Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Farclo, 31.10.2023
V předvečer svátku Všech svatých je na stromku meruňky Farclo stále ještě jeden plod. Pravděpodobně už víc nezměkne, ale zajímavé je to, že i když je naklobnutý, nehnije.
Halehaven a Fairhaven, 31.10.2023
Fairhaven pěstuje pan PP. Kdesi o letošní úrodě psal, ale nevím kde. Rád si to přečtu znovu.
South Haven, 31.10.2023
Váš dotaz na South Haven cílí na skutečnost, že odrůda je nyní v prodeji na podnoži Adesoto?
Počasí, 31.10.2023
Na listopadovém obrázku Josefa Lady je už zimní krajina, ale současné počasí je tomu hodně vzdálené. Meteorologové nedávno předpovídali nejtužší zimu za desítky let, ovšem Dagmar Honsová naopak zimu velmi teplou.
Počasí, 30.10.2023 Obsahuje fotku
LISTOPAD Padá listí zlaté, rudé, je ho plná zahrada. A co potom padat bude, až to listí opadá? Potom bude padat sníh, co ho bude na větvích... autor obrázku: Josef Lada, zdroj: kalendář
Farclo, 26.10.2023
Nevadí. Proč tady mít "džungli" převážně červencových meruněk, když jsou nyní již k dispozici odrůdy ze zráním koncem srpna, v září, v říjnu, až do listopadu. Počítám s tím, že "listopadová" meruňka nebude tak dobrá jako ta letní. Prozatím tady mám... celý příspěvek >
Matčino a Rajka, 26.10.2023
To máte těžký, pane PP. Já jsem kupříkladu 9.10. otrhal poslední Spartany a ty po týdnu skladování byly famózní. Pevná, chruplavá, šťavnatá dužnina s ideální chutí. V současné době jsou ale takto pozdě otrhané plody už dosti měkké. Ty hodně podtržené... celý příspěvek >
Odruda Wangenheimova, 26.10.2023
Je to tak, Václave.  Škoda, že už je po švestkách, ještě bych si dal.  Pokud nepodniknu nic proti hejnu špačků, kteří se tady objevují pravidelně každý rok začátkem září, tak pozdní švesstky vůbec neužiju. 
Farclo, 26.10.2023
O žádných mrazech nic nevím, oba plody vypadají normálně. Z většího stromu by do listopadu jistě nějaké vydržely. Zdá se, že se v cladnějším počasí tak nekazí. Tutovka bude aromatický a šťavnatý Farhial, pokud nezmrzne. Na roubech Kech Psaru jsem... celý příspěvek >
Farclo, 24.10.2023 Obsahuje fotku
Meruňky v říjnu. Plody Farcla sice nepatrně změkly, ale určitě by vydržely na stromě mnohem déle. Ten nejmenší plod na stromku ještě nechám.
Tolar, Promise, Nectavit, 8.10.2023 Obsahuje fotku
Poslední plod Domácí švestky TOLAR. Dozrává později než například Domácí velkoplodá, je sladší a mírně aromatický. Plody mají pevnou, jakostní dužninu pravé švestky. V tomto roce bylo plodů relativně dost, ale dost jich také napadl obaleč švestkový.
Slivoň neznámá?, 8.10.2023 Obsahuje fotku
Velká škoda, že nepoznáme o jakou odrůdu se jedná. Na Vysočině v 600 metrech dozrává až teď. O pár kilometrů dál mají u cesty dvě Eleny, které jim zdárně dozrají, i když možná nepůjdou dobře od pecky. Mně Elenu vždy zlikvidují špačci. Plody, které... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 8.10.2023 Obsahuje fotku
Přikládám fotky rajčat napadené plísní bramboru z dnešního dne. Jsou ze stejného foťáku jako ty, které jistý zpochybňovač z Brna zpochybnil. Jinak, pane Milane, díky za vaše reakce. Panu PP ještě zopakuji, že napadených plodů plísní bramboru je... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 7.10.2023 Obsahuje fotku
Přikládám jiné fotky ze včerejška. Jsou stejné jako všechny ostatní. Ať mně někdo vysvětlí smysl této provokace, protože já jí fakt nerozumím. 
Rajčata 2023, 7.10.2023
Člověče, vy jste se stal novým provokatérem a zpochybňovačem, že? Říkám vám po několikáté, že fotka je ze včerejška a včerejší datum na fotku vložil foťák. Rozumíte česky? Nevypadá to tak.
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika