Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
mečíky (gladioly), 1.10.2008
Pane Ferdo,  to je ale na zimu něčím zakrýváte, ne?  I když byla v posledních dvou letech mírná zima, tak všechny, co jsem zapomněla vyrýt, mi umrzly.  Zdravím - Daniela.
Vysazení thují blízko septiku - uhynou?, 1.10.2008
To uschnutí černého rybízu nebylo od septiku, ale nedostatečnou závlahou.  Thůje klidně vysaďte, ale opravdu nezapomeňte zalévat.  Zdravím - Daniela.
termín sklizně, 1.10.2008
Pane Miloši,  jak všechna ta jablka skladujete?  A jak dlouho Vám vydrží?  Zdravím - Daniela.
vlaštovičník - bradavice, 30.9.2008
Ani kdybych byla zkušeným lékařem,  netroufla bych si radit něco tak nebezpečného!  Souhlasím - opravdu je to na pováženou.  Zdravím -Daniela.
rozmnožování pelargonií, 30.9.2008
Já odebírám řízky na množení v polovině až koncem září.  Krom truhlíků a květináčů mám vždycky pár rostlin volně na záhonu a z těch nařežu nejvíc řízků. Bylo mi totiž vždycky líto odrbat ty krásně rozkvetlé truhlíky.  Nepoužívám žádný... celý příspěvek >
Kdy opadá buk?, 30.9.2008
Ono to není tak jednoznačné.  Záleží to na nástupu zimy, na srážkách, na síle větru...  Někdy jsou stromy opadané již v říjnu a jindy ještě začátkem prosince je listí na stromech.   Zdravím - Daniela.
Co s novými thujemi na zimu, 30.9.2008
Lukáši, klidně je zasaďte na konečné stanoviště. Než přijdou mrazy, tak se stačí otužit. Na zimu je stačí trochu přihrnout mulčem, nebo slámou. Na jaře je pak přihnojte a porostou jako divé. Pokud bude sucho, nezapomeňte je občas zalít i v... celý příspěvek >
Larva chrousta?, 29.9.2008
Pokud jsou to larvy chroustů, tak až se vylíhnou, tak odletí.  Žádné další škody nehrozí.  Berte to z té lepší stránky - já vím, že poničeného trávníku je škoda, ale zase máte krmivo pro slepičky.  Zdravím - Daniela.
zalévaní tuje, 29.9.2008
No vidíte, to mne nenapadlo,  že by tůjky mohly být spálené od hnojiva.  Předpokládala jsem, že je paní Jarmilka hnojila přiměřeně.  Také by se nemělo hnojit ihned po zasazení. To bude muset vzpomínat paní Jarmilka, kde mohla udělat... celý příspěvek >
Zahrada Čech, 29.9.2008
Milá JITO, pan Vítek Vám ušetřil nejen cestu, ale zřejmě i peníze.  Svůj poznatek totiž napsal 28.9. a výstava skončila 27.9.2008.  JInak musím napsat svůj názor - myslím si, že už to není, to co to bývalo.  Stává se z toho čím... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek?, 28.9.2008
Kdyby si člověk mohl přivonět - bylo by to jednodušší...!   Zdravím - Daniela.
Cesmína, 28.9.2008
Období řezu - udržovací řez: duben/květen - se tvar po novém výhonu upravuje, v červenci je možno provést druhý řez. V letním období je nutné dbát na to, aby bylo při práci pod mrakem anebo je nutno čerstvě sestříhané rostliny zakrýt, aby se listy a... celý příspěvek >
Jak na stinky (nebo svinky?)?, 28.9.2008
Je to stínka obecná.  V podstatě je to užitečný brouček, protože vytváří humus, stejně jako žížalka.  Ale doma bych je také nechtěla. Nemůžete dát ty kytičky ještě na pár dní ven, aby ty potvůrky vylezly? Zdravím - Daniela.
Okrasná tráva - střihání na podzim?, 28.9.2008
Já ji na zimu svážu a nechávám ji tak až do jara.  Zdravím - Daniela.
Co to je za broučky a jak na ně?, 27.9.2008
Přesně tyto stejné broučky jsem měla před rokem ve špajzu. Byla jsem z toho úplně nešťastná, protože vždycky ráno se objevili na stole, na podlaze, lezli i po zdi  - prostě všude. Několikrát jsem vyklidila celý špajz a všechno jsem vystříkala... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika