Příspěvky uživatele - 43.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Společný kvas švestky s broskvoní?, 31.7.2011
Jak to chlapi vypadá letos? Zbude něco do beček a pálení?
Napadený kmen švestky, 31.7.2011
Děkuji za rady, hned v pondělí koupím doporučené přípravky. Pavel.
Napadený kmen švestky, 30.7.2011
Odřezal jsem kousky kůry v místě otvorů. Některé části kambia pod kůrou jsou už odumřelé(hnědé), proto ten hnědý výtok z místa vniknutí toho hmyzáka, jak jste ho pane Stanislave nazval. Někde jsou viditelné chodbičky. Nastříkal jsem jim Calypso 1:3,... celý příspěvek >
Napadený kmen švestky, 30.7.2011
Děkuji za radu. Přípravek zředit na klasickou koncentraci jako například proti pilatce? Pavel.
Jaký druh švestky na slivovici?, 29.7.2011
Když je kvas v sudu s kvasnou zátkou je obsah chráněný vznikajícím CO2 proti vniknutí nákazy z vnějšího prostředí. Pak není nutné přesně sledovat proces kvašení a dobu pálení, jestliže je kvas v otevřené nádobě potom se musí doba vhodná pro pálení... celý příspěvek >
Stručné popisy některých německých odrůd, 29.7.2011
Promise a Čačanská rodna jsou u mne nejvíce napadené Šarkou, jak jsem uvedl v minulém přízpěvku víc než Domácí velkoplodá. Přemýšlím, čím bych je přerouboval. PaR.
Stručné popisy některých německých odrůd, 29.7.2011
Promisi jsem koupil v Juce, mám ji druhý rok a hned chytla Šarku, ještě víc než Domácí velkoplodá. PaR
Napadený kmen švestky, 29.7.2011 Obsahuje fotku
Na kmeni šestileté švestky se v průběhu tohoto týdne objevily otvory o průměru asi 1 - 2 mm, ze kterých vytéká míza. Prosím o radu, jak tohoto škůdce zlikvidovat. Pavel.
Švestka Valor - Prunus domestica "Valor", 6.7.2011
Pěstuje někdo s diskutujících Hagantu? Mohl by ji někdo popsat? Předem děkuji. PaR
Švestka Valor - Prunus domestica "Valor", 6.7.2011
Mohla by to být i Haganta, nakonec je to kříženec Valoru a Čačanské najbolji, těžko říct. PaR
Švestka Valor - Prunus domestica "Valor", 6.7.2011
Já jsem koupil před sedmi lety šest špičáků Hanity, ale prodali mně něco zcela jiného, nevím jestli záměrně nebo omylem. Myslím, že by to mohl být také Valor ale nejsem si jistý. Listy mají velké, lesklé a proti jiným slivoním tuhé, pevné. Hmotnost... celý příspěvek >
Toptaste x Těchobuzická, 9.6.2011
Toptaste je chuťově dobrý, sladký, v horších a dešťových létech je ale chuť slabší. Další slabostí je citlivost na monilii. Předností je pravidelná a vysoká plodnost. Těchobuzickou zatím ve své zbírce nemám.
Probuzení stromku, 3.5.2011
Pomoci v podstatě není jak jestli je správně zasazený. Pokud jej zaléváte a je pod kůrou zelený, musíte čekat jestli vyraší ale pozor na přelití stromku, hodně vody škodí.
Ohnutý kmen ryngle, 3.5.2011
Přidejte foto.
Nemoc nebo škůdce?, 26.4.2011
Jestli se tromky kývou tak je to hryzec.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika