rakos nebo ratan



host - 76.114 (?)
6.1.2008 17:29

ma pritelkyne my dala jasne ultimatum pokud nesezenu ratan nebo rakos tak jde k mamince a muzu tak akorat mlatit sebe nebo polstar no jo dva uchylaci ale ted kdo je vetsi estli ja nebo ona ji us nestaci na jeji zadek varecka chce neco lepsiho byl jsem v obi tam meli rakosi ke kytkam ale mely tam posledni hulku a jeste zmetek obi ani baumax nic zitra skusim kvetinarstvi

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 76.114 (?), 6.1.2008 10:20, zobrazeno: 14451x

nevite kde sehnat rakos nebo ratan

schanim vsude mozne rakosove nebo ratanove pruty nebo nejake sazenicky abych jsi to mohl vypestovat potrebuji kvalitni pruty vice prumeru a delek

potrebuju je na vyprasky...

   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18316) - 100.5 (?), 6.1.2008 13:21

Ratan (pedik) je snad nějaká liána či plazivá palma nějde z jihovýchodní Azie, ten by Vám tady asi nerostl.
  Zkuste spíš vrbu - třeba košíkářskou - Salix viminalis.

      
host - 76.114 (?), 6.1.2008 17:29

ma pritelkyne my dala jasne ultimatum pokud nesezenu ratan nebo rakos tak jde k mamince a muzu tak akorat mlatit sebe nebo polstar no jo dva uchylaci ale ted kdo je vetsi estli ja nebo ona ji us nestaci na jeji zadek varecka chce neco lepsiho byl jsem v obi tam meli rakosi ke kytkam ale mely tam posledni hulku a jeste zmetek obi ani baumax nic zitra skusim kvetinarstvi

      
host - 221.138 (?), 6.1.2008 18:28

Teda řekněte pane doktore, co si tady na tom webu člověk nepřečte. Není to celé spíš otázka pro Vás jako lékaře? Ale připouštím, že se někdo může docela zajímat o to, čím vlastně někomu nařezat. Pokud bych ale měl radit pánovi já, jako zahradník, tak takový proutek z lísky...  A jistě by si v pěkném lískovém keři vybral i požadovaný průměr i délku. A pokud by to chtěl vylepšit ještě o pozoruhodný zážitek na další den, tak rozhodně proutek z jalovce:-) Pěkný večer přeje Stanislaw:-)

         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18316) - 77.39 (?), 6.1.2008 20:40

Nu, pokud to dělá dobře oběma, nemám námitek a pán má štěstí při  výběru partnerky. Úchylku v tom nevidím, mnoha ženám, ale i mužům zlepšuje erotický prožitek při sexu představa, že je na nich pácháno násilí.
   Co se týče ratanu, surový neznám, ale ten, ze kterého se plete je příliš měkký. Asi jako kdyby se velikonoční pomlázka upletla ze smuteční vrby.

         
host - 76.114 (?), 7.1.2008 19:43

dobry den odpovidam na vasi reakci pane Stanislawe proc myslite ze proutek jalovce??? cim jse vyznacuje??? a myslite ze ted v zime najdu nekde lisku??? teda je ani nevim v podstate jak poradne vypada jsem to ale hlupak

ted jsem sehnal vrbove proutky tak jdu vyzkouset doufam ze zanechaji nejake jelita... ps pritelkyne by radeji dostala rakoskou jako v rakousko uherske skole

            
host - 221.138 (?), 7.1.2008 21:29

Vážený pane. Tak rozhodně by mě nikdy nenapadlo, že jako zahradník budu odpovídat na takový dotaz. Ale budiž. Proutek z jalovce obecného (Juniperus communis) se na Moravě používá na Velikonoce. Nemusíte s ním ani nijak silně švihnout, ale protože ta rostlina obsahuje různé silice, tak ten účinek je cítit skutečně ještě i druhý den. Ten proutek se jen z keře ustřihne a neodstraňují se z něj ty jehlice! To je důležité. No a líska obecná (Corylus avellana) je náš běžne rostoucí keř. Nemusíte se bát, že pokud najdete nějaký pěkný keř, že v něm nebudou proutky o té síle, kterou požadujete. Od nepaměti se tyto pruty používali na výrobu třeba biče. Např. takový, který měl pantáta Sochor ve filmu Prstýnek. Ale ten vlastně nařezal mladýmu knížeti řemenem, když mu chtěl svádět dceru Barušku:-) Pěkný večer přeje Stanislaw:-)

               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18316) - 85.27 (?), 7.1.2008 21:51

Já tedy nevím, jestli pan 76 114 a jeho náruživá partnerka touží cítit doteky jalovce ještě druhý den, to si to raději zopakují se vším všudy.
   Každý bdsm odborník potvrdí, že výběr nástroje se nesmí odfláknout. Líska je výborná, ale lze použít jen jako prut. Taktéž bambus - pro fajnšmekry. Zato z vrby a svídy se dají splést pomůcky nejrůznější délky síly a tuhosti - jen si vybrat. A o to taky trochu jde.
   A pak že fórum o zahradě je jen pro suchary....

                  
host - 221.138 (?), 7.1.2008 23:04

Teda pane doktore, je evidentní, že mám ještě mezery. Ale stejně je mi jasné, že zůstanu u té zahradničiny. Já jsem třeba měl velkou radost z toho, že se mi nedávno podařilo koupit speciální skleničky na slivovici. Mám 1000 litrů kvasu z vlastních švestek. To bdsm, jak jste psal, to jistě nechám jiným. Ale třeba by mohli nakonec napsat, jak to u nich dopadlo. Nebo ne? Pohodu přeje Stanislaw:-)

                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18316) - 85.27 (?), 8.1.2008 14:55

Pane inžrnýre, jestli to není tím, že my dva se blížíme do věku, kdy nám začíná víc vonět kytka na záhonku než květinka na věnečku, víc chutnat jablko ze čtvrtkmenu než ovoce stromů rajských a kdy nás vzruší více procházka vlastním sadem než v zahradě rajských pokušení... A bude to jenom horší. 
   Tedy ten švestkový kvas Vám závidím, já letos dopadl jak hubkař (na knedlíky stačilo). Naštěstí mi zbylo něco z předelého roku.

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika