Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na mravence - jednoduše, 31.7.2012
Chcete-li se zbavit mravenců, doporučuji insekticidní přípravek Maxforce LN. Jsou to takové růžové granulky. Mravenci si je nanosí do hnízda. A za tři až pět dnů definitivně zmizí. Rychlé, účinné, spolehlivé.
Réva - draslík x hořčík, 31.7.2012
Díky VJK. Na googlovském  "nedostatku draslíku" jsem už jezdil. Zrovna tak na hořčíku. A právě, co fotka - to originál, minimum jednoznačných společných znaků. Podle toho se moc určovat nedá. Zato ten Leaf roll Virus (svinutka) mě překvapila... celý příspěvek >
Réva - draslík x hořčík, 31.7.2012
Zdar, pánové! Díky za Vaše názory. Jak ten problém pozoruji, tak postupně docházím k přesvědčení, že není možno bezpečně vizuálně rozpoznat, zda jde o deficit draslíku či hořčíku. Alespoň já to nedokážu. Dneska jsem byl ve své pidiviničce, kde se ta... celý příspěvek >
Černání listů hrušně a opad plodů, 31.7.2012
Taky se kloním k názoru, že jsou tam všechna tři napadení, obě houby, plus roztoč. Pokud by nám tazatelka prozradila, o jakou jde odrůdu, mohli bychom posoudit její vnímavost ke strupovitosti.
Černání listů hrušně a opad plodů, 30.7.2012
Já bych to viděl spíš na strupovitost Venturia pirina (černé skvrny) a pak rez hrušňovou (rezaté skvrny na třetím obrázku). Vlnovník je tam možná taky (nahnědlé vyvýšené skvrny pod těmi černými), ale není to zřetelné. Vlnovník standardně dělá na... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 30.7.2012
Chlapi to tady balili do síťované látky (záclonovina). Ta Vaše netkaná textilie bude trošku hůř větrat, ale zase by mohla zabránit pronikání rosné vlhkosti. Dobrý nápad, který stojí za vyzkoušení. Já jsem loni zkoušel balit střapce do mikroténových... celý příspěvek >
Napadené plody broskvoní, 28.7.2012
To nejsou evropská slunéčka, to jsou ti asijští přistěhovalci, kteří je v našich končinách postupně nahrazují.
Skvrny na listech tresni, 27.7.2012
Zrovna jsem se Vás pane Vinšálku chtěl zeptat, jak to u Vás s touto chorobou vypadá. Vy jste provedl preventivní ošetření, já jsem jen sbíral opadané listí. U mne je aktuální stav takový: prvé příznaky napadení jsem zaznamenal asi před 10-ti dny, ale... celý příspěvek >
Co je to za plevel v trávníku a jak se ho zbavit?, 26.7.2012
Je to Ježatka kuří noha. Zadejte si její název do místního vyhledávače, už se to tady řešilo několikrát.
Co to je, 25.7.2012
Oni vám poradili, abyste Sulkou ošetřil teď? Tedy na list? To je pro mne tedy novina. Jsem zvědavý, co na to ty listy budou říkat...
Ulomený vršek, 24.7.2012
Poroste dál ze zálistku (zálistkového výhonu).
Čačanská raná, 19.7.2012
Petře, když tak postupně pročítám ty Tvé ovocné recenze, napadá mě jediné. Každý jsme nějaký, někdo zvládá dobře to, druhý zase ono. Ale, tys byl zrozen jako nejvyšší guru požitníků chutí a vjemů z plodů ovocných. Jsi Jaroslavem Seifertem II. ... celý příspěvek >
Existuje náhrada strunové sekačky?, 17.7.2012
Srp.
Poradíte, co s touto třešní?, 15.7.2012
Přeroubovat ano. Přesadit už ne, bylo by to příliš pracné, nákladné a rizikové. Můžete však korunu sesadit na stávajícím stanovišti. Chce to ale znát lespoň základy řezu (co - jak - proč), včetně následné péče.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 15.7.2012
České slovo "oblemcaný" mi připadá trefné a vtipné.
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika