Jednoruční pila AMA TH 25.10



host - 227.2 (?)
27.9.2012 16:57

Pane J.S. zdravim Vas.Pan potrebuje 5h provozu rocne u pily, treba mu ta AMA tu sluzbu udela.Ja se dival na videa s tou pilou.Ja bych se zblaznil miti to doma, to by letelo.Nemyslim si, ze mam nejlepsi pilu na svete, ale to se vubec neda srovnavat.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
Petzold - (2) - 48.230 (?), 27.9.2012 14:19, zobrazeno: 9381x

Zdraví, nemáte někdo zkušenost s touto pilkou? Nebo značkou AMA obecně?  Chlubí se karburátorem Walbro, lištou a řetězem Carlton, výroba v Itálii, každý kus testovánlaugh cena 3.690,-Kč.

Jako hlavní pilu mám Dolmarku, ale malá jednoručka se mi hodí občas na prořezávku větví, oprava dřevěné ohrady..atd. Vím, vím nejsem tak bohatý abych si kupoval laciné věci... ale počítám s použitím tak 4-5 x do roka a cca 1 hodina. Proto by mi i bylo líto utratit 2-3x tolik za Makitu nebo Solo 637 protože bych je nevyužil a zbytečně by ležely v dílně.

Jestli je ale AMA jen jednou tak drahý Hecht 927, tak bych ji asi ani nechtěl. Díky za zkušenosti.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.2 (?), 27.9.2012 14:37

Soused ma od AMA kozu na rezani dreva, remeslne zpracovani ma rezervu, ale funguje.Italska firma to myslim je.Zazrak bych necekal.Asi bych si od nich pilu nekoupil.Ze by AMA byla vyhlasenou znackou, to tedy nevim, bal bych se, ze si nabehnu.Nevim, kolik chce AMA za 1-rucku a jaky to ma vykon, atd.Sel bych bud do starsi znackove, nebo nove.Asi neni spatna SOLO, ta je nejak kolem 7-tisic nova.Od Husgvarny bych 1-rucku osobne nechtel,1-jednorucka, tj.spise na mensi prumer dreva, do zahrady na vetve, ikdyz 30cm prumeru zvladne dobre.Husqvarna mala, mam pocit, ze ji trosicku trva, nez se rozhybe, vzpamatuje,rekl bych, ze jde pozde za plynem.Stihl je dobra, ac ma nejake plasty, chodi slusne-cena cca.8-tisic a vyse.Mam Dolmar 3410TH, osobne maximalni spokojenost, cena asi 9-tisic ted.Nechaji se koupit starsi s urcitym rizikem, kdo se zivi stromovou chirurgii, tak ji vetsinou 1-rucku ma a tady to vetsinou po 2-letech prodavaji, cena tam byva od 4-tisic. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.2 (?), 27.9.2012 14:48

Za 3 700KC 1-rucka, moc bych od toho necekal, kolik dnes stoji dobry material.Koupil bych si na dlouha leta, bud starsi znackovou s rizikem a uplne nejspise novou.Mam dati 4-tisice za AMA, nebo neco pres 7-tisic za SOLO, ktere je znackove a verim mu.Nebo Stihl za 8-tisic a mel bych vystarano, nebo i ten Dolmar, ikdyz stoji asi nejvice, proti Stihl, Husqvarna.O tisicovku vice.Zalezi, jake budete miti stesti pri nakupu.Taky ta znackova i starsi se pak necha i prodat za slusny peniz.Stara AMA, to by bylo pripadne pak za par stovek, pokud vubec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 227.2 (?), 27.9.2012 15:04

Ac 5-hodin provozu rocne je malo, ale ta pila i to musi vydrzet slouzit.Nemam zapotrebi kupovat neco neznackoveho, usetrit na kupni cene 3,4-tisice, pak platit opravy, ci nakonec kupovat pilu znovu.Ja nastesti mam kamarady, kterym mohu verit, ze i kdyz si od nich koupim starsi, dva roky starou, ze mi vedomne neprodaji neco na generalku a urcite zavady bych videl i sam, ikdyz i nova pila se muze rozsypat,100% bezporuchovost nelze garantovat u niceho.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 227.2 (?), 27.9.2012 15:38

Ted jsem se dival na videa s pilou AMA na Youtube.Treba budete spokojeny, treba to chodit bude,5-hodin je malo, ale za sebe rikal, ze bych to za ty penize nekoupil.Tak bohaty nejsem.Kdyz uz neco kupuji, tak chci miti, co nejvetsi jistotu, ze masina bude slouzit spolehlive a koupim ji za relativne slusnou cenu.Pila AMA, za sebe dekuji pekne-nechci, dal tj.na kazdem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 211.129 (?), 27.9.2012 16:30
Pokud ji koupíte v maxu, nebo hausu, i netu a pod, tak nic neriskujete a máte možnost při závadě snadno získat zpět peníze, nebo výměnu zboží. V kamenném obchodě je to o domluvě a víceméně výjimka. Takže než čekat max 30dnů na vyřízení, či nevyřízení reklamace, koupil bych tam, kde to případně nebude problém následně snadno úspěšně reklamovat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 227.2 (?), 27.9.2012 16:57

Pane J.S. zdravim Vas.Pan potrebuje 5h provozu rocne u pily, treba mu ta AMA tu sluzbu udela.Ja se dival na videa s tou pilou.Ja bych se zblaznil miti to doma, to by letelo.Nemyslim si, ze mam nejlepsi pilu na svete, ale to se vubec neda srovnavat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.21 (?), 27.9.2012 17:06
Když chce zkusit, tak jsem napsal, jak to bude bezbolestné. Zdravím.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 227.2 (?), 27.9.2012 17:49

Pane J.S.doporucuji Youtube video Dolmar PS 3410 TH.Uvidite, jak to reze.Coz je Vam jasne i bez videa, to jen tak, kdyby jste mel chut.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 211.95 (?), 27.9.2012 20:14
Díval jsem se. Nějaká videa pil a pod jsem také udělal. Srovnání 115 a pod by Vás mohlo zajímat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Topný kabel10:10
Topný kabel3.7.2024
Topný kabel2.7.2024
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika