rakos nebo ratan



host - 76.114 (?)
8.1.2008 19:25

jak dopadlo setkani pritelkyne a vrbovych proutku??? prijdu domu oznamim co mam za chvilku slysim jak zaklapnou dvere kroky po schodech do loznice tam asi pul hodiny ticho pak  rychle slysitelne kroky ze schodu a ve dverich pritelkyne kratka sukinka na hleve culiky a vnich berusky podkolenky a bile puncochacky a spustila pane ucitely nebudte zly ja us to nikdy neudelam hlavne mi nepyste poznamku do sesitku odpovim co svama studentko

bud poznamka nebo vyprask ona jsi vybrala vyprask nejdriv dostala rukou pak klecela v koute pak prisla lehla jsi na stul a na holou naolejovanou zadnici dostala vrbovyma proutkama ale zjistil jsem ze vrba moc nevydrzela praskala a stipala jse ale jelitka mela solidni

pro zajemce muzu rozepsat podrobneji

a ted co jse tyce zahrady jakej rozdil je mezi Rakosem Ratanem a Bambusem podle me je to skoro stejne ale jsem zacatecnik v oboru a kvetinarstvych a hypermarketech skoro zadny vyber na internetu maximalne v sexopech ale za nekrestansky penize a ani neni mozno jsi to otestovat a prohlednout laka me ten jalovec ale nevim kde sehnat

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

                     
host - 76.114 (?), 8.1.2008 19:25

jak dopadlo setkani pritelkyne a vrbovych proutku??? prijdu domu oznamim co mam za chvilku slysim jak zaklapnou dvere kroky po schodech do loznice tam asi pul hodiny ticho pak  rychle slysitelne kroky ze schodu a ve dverich pritelkyne kratka sukinka na hleve culiky a vnich berusky podkolenky a bile puncochacky a spustila pane ucitely nebudte zly ja us to nikdy neudelam hlavne mi nepyste poznamku do sesitku odpovim co svama studentko

bud poznamka nebo vyprask ona jsi vybrala vyprask nejdriv dostala rukou pak klecela v koute pak prisla lehla jsi na stul a na holou naolejovanou zadnici dostala vrbovyma proutkama ale zjistil jsem ze vrba moc nevydrzela praskala a stipala jse ale jelitka mela solidni

pro zajemce muzu rozepsat podrobneji

a ted co jse tyce zahrady jakej rozdil je mezi Rakosem Ratanem a Bambusem podle me je to skoro stejne ale jsem zacatecnik v oboru a kvetinarstvych a hypermarketech skoro zadny vyber na internetu maximalne v sexopech ale za nekrestansky penize a ani neni mozno jsi to otestovat a prohlednout laka me ten jalovec ale nevim kde sehnat

                     
host - 76.114 (?), 8.1.2008 19:39

jinak dekuji za vasi pomoc a dekuji ze nas priznivce sm nepovazujete za smoloc a verbes jako na jinych forech

                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18316) - 85.27 (?), 9.1.2008 9:10

Prakticky v každé, i v té nejstandartnější sexuální aktivitě, jsou symbolizované prvky násilí, dominance a submisivity. Jakékoli oboustanně akceptované zaměření proto považuji za normální. 
   Pochopte ale, že se nalézáte na stránkách nesoucích název zahrada.cz, a diskutuje se tu s ní spojená problematika. Více příznivců určitě najdete na diskusních fórech na stránkách určených výhradně pro dospělé. 
    Jinak z ryze profesního hlediska nepovažuji větve jehličnanů za ideální. Něco jiného je použití 1x za rok o Velikonocích, tam o nic nejde.  Opakovaná  mikrotraumata a kontaminace  rostlinnými  chemickými látkmi s sebou nesou riziko alergizace, hyperkeratózy (zhrubění kůže) a nakonec i infekce mající za následek zhojení viditelnými, byť malými jizvami. Navíc,  jako laik v této oblasti,  si myslím, že je snahou co nejvíc napodobit typický rituál trestu - např. ve škole - včetně užitých nástrojů.

                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 6.1.2010 0:35
Rakos mam ja... a hodne. ja abych rekla po pravde,,ja stoho delam ramecky a domecky no hracky pro malou dcerku.,. ona to rada lepi lepidlem... je to dute a muzu oskubat kohouta a peri protahnu pres rakos a namocim do inkoustu pirko a dcerka si takto maluje... tak rakos je plevel... nic vic.ale v dnesni dobe jde do mody... delaji nekteri stoho strechy, zasteny na terase.--...
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 6.1.2010 0:45
a co se tyce toho nastroje na mlaceni, tak jako zenska bych tipovala ne zvlastni zkusenosti ale zabira nejlepe fackovani,,nez nejake prouti,,, a co se tyce tech bicu, tak to spise asi patri do chovatelu nez do zahrady, ale pouzivame na kravy a byky opravdu lisku a dlouhe pruty z vrby ktera ma kocicky... to nemusite placnou ani moc a funguje reflex... snad se na mne neurazite, ze jsem smichala dohromady 3 ruzne zalezitosti..
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika