Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 927, levná jednoručka, 18.11.2012
Pane J.S.ted jsem to tady precetl.Hodne casto, tady uzivatele resi servis, neduhy,atd.Z meho pohledu masina velice pochybna.Ikdyz bych mel vylozene par stromu v zahrade, nehodlam ty veci kolem osobne resit.Uz jen kvuli tomu, ze u mne je masina o... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 18.11.2012
Klidne mne mejte za blazna.Bud pilu potrebuji a koupim si kvalitni s tim, ze ji budu roky pouzivat, nebo tedy toho mam opravdu malo a rizne mi to kamarad, nebo to sam vyresim, treba rucni, ale rozhodne nehodlam osobne vyhazovat penize a s necim se... celý příspěvek >
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 18.11.2012
Pane J.S.zdravim Vas, je to par dni zpatky, potkal jsem souseda, rikal,ze ma novou pilu v profi podani od Bedi, jeste pry benzin dostane a super cena.Rikal jsem mu, ja bych si ji nekoupil, at Ti chodi.Dnes ho nahodne vidim, jak bezi z lesa a uz z... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 18.11.2012
Klidne si to kupte.Tohle by bylo neco na mne, to by mne vypadl posledni vlas.Resit mesice dily, servis,atd.Proc, nemam absolutne duvod pri dnesni nabidce znackovych vyrobku-pil.A pokud nemam penez, tak radsi pockam a dosetrim, nez-li tohle.Prinest si... celý příspěvek >
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 16.11.2012
Tohle je na kazdem.Osobne radsi volim znackove naradi, ac je za vyssi kupni cenu, ale vice tomu verim, ze to slouzit bude, ze budu spokojeny, ze to bude s minimem dalsich investic.Taky nejsem Typ, ktery by rad neco doma opravoval, dodelaval,to mne... celý příspěvek >
Stihl FS50 alebo FS40, 10.11.2012
0,1kw rozdil vykonu, zazrak,velky rozdil bych necekal, ani celkove.Ikdyz u takhle male masiny, kazda vykon navic asi dobry.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 8.11.2012
A r toho pak plyne to, ze se rika, ze bruska ubira hodne retezu, kdyz musi dorovnavat nepresnosti po pilniku.Naopak, bruska je k retezu setrna, ale nesmi byti co zub, uhel,jina ves.Pak srovnava posle nejnizsiho a skutecne zubu, retezu ubere.
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 8.11.2012
Co tj.Gude, neni,az tak zla.Je tak dobra, ze ma nedotahnute srouby, lajdacky dana tesneni a uz nechodi.To jsou docela podstatne veci.Kolik jste usetril se ptat nebudu, tj.prece jasne.Proc si nekoupit rovnou znackovou vec.A miti pravdepodobne klid a... celý příspěvek >
Hecht 152, 8.11.2012
Za mne tez neznackove veci ne.U mne vetsinou vyhozene penize, starosti a maler.Nakonec dalsi naklady, atd.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 8.11.2012
Myslim, ze kdo brousi pilnikem, ze prichazi vice o retez tim, ze pokud to jednou za cas da srovnat bruskou, tak bruska brousi k nejnizsimu zubu a tim padem clovek asi vice prichazi o retez.Kdyz brousite jenom bruskou, nebo hlavne bruskou, tak staci... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 8.11.2012
Dobra bruska, musi byti lepsi, nez pilnik.Mela by presne drzet uhel, delat stejnou vysku, stejne ubirat a nemela by palit.Prece jen pilnikem, nerikam,ze to nejde, kdo umi, nabrousi i pilnikem dobre, ale je tam nebezpeci, rozhazeni si velikosti... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 7.11.2012
Nevite nekdo, co tj.za brusku-mini ostricka OREGON?Diky za odpoved.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 7.11.2012
SKS 85 E, tj.plastak a dodelej si sam.Neni?Zdravim Vas pane J.S.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 6.11.2012
Snazil bych se to vzit, tak nejak civilne.Nic typu-dodelej doma a za rozumny peniz.Dekuji za reakci.Co treba mini ostricka od Oregon?Nevite nekdo?Predem dekuji.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 4.11.2012
Ctu a koukam, jako blazen.Dam 2,5 tisice za brusku a budu to doma tydny ruzne dodelavat.Zeptam se tedy jinak.Existuje bruska retezu za rozumny peniz, kterou si clovek muze koupit, nemusi nic predelavat a funguje?Kupovat si neco, ze tomu budu celou... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika