Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2024, 22.7.2024 Obsahuje fotku
Rose Crush.
Rajčata 2024, 21.7.2024
jednoznačně požer malých housenek můry zelné. Mívám je v sklenících semtam na rajčatech každý rok. Přes den jsou uschované v záhybech listů rostlin, v noci žerou ostošest. Jsou zelené a zpočátku i malé, žerou jednotlivě a velmi snadno uniknou... celý příspěvek >
Škůdce na cibuli, 15.7.2024
Mně to připadne, jako ožrané od hryzce vodního. Je to býložravec a ochutná, spíš ohlodá, vše, co je k dispozici, tedy i cibuli. Walter
Počasí 2024, 13.7.2024 Obsahuje fotku
letošní počasí je nevyzpytatelné, za hranicemi museli celou noc odklízet kroupy. Co zůstalo na zahrádkách, musí být každému jasné.
Hadovky - deformované plody, 13.7.2024
čistě teoreticky, 1. mléko obsahuje tuk a na okurkách postříkaných mlékem se zřejmě vytvoří tenká vrstva, film, která může omezit ulpění a vzklíčení spor plísně na rostlině. 2.preventivní postřik mlékem provede osoba v prostředí, kde dosud nejsou... celý příspěvek >
Počasí 2024, 12.7.2024
zdá se, že už máme všude zalito, někde až moc. Plísně a houby mohou bujet.
Choroba, 10.7.2024
Dobrý den, paní Lenko, z toho, co je vidět na fotce, lze usoudit jen, že stromek uhynul. Těžko soudit, co bylo příčinou, přehnojení, nedostatek vláhy, poškození kmene, zasažení herbicidem, uhryzání kořenů hryzcem, fyziologická porucha stromku? To z... celý příspěvek >
Kdy dát do země brambory?, 10.7.2024
Chvíli mi to trvalo, to víte, průtrž mračen a s ní spojená jiná práce. ale jsem rád, že brambory jsou pod střechou. Tady v Jižních Čechách je poslední dobou až moc vláhy a tak jsem měl naplánováno, že v neděli sklidím nať, do úterý bude hlína v... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 7.7.2024 Obsahuje fotku
konečně pořádný biftek. (Brutus). Walter
Něco žere poupata muškátu, 7.7.2024
taky si myslím, že za to poškození můžou housenky. Mohou být i velmi malé, třeba i jen několik milimetrů a mohou tak uniknout pozornosti
Kdy dát do země brambory?, 5.7.2024 Obsahuje fotku
Tak jak jste na tom s ranými bramborami? Už někdo sklízíte? Sázel jsem jeden samostatný řádek odr. Monika,16 hlíz, 9. dubna, překryl černou netkankou. Za 12 dní sejmul, to už byla nať skoro 10cm venku. Pak postupně přihnojoval, přihrnoval, bez... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 4.7.2024
Pane MH děkuji za Vaší opravu a vysvětlení ohledně rezistence Betinky. Walter
Broskyne 2024, 4.7.2024
Samozřejmě se to asi každému nevyplatí. Ale ani na pěstování ovoce a zeleniny pro vlastní potřebu člověk nezbohatne. Vždyť je to jen samá nekončící práce. Pro nás je to ale hobby, na jehož konci jsou nějaké chutné produkty. A když je ovoce a zeleniny... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 3.7.2024
minulý rok na podzim jsem si pořídil chladničku 390 litrů. Původní myšlenka byla na uskladnění jablek, což byl dobrý nápad. Při teplotě +3° jich tam byl asi metrák a vydržela do dubna, ještě teď tam asi 3 kila jsou. Pak jsem lednici nacpal ranou... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 3.7.2024 Obsahuje fotku
Zleva doprava: Crimson Crush, Brutus, Rose Crush. Na dalším snímku Primabella Walter.
Další diskuze:  12345>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika