Příspěvky uživatele - 208.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špičaté zelí, 5.1.2024
Ne, Vladimíre, tak to rozhodně neberu. Naopak jsem rád, že jsi popsal své zkušenosti s tou odrůdou. Jsou jen dvě možnosti (možná tři): buď je potvrdím, vyvrátím anebo (a to nejspíš) něco mezi tím. Alespoň nebudu mít přílišná očekávání. Moje kámoška... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 5.1.2024
Miloši, řekl bych, že je to podobný úspěch, jako když dneska naše dvacítka dokázala Finům v poslední třetině nasázet 5 banánů. Takže posílám podobné gratulace. Poděkujte El Ňiňovi. Jsem zvědav, jak ty nastávající mrazy postihnou zeleninu, kterou... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 5.1.2024
Dneska jsem přerovnával své svěřence. Ailsa Graig má plně se rozvíjející vijan nad pátým listem. Naprosto vylučuju, že bych oškubal a utopil 6 listů pod tím. I když Ty mi to nebudeš věřit. Ověřím to na sazenicích do zahrady. Ty většinou vysazuji už s... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 4.1.2024
Ano, to vím. Ale ani u těch indeterminantních mi to neštimuje s tím, co pozoruju. Neříkám, že má pozorování jsou důsledná, ale i tak mám své pochybnosti. Milan
Špičaté zelí, 4.1.2024
Tak nevím, kde je faktická zkušenost, ale v tom popisu Pylonu uváděli hlávky do 1,5 kg. Což mne tak trochu přesvědčilo. Vybírat jen z popisu odrůd od prodejců je vždycky sázka do loterie. Ty údaje jsou nezřídka poněkud zkreslené. Prostě jsem vsadil... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 4.1.2024
Vladimíre, tak nevím, zda ten 11. list je všeobecně platný. Kouknul jsem na svou Startku a ta má plně rozvinutý vijan v květu nad sedmým listem. Pravda, něco jsem při přesazování otrhal a utopil, ale tak 2, maximálně 3. U Sofie je to ještě míň. U... celý příspěvek >
Špičaté zelí, 4.1.2024
Já ho i vyzkouším v druhém sledu pro podzimní sklizeň. Podle obrázku má menší a míň pevné hlávky. Milan
Špičaté zelí, 3.1.2024
Jak to chceš rozložit časově? Přes noc do ledničky? Objednal jsem si semínka Murdocu, ale neměli Walterem doporučené jarní zelí Dynamic F1, tak jsem vzal špičaté jarní zelí Pylon F1. Psali, že je "křehké". S raným Unikátem F1 jsem skončil: krásné... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 3.1.2024 Obsahuje fotku
Ty vzadu nebyly po světlem, že? Ty vepředu jsou parádní. Radost na ně pohledět. Tak já taky pošlu dnešní fotky. Čtyři (2 Start, Sofie a Bejbino) mají už plně rozvinutých několik květů. A další už také otvírají poupata. Stejně je zajímavé, že... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 3.1.2024
Já nakonec vybral Dobrá semena jako generálního dodavatele, ale ne rajčat. Ta mám od Bobbyho a z minulosti. Tak pak dám vědět, zda jsou DS důvěryhodná. Milan
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 2.1.2024
Dobře, že jste tohle téma připomněl. Z letošních odrůd (2023) vyřadím nejspíš navždy: Rondobella: kvůli chuti a odolnosti proti chorobám Gourmansun: krásné plody, ale zcela nerajčatové chuti, spíš jako blíže neidentifikované ovoce.... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 2.1.2024
Nebudeš litovat. Milan
Rajčata 2024, 2.1.2024
S tou Rondobellou mám podobnou zkušenost. Suchá hniloba byl její veliký problém. Pravda je, že letos jí trpěly u mne všechny bifteky a i některá větší rajčata. A chutí opravdu nenadchla, občas mi blesklo hlavou, že je jen o fous lepší než... celý příspěvek >
Šťastný nový rok, 1.1.2024
Tak vám všem hlínorypcům včetně sebe přeju do celého nového roku co nejvíc zdraví a kvalitní úrodu. To jsou dvě věci, které tak docela nejsou pod naší kontrolou. Milan HP
Špičaté zelí, 31.12.2023
Jojo, velkoměsta mají i své výhody. Tady zavřeli zahradnictví, které mi léta sloužilo, a když něco neměli, paní mi to objednala. Nejspíš na těch pozemcích budou stavět developeři. Sice tu je i "Jiná zahrada", ale ta je zaměřená poněkud jiným směrem.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika