Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Magnolia, 13.3.2007
Magnolii lze mnozit semeny ,semena dat do vody s hypermanganem oplodi zmekne vyloupat a rovnou nasit nejlepe studeny sklenik na jare vyklici a necham je ve skleniku alespon dva roky jinak nevydrzi mraz pak kdyz jsou dostatecne sylne nechaji se... celý příspěvek >
Množení borůvek - jak?, 13.3.2007
Vmiste ohybu nariznout ze spoda do polovyce sili vetvycky prihackovat zasypat raselinou meli by zakorenit do podzimu kdyz ne nechat jeste rok vetvycky by meli byt co nejmladsi aby dobre korenily .    i
Moruše, 13.3.2007
Slovensko 4odrudy tel. 00421-317702454.
Rouby stromových větví, 13.3.2007
To byli jiste caroveniky ty se roubuji na podnoze stejneho druhu aby vznikly male stromky.
štíhlé vřeteno, 13.3.2007
Stihla vretena na zahradce vydal cesky zahradkarky svaz nakladatelstvi Kvet za 56kc   .      poprvne uz vroce 1998. posledni vydani praha 2004.  nakladatelstvi casopisu zahradkar.y
Odolná jabloň, 13.3.2007
Rubynola, rezista, prima, rosana, vanda, blanik, selena a jine.
Hryzec na jabloních, 13.3.2007
Doporucil by jsem zsadit plane nebo jinou sylne vzrustnou podnoz udelat dvoji roubovani napret roub zakrsle podnoze apak odrudu zakrsla podnoz musi myt aspon 20cm na ni potom vhodnou odrudu nebo sroubovat v ruce primereny roub zakrsle podnoze a na ni... celý příspěvek >
ochrana proti stupovitosti, 13.3.2007
Jablko cervencove se pestovalo pred 30 lety ,sedkal jsem se snim v klatovech v ovocne skolce zralo konec cervence hrusku take znam ma ji moje sestra na zahrade taky tak 30let.j
Roubování, 13.3.2007
Bylo to mysleno jako nadsaska ale roub pribyty na silnejsi podnoz kdyz neslo zavazat jsem pribyl mosaznym hrebickem a rostlo to vypada to taky jako sranda ale je to tak.videl jsem to vjedne slovenske knize vsechny mozne druhy roubovani i ruske metody... celý příspěvek >
odrůda Otava, 13.3.2007
Srusta to dobre v cera jsem byl u znameho co jsem mu pred dvema lety prerouboval starkinson spatne plodil nevzhledne plody timto spusobem jsem rouboval zakrsek ale zrejme na sylne podnozi zacinala miza vetve byly asi tak osum  centymetru ... celý příspěvek >
Je už pozdě na vysazení thůjí?, 12.3.2007
thuje se vetsinou vysazuji na jare tesne pred rasenim kdyz jsou prostokorene v kontejnerech muzete vysazovat kdykoliv kdyz nemrzne.    x
Množení habru, 12.3.2007
Habr se mnozi semenem ale necha se najit v lese pod vetsimi habry semena by se musela sklidit nez dozraji a hned vysit nekdy mohou prelehat to ze vy klici az druhy rok .
frigo sadba jahodníku, 12.3.2007
Tyto sazenice ziskavaji na podzim, kdyz uz jsou vyvinute zbavi je listu azchladi vysazuji se az na jare hned prvni rok maji urodu.
jak mnozit boruvky, 12.3.2007
Jestli mate vetsi trs takby to melo jit jinak je vetsinou mnozi rizkovanim nebo by slo hrizeni nejmlatsich vetvycek .
Sázení a pěstování broskvoně, 12.3.2007
Mrazovou odolost se snazil vypestovat uz micurin dovazely mu pecky  az zkalifornie tvrdil ze semenace vypestovane v hor sich podminkach jsou odolnejsi . ja je pestuji take ze semen a mam zatim dobre vysledky nebo ze by to bylo s tim oteplovanim... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika