Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar 4510, 22.7.2012
Jinak soused docela koukal, ze ta FS-310-ka te 4510-ce v narocnem porostu nestiha, prece jen to znat bylo i vibrace ve vykonu, myslim,ze ta 310-ka ma vetsi, subjektivne vzato..A on, jako hrdy majitel stroje Stihl za vetsi penize, nez 4510-ka, to jeho... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 22.7.2012
Proste, clovek by mel vedet, co si kupuje, co bude potrebovat, atd.Blbost delat malou plochu, male travy s velkou masinou a to plati i naopak a snad jeste vice.Kdyz je velka plocha, tezky porost, tak nejake siditko, je k nicemu, snad jeste vice, nez... celý příspěvek >
Spokojení králíci na udržovaném trávníku?, 22.7.2012
To bych nedelal, past kraliky, ani mozna, az tak ne, kvuli kaneti, ale travou vam prebehne treba nemocne lesni zvire, mate hned nakazu, ci nadymani, atd.Ususit, krmit seno, granule.
Vedra, 22.7.2012
Voda, site proti hmyzu, kvalitni krmeni, natirat lizolem ramy, proti hmyzu, ocet do vody, ockovani,krmot jen granule, seno,voda.Drzet ciastotu, rosty,kvalitni chov, atd.
Mladí králíci, 22.7.2012
Nevim, sam jsem to nedelal, ale vim, ze takhle nekdo sahal do hnizda a nadpocetne, male likvidoval.Ja jsem to tedy nechal na prirode, to srdce jsem nemel.
Californský králík, 22.7.2012
Prohlizet vnitrek usi, kdyz se objevi stroupek, zanet kapat trosku oleje pravidelne, kdyz nahodou samice sezere mlade, udela jednou,2-krat,3-krat, zabit ji, na nic necekat, vetsinou jina nebude, atd.
Californský králík, 22.7.2012
Kraliky jsem choval, mel jsem jich tisice.Zaklad, dobre krmen-seno, kvalitni granule,,chovna zvirata, zaklad.Travu v zadnem pripade nedoporucuji, kvuli nemocem z ni moznych, moznost zapareni, nadymani,atd.i, cistota,ockovani, vyber... celý příspěvek >
Kokcidioza a napáječka ze pet lahve, 22.7.2012
Kokcidioza, to znamena, hlavne drzet vse v cistote, lepe rosty, miti prisun ciste vody, jeslicky na seno, granule kvalitni v cistote, ockovani neopomijet, k samci zadnou poulicni samici z vesnice bez ockovani, site proti hmyzu, ramy kralikarny... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 22.7.2012
Pane J.S.to by mne zajimalo, kdybych mel moznost v tech nejtezsich podminkach srovnat Dolmar 4510 s tim nejsilnejsim modelem, treba Husqvarny, ci Stihl, ktere maji myslim vykon 2,8KW, jestli by mohla nastat situace, abych rekl-je to znat, ta 4510,ten... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 22.7.2012
Mysleno Dolmar 4510,Stihl FS 310 a Husqvarna 235R.Ta 4510-tj.byk, proti tomu Stihl 310 a proti te 235R, to uz vubec.Ten vykon, tajfun ve velke traveJa tady vzdy zasnu na jake plochy si lide hodlaji opatrit, nejakeho drobecka a jeste treba... celý příspěvek >
Ohnutá kliková hřídel, 22.7.2012
Klikovka, asi neni vec, ktera by se nechala bezne opakovane rovnat.Prece jen, asi uz se tak nevyrovna, aby to bylo, tak,jako z vyroby a opakovanym rovnanim, nejspise ta odchylka od puvodniho stavu se jeste zvetsi, coz neni dobre uz s ohledem na dily,... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 22.7.2012
Pro pana J.S.Ted tady byl soused, mel u sebe krovinorez Stihl cca.1,6kw, ja vytahl 235-ku a 4510,srovnavalo se.S 3-zubem.4510-nejtezsi, nejvyssi vykon, subjektivne,tabulkove hodnoty neznam, ale nejnizsi vibrace ve vykonu. Stejne, nevim,jestli tj.tim,... celý příspěvek >
Ohnutá kliková hřídel, 22.7.2012
Kdyby byla hridel vice ohnuta, ci opakovane rovnana, klidne by prasknout mohla, je to tvrdy material a co je trvrde, to byva krehci.
Ohnutá kliková hřídel, 22.7.2012
Jasne, zalezi,jak moc je ta klika ohnuta a nejake opakovane rovnani, to,jako opravdu ne.Kdyz hridel nekdo ohne jednou a neni to moc, ano umim si to predstavit, ale nejaka hodne ohnuta klika, nebo opakovane rovnat jednu hridel, to bych fakt... celý příspěvek >
Ohnutá kliková hřídel, 22.7.2012
Nova hridel, je nova hridel.Jenze cena opravy vymenou se casto nevyplati.Komu uz se podari hridel ohnout a najde nekoho, kdo je na to vybaveny, umi to a pokud to material dovoli, nepraskne to, tak se to necha slusne srovnat, nejake zbytkove vibrace,... celý příspěvek >
Další diskuze:  26,  27,  28,  29,  30  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika