Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křévinořez Husqvarna 555, 2.8.2012
Prosím o zkustenosti s timto krovinorezem.Dekuji predem.
Problem s Dolmar 340, 31.7.2012
Je pravda, kdyz jsem mel novy prvni krovinorez, ze jsem byl ohromeny vykonem, to mel 1,3kw vykonu.Ted mam s vykonem 2,3 kw a je to znat.Doufam, ze uz se nebudu divat nikdy po jeste necem silnejsim.Je tam sice vetsi vaha, ale ja mam vykon... celý příspěvek >
Problem s Dolmar 340, 31.7.2012
Osobne si neumim predstavit sekat strunovou elektrickou sekackou plochu 10m2 a vice, to by byla moje jista smrt.
Problem s Dolmar 340, 31.7.2012
Sluzby, rady pana J.S. a pana Radka B jsou k nezaplaceni, jsou to muzi, kteri technice opravdu rozumi.Pozdraveni a diky jim.Dobry clovek jeste zije.Tj.vice mene jasne, nova masina, kdyz motor jinak slape, tak je potreba trochu tomu pridat,... celý příspěvek >
Problem s Dolmar 340, 30.7.2012
Tj.na kazdem.Nez bych to zpet balil, posilal,kdyz motor jinak jde, pridam a jedu, pripadne to vratim.Jake PRC?Ja mam tedy na vsech Dolmar Made in Germany.Vyrobeno v Hamburku.Pokud by to neplatilo, tak to zrovna tak by nemuselo platit i u jine... celý příspěvek >
Problem s Dolmar 340, 30.7.2012
Ja, nez bych stroj posilal zpatky, tak bych se tomu nejprve a zcela jednoduse pokusil pridat, jednoduse,rychle, ucelne.Kdyz by to nezabralo, tak bych to vratil na puvodni nastaveni a vratil to prodejci, at to resi.Nekomplikoval bych si zivot... celý příspěvek >
Žloutnou listy švestky, opadávají - co s tím?, 30.7.2012
Dnes prave hovoril v radiu zahradnik, vyrizoval telefonaty posluchacu, dotazu na tema hnednuti listu u kytek, stromu,atd tam bylo mnoho dotazu, i sam tenhle problem-hnednuti, opadavani u kytek, i stromu mam.Pry tj.tim, ze jsou vysoke teploty,... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 29.7.2012
Pane J.S.na plochu, kterou mate Vy a pro technickeho fajnsmekra, myslim,ze tj.skvela volba.
Křovinořez do 6000, 29.7.2012
Vysoka trava 1m, tj.dalsi argument, proc nemiti lacine slabe siditko.Cim vetsi trava, tim vetsi napor na masinu a 200m2 travy metr vysoke, to i masina o vykonu 1,3kw, je to pro ni zatez, ztraci otacky, pak se to namotava, musite zastavit, vymotat,na... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 29.7.2012
Podivejte se, chapu,ze se Vam penize nechce dat, atd.Tak treba opravdu dobry kamarad, kteremu verite, rad neco starsiho proda.Nebo, kdyz uz teda neco neznackoveho, lacineho,tak alespon neco takoveho, co ma treba soused a chodi mu to.Urcite koupit... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 28.7.2012
Pane J.S.ten 4-takt, ono to ma kultivovanejsi chod, mozna i vibrace mensi, mene vyfuk.plynu, nepotrebujete olej do benzinu, mozna i lepe startuje, ale slozitejsi motor, vaha 8kg, to neni tak malo, mensi spotreba, mensi hluk.Ja mam zvyk 2-takt, ani ve... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 28.7.2012
Jinak k te 4510,kdyz jsem ji mel uplne nove, ta dve kila navic byla znat, ale postupem casu, kdyz s tim clovek dela, tak si zvykne a ted uz mi to, ani neprijde a kdyz prjde, tak daleko mene, nez drive.Asi zvyk, zelezna kosile.Jinak dobry... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 28.7.2012
Jo,1,1KW Vase masina ma, ale je znackova, nebyla za 5-tisic a je to 4-takt, ten 2-takt vykonu 1,1KW, to by bylo, asi slabsi, to by byl rozdil.Prece jen ten 4-takt, kdyz je trochu trava, tak asi ty otacky lepe drzi.
Křovinořez do 6000, 28.7.2012
Pokud jde o parametry, tak si mozna prida na papire i znackova firma, ale u tech neznackovych, tam tj.uplna divocina.Kilowatta sem, kilowatta tam, par cm listy k tomu pridame, cena,ta nejnizzsi, ktera je nakonec nejvyssi.Staci, kdyz slysim, jak to... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 28.7.2012
Mate videt, kdyz natocim u domu 235-ku a jdu na breh, o 4510-ce to uz radsi, ani nebudu mluvit, jak to bezi, u domu na mensi plose, to uz vubec.Proste u mne, jak to nema znacku, vykon alespon 1,3KW, pokud mate plochu ve 100m2,nic mensiho nebrat.Jo,... celý příspěvek >
Další diskuze:  26,  27,  28,  29,  30  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika