Příspěvky uživatele - 127.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 7.6.2019
Jaký druh jesetera budete nasazovat? A velikost? Nejodolnější je sibiřák, taky nejvíc roste. Co krmení, granule? Bacha na příliš tučné krmivo. Jinak Vám fandím a doufám, že při prvním neuspěchu to nevzdáte. Já chci rozběhnout aquaponii do měsíce,... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 7.6.2019
To je na delší povídání. Nitrifikace a denitrifikace. 
Chov pstruhov, 6.6.2019
Tak až narazíte, dejte vědět, podle fotek si myslím, že máte v systému zádrhel.
Chov pstruhov, 6.6.2019
A že jste neviděl zarostlý HT tak asi proto, že nechováte ryby.:-) Teplotu vody jste si taky myslel, že udržíte nízkou, když máte nádrž v zemi. Psal jsem Vám, že se bude voda pro pstruhy přehřívat, odpálkoval jste mě, že chcete pstruhy.:-) Ale jinak... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 6.6.2019
Myslel jsem spíš to PPr co máte do vortexu. Pstruhům 20°C nevadí. Ve filtru v nějaké komoře máte také bublání?
Chov pstruhov, 5.6.2019
To máte zatím čistou vodu, až Vám začnou trubky zarůstat to je potom sranda.:-) Většinou všechny přepady dělám minimálně z HT50, ale to jsem Vám myslím už kdysi psal.
Chov pstruhov, 3.6.2019
Jahody, papriky atd., jsou nějaký speciální odrůdy pro aquaponii?
Chov pstruhov, 2.6.2019 Obsahuje fotku
Taky si myslím, že duháči budou mít problém, ale kdyby se Vám podařilo dostat do vody hodně kyslíku možná by vydrželi, ale stejně by asi živořili a byli by náchylní na bakteriální nemoci. Jeseteři je zase drahá záležitost, ale mohli by vydržet.... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 2.6.2019
Máte to pěkné, kdy plánujete spustit systém? Jen malá poznámka, počítejte prosím s tím, že nové filtry s nitrifikací naběhnout za 2 až 3 měsíce. Vím, že v obchodech s koi startují filtry 1,5 měsíce před naskladněním ryb. Pokud byste potřeboval, mohu... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 28.5.2019
Dávám je do plechovek od sardinek, co jiného s 12 cm pstruhem, chytrolíne.
Chov pstruhov, 28.5.2019
Asi tak 800 duháku, 12cm, ve 450 L vody, to mám na recirkulačním žlabu s částečným doplňováním čerstvé vody.
Chov pstruhov, 22.5.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, tak jak vám rostou potvory šupinatý?
Chov pstruhov, 6.5.2019
Voda ve vortexu by se mela točit proti směru chodu hodinových ručiček.
Chov pstruhov, 6.5.2019
Vysavač kalu nepoužívám, mám ve větších nádržích hozené na dně kalové čerpadlo, pouští se denně na 3 minuty.
Chov pstruhov, 6.5.2019
UV lampu?...Záleží kam UV lampu umístíte. Co takhle nějaká fotka jezírka, nebyla by?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika