Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tvar špičák, 16.11.2023
Opál mám naroubovaný už dlouho, ale až teď začínají mít plody typickou chuť. Jsem zvědavý i na ten Heliodor. Ten Elstar je něco podobně kvalitního jako Jonagold. Divím se, že neoceníte kvalitu nenáročného Melrose, které má sice menší plodnost, za to... celý příspěvek >
Tvar špičák, 15.11.2023
Tak jestli získáte pravý Opál, tak  ??? A s některými staršími nerezistenty se dokážu rozloučit, aniž by mě to mrzelo, jako např. s Mac Intosh, Gloster, Starkrimson, Spartan, Melrose. Co pořád máte s tou strupovitostí? Kdybych měl... celý příspěvek >
Počasí, 13.11.2023
Tak na Martina bylo od všeho kousek. Ráno mlha, potom slunce, odpoledne se zatáhlo a pršelo. Za pana SPCH přidám alespoň nějakou rýmovačku. Třeba - Na svatého Martina pláče husí rodina. 
Aku postřikovač, 13.11.2023
Nevím, Jitko, jestli není lepší koupit nějaký "oprýskávač" za babku třeba z Polska, než koupit drahé SOLO, kde po pár letech nové náhradní díly praskají a nový akumulátor nejde dobíjet. Já mám takový ten levný modrý SPRAYER se žlutým víčkem neznámé... celý příspěvek >
Dark Topaz 🍎, 13.11.2023
Dark Topaz mám naroubovaný už několik let. Je tmavší než původní odrůda, a zdá se, že má méně výraznou chuť. Zajímaly by mně nějaké nové "rubínové" příchutě. Například kritizované Lipno mně po prvních plodech připadá velice chutné. Na roubu se urodil... celý příspěvek >
Tvar špičák, 10.11.2023
Je to marné, pane Waltře, ale marné snad nebudou plody Opálu. Jsou tam i větší. Takový pozdně zimní Sirius má typickou chuť už teď. Ani se nechce věřit, že je to bratr Topazu. Škoda, že jsem zapomněl na Heliodory a další žluté jsou Biogoldeny a... celý příspěvek >
Aneta, 10.11.2023 Obsahuje fotku
Tato moje málo vybarvená Aneta se spíše podobá tvarem některým plodům pana Hasmana, než plodům Miloše V.. Chuť není nejhorší, zajímavá Letos je to nějaké jiné než obvykle. Například plody podtrženého Tanga nebo Deloru už zežloutly. U Deloru je... celý příspěvek >
Red Prince / Red Jonaprince, 10.11.2023 Obsahuje fotku
Jonaprince dobře vybarvuje i při horších světelných podmínkách. Chuť výborná. Tady u mě možná nejlepší, co lze utrhnout přímo ze stromu 10.11. je ELSTAR. Dokonce ze severní strany koruny, takže nepříliš vybarvené plody. Ovšem dokonalá, navinule... celý příspěvek >
Princess nahrada za Suncrest?, 10.11.2023 Obsahuje fotku
Něco pro pana MH. 
Tvar špičák, 10.11.2023
Já v tom jedu dál, i když už jsem nechtěl. Už jsem se nechtěl ani nikam dívat, ale ten pán, co se ptal na South Haven, byl takový ten našeptávač, kterého by pan PP nazval "Satane odstup". Takže v tom zase lítám. Ty stromky, co přišly byly slušné,... celý příspěvek >
Počasí, 10.11.2023 Obsahuje fotku
Zítra je známý den 11.11., kdy přijíždí svatý Martin na bílém koni. Nebo-li sv. Martin to konečně rozhodne. -Martin-li se mlhami odívá, mírná zima obyčejně bývá -Přijede-li na šedém, bude zima střídavá, přijede-li na žlutém, přijde tuhá a suchá... celý příspěvek >
Lucasova, 10.11.2023
U mě netrpí strupovitostí žádná hruška. Protože chodím spíš na jabka, tak hodně hrušek už zhniločkovatělo. Ochutnal jsem alespoň Abate Fetel, Margaritu, Xenie ještě nedošla, 2 Koporečky taky ne. Z těch zimních tam jsou nějaké Nely a Eriky. Jeden plod... celý příspěvek >
Tvar špičák, 10.11.2023
Už jsem psal, že lepší výběr je přímo u prodejce, ale komu by se chtělo cestovat i stovky kilometrů s nejistým výsledkem, když stromky můžou přijít až domů. Bohužel do balíku se vejdou jen asi dvoumetrové stromky, takže, co je nad tím, uříznou.... celý příspěvek >
Aku postřikovač, 9.11.2023
Elektryczny opryskiwacz plecakowy akumulatorowy Nekoupil někdo, nebo se nechystá koupit nějaký aku postřikovač z Polska?
Wegierka Wczesna a Wegierka Zwykla, 9.11.2023
Wegierku Wczesnu mají tady u nás před Baumaxem, dokonce několik kusů za jednu chtějí 129 Kč. Kůra Wegierky Wczesny je do hněda, kdežto Wegierky Zwykly do šeda. Tak to jsme, vážení přátelé, zvědavi na tyto švestky, viďte.
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika