Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nakládání masa - problém, 27.9.2012
Jeste k predchozimu prispevku pripisuji, ze neni nutny kameninovy hrnec.Sam roky maso nakladam do velkeho plechoveho hrnce a nicemu to nevadi.Nekdo naklada i do plastove nadoby, ale ja bych to nechtel, dal tj.na kazdem.
Jednoruční pila AMA TH 25.10, 27.9.2012
Pane J.S.doporucuji Youtube video Dolmar PS 3410 TH.Uvidite, jak to reze.Coz je Vam jasne i bez videa, to jen tak, kdyby jste mel chut.
Nakládání masa - problém, 27.9.2012
Nevim, ja kusy masa obalim do klasicke soli, necham na sucho ulezet cca 3-dny.asi maximalne do tydne ve chladne mistnosti v hrnci.Pak to vezmu, operu,vymyji hrnec, maso narovnam zpet a zaliji studenym nalevem, ktery si udelam sam, na kazdy litr vody... celý příspěvek >
Jednoruční pila AMA TH 25.10, 27.9.2012
Pane J.S. zdravim Vas.Pan potrebuje 5h provozu rocne u pily, treba mu ta AMA tu sluzbu udela.Ja se dival na videa s tou pilou.Ja bych se zblaznil miti to doma, to by letelo.Nemyslim si, ze mam nejlepsi pilu na svete, ale to se vubec neda srovnavat.
Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší, 27.9.2012
Porad mi nejak unika duvod, proc si poridit neznackovou pilu casto velice pochybne kvality, riskovat radu problemu, kdyz za pet tisic, uz se necha koupit pila znackova o vykonu nejakych 1700W, coz je nizky vykon, ale je to alespon... celý příspěvek >
Louka - je třeba ještě posekat?, 27.9.2012
Nevidel jsem Vasi louku.Vetsinou je nutne 2-krat rocne travu posekat minimalne.spise 3-krat.Asi bych to ted posekal a pak uz to nechal byti.Trochu to jeste do zimy obroste, nebude to uplne hole, ani nejak prerostle, rekl bych skoro akorat.
Jednoruční pila AMA TH 25.10, 27.9.2012
Ted jsem se dival na videa s pilou AMA na Youtube.Treba budete spokojeny, treba to chodit bude,5-hodin je malo, ale za sebe rikal, ze bych to za ty penize nekoupil.Tak bohaty nejsem.Kdyz uz neco kupuji, tak chci miti, co nejvetsi jistotu, ze masina... celý příspěvek >
Jednoruční pila AMA TH 25.10, 27.9.2012
Ac 5-hodin provozu rocne je malo, ale ta pila i to musi vydrzet slouzit.Nemam zapotrebi kupovat neco neznackoveho, usetrit na kupni cene 3,4-tisice, pak platit opravy, ci nakonec kupovat pilu znovu.Ja nastesti mam kamarady, kterym mohu verit, ze i... celý příspěvek >
Jednoruční pila AMA TH 25.10, 27.9.2012
Za 3 700KC 1-rucka, moc bych od toho necekal, kolik dnes stoji dobry material.Koupil bych si na dlouha leta, bud starsi znackovou s rizikem a uplne nejspise novou.Mam dati 4-tisice za AMA, nebo neco pres 7-tisic za SOLO, ktere je znackove a verim... celý příspěvek >
Jednoruční pila AMA TH 25.10, 27.9.2012
Soused ma od AMA kozu na rezani dreva, remeslne zpracovani ma rezervu, ale funguje.Italska firma to myslim je.Zazrak bych necekal.Asi bych si od nich pilu nekoupil.Ze by AMA byla vyhlasenou znackou, to tedy nevim, bal bych se, ze si nabehnu.Nevim,... celý příspěvek >
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 25.9.2012
Bylo by spatne, kdyby sla doba zpatky.A ja jsem vdecny za pravdu, nejaky med kolem pusy, to fakt nemusim.Ja jsem 5105 nepoznal, ani 4605 je dulezite, ze i ja jsem spokojen.Kdyz jsem kupoval 115,mohl jsem miti 5105,5000 i 4605,rozhodl jsem se po... celý příspěvek >
Jakou koupit sněhovou frézu, 25.9.2012
Snih-nejista komponenta, rekl bych, zalezi,kde bydlite.Jsou oblasti, v nasi zemi, kde je kazdy rok snehu, az nazbyt.A nemusi to byti uplne, az v horach.Staci mnohdy podhuri.
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 25.9.2012
Dnes jsem testoval u kamarada 3410 2-rucni, klasickou,sikovna pila, jednoducha,lehoucka, pekne sedi v ruce.Na nejake mensi drevo, pohoda.Tech plastu tam moc neni, sikovne,fakt jo, pekne startuje.Ta 115,to uz je jinde, tezsi,jiny vykon, proti te 3410... celý příspěvek >
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 25.9.2012
Ten servisak, rikal,ze dnes jsou pily technicky dal, i vykon roste pri stejne kubature, on jen proste rekl, ze problem je v tom, ze uz se setri na materilu, ze se delaji pily, tzv.na cenu, s ohledem na prodejnost, konkurenci.Tak nejak, asi.
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 25.9.2012
Zdravim Vas pane J.S.Dnes jsem volal do servisu Dolmar, overit si, co a jak, dily nemel by byti problem.Rikal, jsem jim, ze mam 115,ze jsem spokojeny a servisak mi rekl, ze lepsi pilu Dolmar nemel.Dnes, ze uz se setri na materialech, atd.Chvalil moc... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika