Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prořezání mirabelek, 25.9.2008
Odborníci radí prořezávat v srpnu.  Zdravím - Daniela.
muškáty, 25.9.2008
Dělám to stejně jako Karolína.  Muškáty převislé i normální ostříhám a truhlíky zazimuji v garáži. Z ostříhaných zbytků si nařízkuji nové sazenice na příští rok.  Vždycky tak jednou za tři až čtyři roky vymněňuji staré sazenice v... celý příspěvek >
Přísavník, 25.9.2008
Jani, já bych přísavník použila bez obav.  A toho stříhání se nebojte, přísavník i bez stříhání vypadá pěkně.  Zdravím - Daniela.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 24.9.2008 Obsahuje fotku
Tohle sice není balkonová kytička, ale nedá mi to, abych ji sem nepřidala, když je tak krásná.  Zdravím - Daniela.
reznouci thuje, 24.9.2008
Nevím, zda to byly cypřišky, nebo thůje, ale kamarádce jsem takto zachránila několik sazenic.  Sestříhala jsem je, abych zmenšila odpar a pak jsem jí poradila, aby je hodně zalévala konví s kropáčem hodně přes celé rostliny zezhora. ... celý příspěvek >
Vysávání popela z krbu, 24.9.2008
Díky Alí, - koncem týdne jedu do Makra, tak se tam po něm poohlédnu.  Zdravím - Daniela.
Vykvetou letos rhododendrony? Mají malinké pupeny, 24.9.2008
Pavlínko, myslím si, že jste je málo hnojili.  Zkuste si pročíst něco o pěstování - snad vám to pomůže.  Zdravím - Daniela.
Sázení brambor po staronovém způsobu, 24.9.2008
Tento způsob pěstování brambor se mi opravdu líbí.  Ale pokud bych začala střádat trávu již nyní, což bych asi musela, protože té trávy nemáme tolik,  tak se budu bát, že tím připravím bydlení a rozmnožovnu slimákům. Letos mi slimošové... celý příspěvek >
nekonečná likvidace škumpy, 24.9.2008
Souhlasím s Vámi. Škumpa je sice krásná, ale zbavit se jí je trochu problém.  Zkuste injekční stříkačkou napouštět její výhonky, popřípadě kořeny.  Potřebuje pořádnou dávku a Vaši vytrvalost.  Zdravím - Daniela.
Setí trávníku koncem října?, 23.9.2008
Nebála bych se ani tak mrazu, jako ptactva.  Když se osivo nezahrabe, nebo jen mělce zahrabe, tak připravíte ptáčkům krmivo na zimu.  Zdravím - Daniela.
Vysávání popela z krbu, 23.9.2008
Radku, až ten vysavač vyzkoušíte, tak nám sdělte své zkušenosti. Jestli se to vyplatí, jak to funguje, jestli to nevíří popel atd.  Docela mne to zajímá. Máme v domě troje krbáky a začínám přemýšlet o tom, že by nám to ulehčilo práci - ale... celý příspěvek >
barvení sušených květin, 23.9.2008
Prodávají se specielní barvy na sušené květiny, ale ty jsou moc drahé - jeden litr okolo 250,- Kč.  Můžete zkusit různá náhradní barviva: duhabarvu na prádlo,  barvy na dřevo nebo zbytek barev ve spreji. Zkoušela jsem i barvy na sklo a... celý příspěvek >
tak i já se pochlubím, 23.9.2008
Je to nádhera!!!  Tiše závidím a blahopřeji!!!  Zdravím - Daniela.
Založení nové zahrady v 380 m.n.m, 23.9.2008
Milá Maruško, díky za fotky.  Je vidět, že se Vám to už pěkně rozrůstá. Ten pozemek ještě něco snese - i tu zeleninku, jak jsem koukala.  Tak Vám přeji ať Vám to všechno pěkně roste!     Zdravím - Daniela.
Moření cibulí mečíků, 23.9.2008
Mořit se dá i fundazolem, ale je to zbytečně drahé.  Připravím si roztok hypermanganu - asi čtvrt kávové lžičky na 5 litrů vody a do toho namočím cibule na 24 hodin. Přiznám se, že už to dělám od oka. Potom je osuším a na novinách... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika