel stydět ani americký... celý příspěvek >
Subio a Blanketweed, 24.8.2009
Myslím, že jste byl příliš rychlý, 3 týdny stáří jezírka je hrozně málo, a to, že se v něm bakterie nestihly rozrůst, není podle mého ovlivněno tím vyprání fitlru, ale spíše krátkým časem od založení jezírka. To že máte teď zakalenou vodu, by Vás... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 22.8.2009
Zkuste pH držet na úrovni kolem 7, když to bude 7,5, buďte v klidu. Na tu hodnotu pH se ale zas tak nevažte,  viděl jsem silně zařasené jezírko s pH lehce pod sedm
Řasy v jezírku, 21.8.2009
To měla být ironie," živiny" v té nádrži vždy nějaké budou, a proto je dosažení nádrže bez nich takovou spíše utopií. Všechny typy filtrací by toho rádi dosáhly, nicméně se tomuhle cíli pouze více či méně blíží
Řasy v jezírku, 20.8.2009
Někdy bych se chtěl dočkat toho, že by ve vodě definitivně došly živiny
Propojení jezírek, 19.8.2009
nebude to problém filtru, ale čerpadla, pokud budete překonávat převýšení 1-2 metrů, čerpadlo reálně ztratí na výkonu, a voda načerpaná do fitlru nemusí (ale může) stačit k tomu, aby nádrže byly čisté. U čerpadla patrně najdete nějaký ztrátový... celý příspěvek >
Jezírko - filtrace, 18.8.2009
Teď je "in" kaldness, siporax, bývaly to biobals, matala rohože, bioakvacit - každý druhý rok přidje nějaké převratné médium, které funguje lépe než ty ostatní...  Pokud si projdete pár stránek českých výrobců filtrů, získáte názor, že na názvu... celý příspěvek >
Řasa v jezýrku, 18.8.2009
Že amnoniak odstraníte z vody pouze zeolithem - na to jste přišel jak?  Většina majitelů jezírek amoniak ve svých nádržích rozkládá, ať už o tom ví nebo ne. Většina z nich (řekl bych že naprosto drtivá) ve svých nádržích zeolith nikdy neviděla
Vzduchovač či turbínu, 17.8.2009
Pro p. Tichého - s tím promícháváním vrstvev vody mi to přijde nějaké divné, neznám důvod, proč by tam tohle omezení mělo být. Na tu rychlost průtoku jsem se ptal proto, že se myslím odvijí nejen podle velikosti nádrže, ale hlavně podle velikosti... celý příspěvek >
Vzduchovač či turbínu, 14.8.2009
pro Tichy22@seznam.cz : co znamená věta "Bakteriím, které já doporučuji, postačí průtok vody přes filtraci 1x za 12 hodin" - mohl by jste to prosím více rozvést
Řasy v jezírku, 12.8.2009
Budete se smát, ale znám lidi, kteří opravdu kameny v jezírku rejžákem čistí, téměř každý víkend.
Řasy v jezírku, 12.8.2009
Abychom tady nemátli čtenáře - pleteme dohromady řasu a řasu (což je, jak jsem zjistil, mezi lidmi úplně normální). Příspěvek nade mnou píše o použití prřípravku TETRA POND ALGOREM, který sice sám neznám, ale na stránkách výrobce bych ho... celý příspěvek >
Další diskuze:  6667686970>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika