Vadnutí listů u papriky



kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?)
5.6.2013 20:07

rajčata, okurky i cukety mám pěkné.Zato papriky, jedna báseň...opelichané, ožrané,žluté.V malém foliáku, sem míň větrala, tak dvě sou na odpis, a to už pěkně obrůstaly.Jednu cosi ožralo odspodu a druhé zahnívá stonek, a to už byla plná květů.Uplně vespodu jí vyrůstá druhý výhon, tak třebas to přežije.Velký foliák jakž takž, venku bohužel hrůza.Ještě dva dny špatného počasí, a je po tom.Paprikám je prostě zima a to bláto.Rajčata mě překvapuje že sou na tom dobře.Ach jo, to bude rok... Zítra zkusím vběhnout do zahradnictví, prý tam měli včera doprodej paprikových sazenic po 5 kč, tak třebas ještě něco bude.Jestli to má ještě cenu.A to sem jich měla tak pěkný, teď se můžu koukat na fotky jaký byly.No, nejde o život, sou horší věci, ale mrzí to.4 měsíce se s tým člověk patle, a te´d toto.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 39.103 (?), 28.5.2013 14:14

Děkuji za info... Vytrhnu je.Hrozí to i ostatním rostlinám nebo to je nepřenosné?

            
host - 2.73 (?), 5.6.2013 17:51

Jak to tady sleduji, tak hodně lidí má letos stejné problémy s okurky, paprikami i rajčaty. Previcur a jiná chemie to nezachrání. Ikdyž to nepovadne, tak to neporoste Je málo slunce, dnes je venku pouze 12 stupňů, už 5 dnů jen mraky a prší. Salát na poli červený.Bude to rok pro zahradu k ničemu. Plno plísní, škoda práce a naděje na pěkné výpěstky. Už jsem se s tím smířil.

               
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?), 5.6.2013 20:07

rajčata, okurky i cukety mám pěkné.Zato papriky, jedna báseň...opelichané, ožrané,žluté.V malém foliáku, sem míň větrala, tak dvě sou na odpis, a to už pěkně obrůstaly.Jednu cosi ožralo odspodu a druhé zahnívá stonek, a to už byla plná květů.Uplně vespodu jí vyrůstá druhý výhon, tak třebas to přežije.Velký foliák jakž takž, venku bohužel hrůza.Ještě dva dny špatného počasí, a je po tom.Paprikám je prostě zima a to bláto.Rajčata mě překvapuje že sou na tom dobře.Ach jo, to bude rok... Zítra zkusím vběhnout do zahradnictví, prý tam měli včera doprodej paprikových sazenic po 5 kč, tak třebas ještě něco bude.Jestli to má ještě cenu.A to sem jich měla tak pěkný, teď se můžu koukat na fotky jaký byly.No, nejde o život, sou horší věci, ale mrzí to.4 měsíce se s tým člověk patle, a te´d toto.

                  
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5584) - 242.167 (?), 5.6.2013 20:16

Ve foliáku na zahradě jsem vysazoval papriky později ale jsou pěkné, u domu ve skleníku jsou přímo nádherné, čtyři kousky rohů které jsem dal ven stojí za velké kulové.

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Zkušenosti se střešní krytinou Capacco a střešní krytinou Tři pyramidy27.9.2024
Puchýřky na sklolaminátovém bazénu - osmóza gelu24.9.2024
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika