Echo 610



host - 88.234 (?)
13.1.2014 21:02

Jo jo máte pravdu, tyto údaje jsem taky nikde nenašel a u Dolmaru jsem kroutící moment a spotřebu dohledal.. začíná se mi taky docela líbit dokonce je možnost volby vyhřívání což bych upřednostnil.

Husku komentovat též nebudu protože ji osobně vlastním a můžu zodpovědně říct, že je to nejhorší pila co jsem měl a pár jich bylo. Totálně tomu chybí spolehlivosta lituji, že jsem nekoupil něco jiného.

Dělá se mi s ní fakt dobře a mám XPG což je paráda, ale pořád se na tom něco se...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 140.103 (?), 14.1.2014 16:25

Když si najedete na ikonu video a pustíte si ho.

Zjistíte, že má Echo důmyslný systém předčištění, dobré tlumení vibrací, průhlednou nádržku benzínu a je to v pohodě pila za dobrou cenu.

Dolmar tyto věci nemá, ale má lepší motor a bude rozhodně řezat lépe, ta síla motoru je znát, jelikož ale Echo nikde neuvádí kroutící momenty, spotřebu a podobné tech. údaje pokusil jsem se to videama přiblížit co asi můžu čekat. Nešlo mě o to hodnotit Husku, ale Echo v porovnání s Evropskou konkurencí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.62 (?), 14.1.2014 16:42
Vy něco doporučujete a ani neznáte základní informace. Já jsem si spotřebu 610 zjistil a stejně tak dalších pil Echo. Podle videií jsem jako Vy pily nikdy nekupoval.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.141 (?), 14.1.2014 21:06
Taky? CS 610 má ovládání, jako v době před jednopáčkovými, G- force je jen jiný název předčištění a jinak není tato pila mimo spolehlivosti a kvalitní konstrukce ničím vyjímečná. Můžete napsat něco, co je opravdová výhoda proti alternativě z evropy? Nemám na mysli videa a Váš pocit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 15.1.2014 8:27

Vyjímečná je právě tím předčištěním respektive provedením předčištění, nízkou cenou a podle ohlasů na ze zahraničí i spolehlivostí. Kdybych si měl vybrat mezi Echem (Shindaiwou) 610,620 a mezi Oleomac 956,962 a novodobým udušeným Solem 656 případně Husqvarnou 455, 460, 359, 357XP Stihl 291, 311 pak bych osobně bral japonce.

V menším obsahu je nově k dostání i novinka Echo 500P což je Shindaiwa 452 se zvednutým obsahem a časem se k nám možná dostane i model s vyhříváním.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.140 (?), 15.1.2014 8:44
Předčištění je běžná záležitost, filtrace je u evropských značek vyřešená záležitost, ohlasy ze zahraničí jste uváděl i u 560, cena je dokonce vyšší podle toho, s čím srovnáváte. Spolehlivost je v profi nutnost, ta se očekává. Proč jste zase do porovnání napletl tolik pil a ještě farm a pod 60ccm, máte v tom guláš.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 15.1.2014 16:00

Neplést si filtraci a předčištění.

Nevím jestli je u evropských značek filtrace vyřešená záležitost co mám doma pily, u každé se špiní filtr jinak. Např. stará Stihl 180 a nová Solo 643 obě mají starý typ filtru (filc případně filc+molitan) u 180 je špinění docela malé u Sola katastrofa, předčištění ale běžná záležitost není, má to jen pár pil a ne u všech to funguje 100%tně u všech to odstraní velké hobliny ale jemný prach projde.

Co mám vypozorované, tak když je filtr volně přístupný od žeber, špiní si o dost více než když je kompletně oddělen (hitachi), to vedení vzduchu potrubím je rozhodně nestandardní řešení.

Tady máte video, kde vidíte, jak je to vyřešené.

Tady ještě jedno kde to už Stihl citelně vylepšil ale stále je co zlepšovat

Pokud vám vadí množství pil, tak si 55ccm vynechte.

Farmy jsem do toho napletl proto, protože stojí stejně nebo některé dokonce víc, proto jako kupující neřeším farm nebo profi, ale peníze a co za to dostanu.

Ohlasy ze zahraničí na 560 jsem uváděl zkraje, jelikož jsem si pilu pořídil pak už to bylo ověřené praxí, pokud se někomu porouchává, pak může být samosebou zklamaný, otrávený a nasra... laugh, pokud ale šlape bez problémů tak se nic nemění na mém prvotním zhodnocení pily jako špičce v ergonomii a motoru, navrhovali ji profíci a je to znát, bohužel konstruktér u výkresu kde některé části nepochopitelně vypustil (4 šroub na karteru) a skladník co objednával co nejlevnější komponenty (těsnění, ložiska) by zasloužilo nakopat, naštěstí si je huska slabších míst vědoma a za pochodu to opravovala a opravuje je to standardní věc u všech značek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 177.54 (?), 16.1.2014 10:36

Možno sa huska poučí a nabudúce ju budú navrhovať inžinier ktorý sa v tom vyzná a nie drevorubač.smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 16.1.2014 17:40

Pak by Huska ztratila duši stejně jako Stihl s novýma modelama 362, sterilní, nudná pila oproti 361.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 158.212 (?), 16.1.2014 21:23

Jo, jo - sterilná a nudná, krabicoidná a škaredá - a v servise ju vidím po dvoch rokoch na výmenu tiahla plynu za 1,5 ečka.No jednoducho katastrofa

.To keby mala takú krásnu dušu ako mapríklad 560 - ka -hotová miss európskych lesov.Je to dokonca typická miss, aká je krásna taká je blbá.Použiteľná len na okrasu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 88.234 (?), 13.1.2014 21:02

Jo jo máte pravdu, tyto údaje jsem taky nikde nenašel a u Dolmaru jsem kroutící moment a spotřebu dohledal.. začíná se mi taky docela líbit dokonce je možnost volby vyhřívání což bych upřednostnil.

Husku komentovat též nebudu protože ji osobně vlastním a můžu zodpovědně říct, že je to nejhorší pila co jsem měl a pár jich bylo. Totálně tomu chybí spolehlivosta lituji, že jsem nekoupil něco jiného.

Dělá se mi s ní fakt dobře a mám XPG což je paráda, ale pořád se na tom něco se...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Topný kabel10:10
Topný kabel3.7.2024
Topný kabel2.7.2024
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika