Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez, 30.8.2012
1KC za metr2,tj.hezke, ale 70m2 za 70KC tezko nekdo poseka, nejaka firma.Bude chtit naklady na dopravu, pokud to nebude vylozene v sousedstvi.Vzdyt by krachla.Ta bude chtit nejake dopravne, nebo jinou plochu zahrady, aby si prisla na sve.Vemte si... celý příspěvek >
Křovinořez, 30.8.2012
Jeste navic se mi potvrdilo, ze slusna masina, ac ma svuj vek by se nechala za slusny peniz, cenu,ktera by vyhovovala kupci i prodejci prodat.
Křovinořez, 30.8.2012
Pane J.S.vcera navecer zvonek a jeden ze sousedu.Neposekal by jsi mi pozemek krovinorezem, odpoved-proc, neposekal.Ja mam rozsypany novy stroj, zaruka neuznana, oprava 2-3 tisice.Rikam, co to mas za masinu?Odpoved- nazev znacky, ktera,ani nevim, ze... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 20.8.2012
Myslim, ze jste naivni v tom, ze kdyz je masina nova, ze zadny problem neni dost velky.Jestlize, je neco totalni smejd-cely vyrobek, uz z vyroby, ani to, ze tj.vec nova, neznamena,ze to smejdem nezustane.To by jste se teprve pane hodne divil.Dnes se... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 19.8.2012
Jeste jste s pilou nic nenarezal a tj.problemu, penez,starosti, ktere clovek u kvalitni pily nezna za roky a ze opravdu v ji clovek k praci potrebuje.Ma to cenu takove zoufalstvi, nema.Slepa ulicka, nic jineho, vyhozene penize.Kram v baraku, abych to... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 19.8.2012
Oprad se nemohu ubranit dojmu, ze nejvyhodnejsi je si koupit poradnou pilu na prvni pokus.Jdeme systemem Hechtka, pro Hechtku, dily pro dily, pily,pro dalsi pily.Jako bonus mate dobrodrizstvi, nervy,nespolehlivou masinu, problem,dalsi penize... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 17.8.2012
Nemate pocit, ze siv to chtelo koupit dobrou pilu na prvni pokus?Proc si kupujete Shindawu?Protoze jasne vidite, ze Hecht je v haji zelenem a vyhodil jste penize, asi tak bych to videl.Ted uz asi jde jen o to, ze si to nedokazete priznat, nebo... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 17.8.2012
Hodne lidi rekne-420ka kolem domu, pro palivo k domku fajn masina, ano je, ale z druhe strany, kde je vykonem 115i, kolik tam je narust ceny-2-3 tisice a kde tj.vykonem a vsim.Tj.pila stredniho vykonu, ktera zvladne material stredni velikosti v... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 17.8.2012
Jste plny zahad clovece.Vse, co je poskladane z ruznych masin, je pochybny slepenec, bez zaruky funkcnosti.Bud je neco, alespon trochu znacka a dam tam originalni dily, nebo proste to znacka neni a neresim to, ani to nekupuji.
Problem s Dolmar 340, 17.8.2012
Pane J.S.ted jsem koukal, jak nam ceny pekne skacou nahoru.Je to tyden, dva zpatky, Dolmar krovinorez 1,6KW byl cca.za 8-tisic v akci, uzje cca za 12-tisic.To same vykonem od Husqvarny, je za 13,5 tisice a Stihl kje za 15-tisic.Dolmar cenou... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 17.8.2012
Pane J.S.zdravim Vas a dekuji za hezkou odpoved.Ja 115i kupoval v dobe, kdy uz nebyla moderni, ale kupoval jsem srdcem masinu, ktera je proverena casem a tisici spokojenych uzivatelu a jasne nelituji.Je to mazlicek vymazleny, mam rad tez stare... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 17.8.2012
Tak a ted si to vsechno scitejte-cena dilu, prace,benzin, nebo listky za dopravu, zarizovani,nekdy i nervy.Ted se z toho pokousite udelat slepenec z mnoha pil ruznych znacek, ktery uz vubec nebude chtit pripadne opravit nikdo, pokud to bude vubec... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 16.8.2012
Kdyz mi pujde o dobrodruzstvi, tak si usetrim a koupim si treba let balonem, ale zazit dobrodruzstvi nechutne s smejd pilou v " lacinou, to fakt nehledam.
Hecht 927, levná jednoručka, 16.8.2012
Pane J.S.dnes jsem rezal palivove drevo na zimu, prumer 40cm.5-nadrzi jsem spotreboval, jsem utahany, jako kun, ale udelal jsem kus prace bez zbytecneho vztekani se s masinou.115i sla, jak z praku, bezna provozni udrzba a o tom tj.Ja kaslu s... celý příspěvek >
Křovinořez 0.8kW - stačí to?, 15.8.2012
Pokud to pozemek dovoli svym povrchem, je to trochu rovne, neni to prilis clenite, bez nejakych dalsich problemu, je vyhodnejsi miti sekacku s pojezdem a krovinorezem dosekavat jen rohy, kolem stromu, atd.Ale kdyz to teren nedovoluje a musime pouzit... celý příspěvek >
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika