dotaz-pěstovaní revy ve skleníku



host - 56.113 (?)
25.5.2011 0:22

Zdravím Pal'o, dnes jsem byl u kamaráda a ten to má pod kouřovým polykarbonátem a kvete mu to v pohodě. Asi se budu muset zaměřit na osvědčené odrůdy a ne na bezejmenné, co jsem dostal od známých.Nejsem si jistý, zda ta odrůda venku je stejná.Dostal jsem několik řízků a tak jsem to zasadil. Střihal jsem to na 1-2 očka.Jak je vidět, musím se ještě hodně učit, ale už se v tom začínám orientovat trochu. Díky za pomoc. Jarda

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 56.113 (?), 25.5.2011 0:22

Zdravím Pal'o, dnes jsem byl u kamaráda a ten to má pod kouřovým polykarbonátem a kvete mu to v pohodě. Asi se budu muset zaměřit na osvědčené odrůdy a ne na bezejmenné, co jsem dostal od známých.Nejsem si jistý, zda ta odrůda venku je stejná.Dostal jsem několik řízků a tak jsem to zasadil. Střihal jsem to na 1-2 očka.Jak je vidět, musím se ještě hodně učit, ale už se v tom začínám orientovat trochu. Díky za pomoc. Jarda

                     
host - 139.132 (?), 25.5.2011 12:25
Rád som poradil, Jardo. Ak by sme občas neurobili chybu, nevedeli by sme sa tešiť z toho, keď sa niečo-často aj nie našou zásluhou-podarí. Teraz už viete, že pri strihaní v skleníku na konci zimy bude lepší rez na viac očiek. Som si istý, že na budúci rok už v skleníku okoštujete, akú bombovú odrodu ste to vlastne dostal. Zdraví Vás Paľo.
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika