Příspěvky uživatele - 220.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sršně - jak na ně?, 15.8.2008
Mě bodli sršni hned 3x. Mohu říct, že ač nejsem alergický, měl jsem slušné otoky, ale vydržet se to dá. Každopádně, pokud jste někdo dostatečně praštěný, mohu vám dodat libovolné množství sršňů i s hnízdy, a klidně si je zavěste přímo pod vchodové... celý příspěvek >
Zábeh motorovej kosačky, 14.8.2008
Kosačka je slovensky sekačka, nikoliv kosa ;-). Tazateli: Stačí, když budete zpočátku sekat nižší trávu, třeba jen týden starou, hlavně aby se sekačka nepřetěžovala a postupně jí po pár motohodinách přidávat. Po 5 motohodinách vyměnit motorový... celý příspěvek >
kolik vody se vypaří za den?, 12.8.2008
Měl jsem na mysli ohřívaný povrch, což jsem nenapsal, a ten je opravdu včetně stěny, výjma dna. Jezírko je také ochlazováno zemí ;), nicméně ponoření padlo správně.
kolik vody se vypaří za den?, 12.8.2008
To by fungovalo, kdyby byl kýbl zakopaný v zemi, takhle se povrch hladiny rozšiřuje i o povrch stěny kýble a tím pádem i o teplotu vody, která bude vyšší než v jezírku.
Jakou hobby benzinovou pilu?, 8.8.2008
Bunny, samozřejmě, že J.S. je můj kolega, jak jste na to přišel, že ne? Sedíme spolu v jedné nejmenované čínské továrně a kompletujeme husquarny pro paranoidní čobolíky s obsesí pro jalové diskuse. Ale nikomu to neříkejte, je to tajemství ;).
Pochlubte se svými altány, 6.8.2008
Stanislave, právě ukazuji kolegyni, jaký altán (tedy váš) se mi líbí a v zápětí se dočítám, že jej chcete zbrourat :-(. Kdyby šel vytrhnout ze země a prodat, tak jej od vás koupím :-). Tento jediný má mezi mezi všemi dnešními neoriginálními a... celý příspěvek >
výběr sekačky, 5.8.2008
Pokud je to ve stejné cenové relaci, tak bude kvalita podobná. Jinak je obrovský rozdíl mezi kluznými pouzdry z kovu, z plastu, kuličkovými ložisky a dvojitými kuličkovými ložisky. Z těchto možností jsou jednoduchá kuličková ložiska nejhorší. To je... celý příspěvek >
Slimáci, 4.8.2008
Jak tu někdo psal, že je důležité mít nakrátko posečenou zahradu, aby se slimáci tak snadno nerozmnožovali, tak já jsem letos (díky své pohodlnosti) zvolil opačný způsob, tj. kolem záhonů sekám tak 1x za měsíc a musím říct, že je to mnohem lepší.... celý příspěvek >
Jak startovat?, 30.7.2008
Pokud motor zháší po vypnutí sytiče a není předpoklad jiných závad je příliš chudě nastaven L šroub. Studený motor má vyšší nároky na bohatost směsi. Mohou to být i jiné problémy - např. podtlak v nádržce, který se pomalu vyrovnává, nebo vadné, nebo... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 18.7.2008
To je podle typu motoru. Já mám předepsán olej 10W-30 nebo 10W-40. Starší typy B&S mají pouze specifikaci SAE 30. Zde může být použit jakýkoliv motorový olej xxW-30, a ani xxW-40 mu dle vlastních zkušeností neublíží. U moderních motorů dodržujte typ... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 17.7.2008
V přesnosti broušení bychom měli porovnávat s tím, co jsme používali dosud. Po pilníku byly i od profíků jiné úhly a délky zubů, různě podbroušené a nedobroušené zuby. Já chápu obhajobu pilníků v lese u profesionálů, kde je třeba průběžně doostřovat,... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 17.7.2008
2 PG: já myslím, že Gl brusku nějak moc nepomlouvá. Ono to asi opravdu chce trochu citu, ale přiznávám, že s tím nemám problém. Přeci jen, brousím leccos a na lecčem a mám prapůvodně strojnicky zaměřené vzděláni i praxi. Předevčírem se mi povedlo... celý příspěvek >
hurricane servis, 16.7.2008
Záruční servis je povinen poskytnout prodejce, ale pozáruční servis není povinen poskytovat a hypermarkety jej většinou u neznačkových výrobků nenabízejí. Jinak tazateli: na pozáručním servisu můžete se zkusit domluvit v nějakém značkovém servisu, U... celý příspěvek >
Nová pila, 15.7.2008
To nastavení - resp. Vaše nespokojenost tomu odpovídá. Mohu Vám poradit toto - L šroub postupně otáčejte nepatrné kroky otočení proti směru hod. ruček - maximálně od stávajícího nastavení o 1/8 otáčky - a po každé změně zkusit. Na to je vhodný... celý příspěvek >
Nová pila, 15.7.2008
V případě PS5000/4600S doporučuji přečíst dodatek k návodu. Ten dodatek je určen spec. k nastavení karburátoru, pokud to není v novém návodu již přímo uvedeno.
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika