Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rozmnožování pelargonií, 19.10.2008 Obsahuje fotku
Přidávám fotografie zazimovaných ostříhaných převislých muškátů  (foto 1, 2).   Ještě doplněk: - část toho ostříhaného nařízkuji (foto 3). Daniela.
rozmnožování pelargonií, 19.10.2008
POkud je máte zasazené prvním rokem a stonky ještě nejsou příliš silné a zdřevnatělé, tak je ostříhejte na délu tak 10 až 15 cm a dejte je na zimu do chladné místnosti. Já je dávám do garáže, kde je v zimě i jen  + 2°C a přežijí bez... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 19.10.2008
Bodlák sám o sobě je krásný. Ten motýl na něm,  to je jako třešnička na dortu!   Krásné!!!  Zdravím - Daniela.
Rakytník - může se hodně ostříhat?, 19.10.2008
Zmlazovací řez se provádí u rostlin starších deseti let, kdy jsou již přírůstky malé, seřezává se na tříleté dřevo - (opsáno z odborné publikace).  Zdravím - Daniela.
Begonie problém, 18.10.2008
Já begonie také nevyndavám ze země. Pouze odeberu vrchní vrstvu a tu vyměním za novou a pěknou zeminu.  Myslím si, že pokud by byly nahnilé, nemocné, nebo jinak napadené, odrazilo by se to na listech.  Zdravím - Daniela.
nedozrálá rajčata - co teď?, 18.10.2008
Já jsem dnes také dosklidila poslední rajčátka a pověsila.  Na místo, kde rostla, jsem rozházela část kompostu a zaryla - vlastně zaryl manžel a nyní mu za to peču ořechové rohlíky. Musím si ho podplatit, zítra totiž budu chtít, aby vykopal... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 17.10.2008 Obsahuje fotku
...
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 17.10.2008
Zuzano, je to paráda a hezky se to vyjímá na té barevné fasádě!  Zdravím - Daniela.
hnojení révy, 17.10.2008
Podle Vás se tedy réva hnojit nemá?  Já bych jí asi přihnojila až na jaře.  Zdravím - Daniela.
Rekord v kočičí potulce, 17.10.2008
Něco podobného se stalo i nám.  Pucina zmizela skoro na půl roku, ale když se znovu objevila, tak za ní špacírovala čtyři koťata.  To bylo radosti...  Zdravím - Daniela.
Buxus, 17.10.2008 Obsahuje fotku
Pane Josefe, mám buxux v květináči  (viz. foto) již třetím rokem.  Po zimě i - 15 °C a vydržel bez problémů.  Nikdy jsem u něho neměla potíž ani se sviluškami.  Zateplením ale paní Eva určitě nic nepokazí.  Zdravím -... celý příspěvek >
nedozrálá rajčata - co teď?, 16.10.2008
Já je věším kořeny nahoru a nechávám je v garáži, kde je šero.  Dozrávají postupně až do prosince.  Zdravím - Daniela.
Omezení růstu lesního stromu na zahradě, 16.10.2008
Markéto, ty břízky vypadají moc pěkně.  Rostou ale asi dost rychle. Jak často je musíte střihat, abyste udržela tvar?  Ještě se musím zmínit o trávníku - také je moc pěkný!  Zdravím - Daniela.
Vrba smuteční, 16.10.2008
Proutí se musí na určitou dobu namočit.  Je pak pružnější a neláme se.  Košík jsem nikdy nezkoušela, ale  když byly děti malé, tak pomlázky jsme pletli často.  Zdravím - Daniela.
Buxus, 15.10.2008
Ano, buxus se stříhá brzy na jaře.  Můžete udělat i hlubší řez, aby pěkně zahoustl.  Na zimu ho nemusíte ničím přikrývat - je plně mrazuvzdorný.  Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika