Příspěvky uživatele - 208.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2024, 16.1.2024
Ty vybíráš vhodné kandidáty pro to křížení, ne? V hlavě mi to šrotuje jak v moštárně, ale mošt žádný. Přiznám bez uzardění, že nemám dost zkušeností. Stupické nejspíš nebrat. Jinak Iron Lady odejdou tenhle týden. Tam, odkud odejdou, mají teď... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 16.1.2024
Těžko. Těm jde o peníze. Tahle organizace je nejspíš financovaná státem úplně. A je to dobře. Milan HP
Rajčata 2024, 16.1.2024
Ti Němci fakt nejsou žádní troškaři. Milan
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 16.1.2024
Určitě dám. Vždycky na konci sezóny vyhodnotím všechny nově pěstované odrůdy. Žel, ten čas je ještě daleko. Ta zima mi nedělá dobře. Já jsem podobným způsobem loni "objevil" Bejbino a to si okamžitě našlo cestu na můj výsevní plán. Milan HP
Rajčata 2024, 16.1.2024 Obsahuje fotku
Vladimíre, pokud si dobře pamatuju, psal i PP, že podle Tvé rady nechává ten druhý fazoch. A myslím, že to bylo číslo 11. Což mé počty více-méně potvrzují. To, že existuje u tyčkových nějaké pravidlo růstu, je nepochybné. Ale nejsou asi vyloučené i... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 15.1.2024
Vladimíre, na těch mých nejsou. Tedy u těch prvních vijanů na zálistku. Všude tam mám pod ním 4 a opravdu ještě do 4 počítat umím. Zatím nemám na zálistcích víc než jedno květenství. Předpokládám, že mezi prvním a druhým bude už rozpal jen 3 listy.... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 15.1.2024
Vypadají ve skvělé kondici. Ale to u Tebe vždycky. Přeložil jsem si název jako Kadeřavě Kapustový, případně Kapustově Kadeřavý. Dobrý název podle vlastnosti. To Alter Kommunist opravdu nemá.Vypadá to nanejvýš zajímavě. Jak vysoko tak doroste? A... celý příspěvek >
Papriky 2024, 15.1.2024
Jsem děsně zvědav, jak si ty papriky povedou při klíčení. Z koupených zásob jsem vybral jen hybridy před expirací. Big Red jsou moje vlastní z 2022. Přišel jsem totiž na to, že do toho salátu, na který spotřebuju většinu paprik, je odrůda... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 14.1.2024
Tak zatím ověřuji ty rozpaly mezi vijany. Na hlavních stoncích to je opravdu po 3 listech, ale všechny druhotné výhony mají nejdřív 4 listy a pak teprve květy, tedy zatím jen poupata. Mohlo by to být ovlivněno podmínkami? Milan
Papriky 2024, 14.1.2024
Tak semínka jsou v substrátu ve 24 - 25°C. Celkem 41 semínek. Odrůdy Lungy F1, Slávy F1, Slovanus F1, Big Red a "Komerčka" (vybraná semínka z koupené červené bachratky - bell pepper). Stejně jako loni je chci pěstovat pouze na balkónech tady dole.... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 14.1.2024
Zkušenost odpovídá předpokladům. Kvalitní odrůdy sice nepostrádají moc rajčatové chuti, ale není tam ta vyváženost sladké-kyselé. Je to kyselé a v horším případě ani toho ne moc. Když jsou kyselá, lze to kompenzovat trochou medu či cukru, takže salát... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 12.1.2024
Díky za nabídku. Ale já už mám "zkušební plán" na letošek zcela zaplněný. Tak snad příště. To už budeš vědět, jak chutnají. Právě se chystám napsat mail kontaktu v Americe s instrukcemi, jak tu Iron Lady poslat, aby ji celníci... celý příspěvek >
Najchutnejšia odroda zemiakov - vraný typ A, 12.1.2024
Našel jsem tenhle seznam odrůd brambor. Má tu výhodu, že alespoň u některých uvádí i obsah škrobu, což více-méně určuje varný typ. Vašemu popisu nejlíp vyhovuje Red Scarlett, ale podle obsahu škrobu je to spíš BA - 15,5%. Lze tam ale najít i Ačka s... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 11.1.2024 Obsahuje fotku
Ahoj Evi, tak o grow-boxu jsem také uvažoval. Jak jim tam svítíš? Tedy jakými zdroji. Používáš ještě ty modro-červené LEDky? Kdyby ano, pošlu Ti ty svoje, tady jen chytají prach. Úplně jsem přešel jen na čistě bílé denní LEDky. Ano, asi bych... celý příspěvek >
Najchutnejšia odroda zemiakov - vraný typ A, 10.1.2024
No, v tom mém "sklepním akváriu" (99% vlhkost trvale) je v zimě tak 2°C. Což jablka kvitovala s povděkem. Vydržela do srpna, ale dost jich shnilo. Jenže ten sklep je hůř přístupný a nám se tam moc nechce. Brambory jsem tam ani nedal. Ostatně já... celý příspěvek >
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika