Fólie na jezírko z Polska



Jarda Slatinany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 209.88 (?)
4.3.2011 23:59

Jasně. Jezírková folie z Polska by měla splňovat evropské normy, jinak nebude konkurenceschopná. Možná je i dostatečně kvalitní, chraň bůh. Jen jsem chtěl naznačit možné problémy s reklamovatelností. Aby to pak nebylo jako házet hrách na čínskou zeď. Prodavači levných věcí jsou jako hadi.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 16.180 (?), 4.3.2011 11:16, zobrazeno: 22480x

Zdravím, jaký máte názor na folii z Polska? Objevil jsem tuto, co si o ni myslíte? Vychází to něco přes 50Kč m2.

OCZKO Z FOLII PCV zbrojonej 0,7 /1,2mm
OCZKO Z FOLII PCV zbrojonej 1,0 /1,5mm

   
Jarda Slatinany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 122.248 (?), 4.3.2011 12:06

Také zdravím. Na malé jezírko se to podle mě nevyplatí a na velké to může být průšvih. Jestli Vám to bude dělat ta firma včetně sváření a předávacího protokolu s potvzenou zárukou..., tak by to šlo(jestli tedy podnikají i mimo Polsko, nebo jejich produkty používá nějaká naši firma, o čemž pochybuju). Jestli si ale jen koupíte levnou folii z Polska(cena dopravy??) a uděláte si to sám, tak v případě problémů s kvalitou folie si asi můžete stěžovat leda někde na lampárně. A i těch je čím dál míň. Já osobně bych na folii nijak nešetřil a koupil vyzkoušenou kvalitu.


      
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 4.3.2011 17:28

Jarda má pravdu, vystihnul to pěkne. Folie je nejhloupější místo, na kterém se dá při budování nádrže šetřit. Řešilo se to třeba tady

         
host - 195.153 (?), 4.3.2011 17:36

Osobně si nemyslím to samé co předchozí přispěvovatelé, polské normy jsou dost podobné našim a navíc dnes už jsou jednotné normy evropské unie které všichni výrobci musí dodržovat, jezírková folie není nic jiného než jaká koli hydroziolační folie která je odolná proti UV záření a to je jedna z několika věcí na kterou bych si dal pozor.

            
Jarda Slatinany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 209.88 (?), 4.3.2011 23:59

Jasně. Jezírková folie z Polska by měla splňovat evropské normy, jinak nebude konkurenceschopná. Možná je i dostatečně kvalitní, chraň bůh. Jen jsem chtěl naznačit možné problémy s reklamovatelností. Aby to pak nebylo jako házet hrách na čínskou zeď. Prodavači levných věcí jsou jako hadi.

               
host - 195.153 (?), 5.3.2011 0:47

No jednoznačně si myslím že spolňování norem není o konkurenceschopnosti a co se týká reklamací, běžně obchoduji jak s polskými firmami tak i německými a zatím jsem neměl problém s reklamací, dále si nedovedu tak nějak představit co by jste chtěl na folii reklamovat, dirku kterou raději zalepíte a navíc se mohla udělat při přepravě nebo že se po dvou letech rozpadne protože nebyla UV odolná to je také jedno protože po dvou letech je po záruce. Takže bych chtěl technické listy a pokud by splňovala veškeré požadavky vůbec bych se toho nebál

                  
host - 195.153 (?), 5.3.2011 0:49

Ještě jsem chtěl dodat o té levnosti ona otázka zní jestli ta cena není běžná a u nás si je prodejci či výrobci nehorázně mastí kapsy

                     
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?), 5.3.2011 1:07

v mnoha případech je to tak, za kolik koupíte digitální fotoaparát u nás a stejný v Rumunsku?...ale trocha jinak, kamarádka má folii z Polska a je spokojená, vyšla o dvě třetiny levněji a funguje asi osm let... tak si vyber, v Polsku mají taky jezírka a jezdí kupovat folii k nám??

                     
host - 11.153 (?), 5.3.2011 2:29

Nazorum pana Hrkala a ostatnich prodejcu se nemuzeme divit, prece jen jim jde o kseft. I ja patrim k dlouholetym a spokojenym kupcum polskych folii - za ceny o desitky procent nizsi, nez nabizeji tuzemsti prodejci. Proto je nasnade otazka pro p. Hrkala i ostatni - cim je zpusoben rozdil v cenach folii? Vyska marze? Mensi trh v CR? Slozeni i vlastnosti folii jsou identicke....

                     
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?), 5.3.2011 2:45

že se neozvalo více spokojených nebo nespoojených

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika