Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovité jabloně, 23.3.2009
Líbí se mi, nyní stále více diskutované, sloupovité jabloně.Lze pěstovat jen jednu-jedná se o odrůdu Walz-,když jsou na zahradě jiné jabloně?Myslím jako opylovače.Děkuji za odpověď.M.
Begonie - kdy a jak?, 31.1.2009
Koupila jsem hlízy begónií, poraďte kdy a jak začít s pěstováním.Děkuji za radu.Začátečník.
Okrasná mandarinka, 29.12.2008
Prosím o radu.Mám 2. rok mandarinku, v létě byla na terase a krásně kvetla, pak nasadila plody.Když se ochladilo, přenesla jsem ji domů na místo, kde byla do doby letnění.Plody jí začínají opadávat, taktéž listy, které jsou žlutozelené.Škůdce jsem... celý příspěvek >
Znáte jedlé kaštany?, 7.10.2008
Podle reakcí ano, ale co s nimi děláte, když je sesbíráte, pokud je hned nesníte???Podělte se o radu.
Skladování jedlých kaštanů, 6.10.2008
Co děláte s jedlými kaštany, které chcete uchovat třeba na Vánoce, aby jádra nevyschla nebo nesplesnivěla???
nedozrálá rajčata - co teď?, 1.10.2008
Má ještě cenu nechávat rajčata na rostžlině v tomto počasí? Co s nimi, aby dozrála? Děkuji. M.
jedlé kaštany - skladování, 30.9.2008
Prosím, ví někdo, co s nasbíranými jedlými kaštany?Dají se nějak uchovat na delší dobu?Předem děkuji.M.
stříhání mladé jablůňky, 4.9.2008
Jsem pěstitelský začátečník, proto prosím o radu.Vloni na podzim jsem zasadila jablůňky, malinko kvetly, plody opadaly.Letorosty jsou moc dlouhé-80cm.Mám je nechat tak nebo zastřihnout.Kdy se toto může provést.Ještě teď nebo až v zimě?Prosím,... celý příspěvek >
Meruňka vypadá jak koště, 4.7.2008
vloudila se chybička, což jste asi pochopil, že na koncích větví jsou košťata ne koťata.Myslíte, že bych ten nový obrost, který je skutečně nahuštěný a má asi6 výhonů na 10ti cm od konce, mohla odstříhat?Když toto nechám tak jak je, obvod korunky se... celý příspěvek >
Meruňka vypadá jak koště, 4.7.2008
Pane Vysloužile, ten tvar se mi "povedl" snad tím, že jsem po odkvětu zkrátila letorosty, protože byly dlouhé až60cm.Tam, kde jsem střihla, jsou teď stětky tvořené množstvím zatím malých větviček.Takže: kosterní větve jsou na koncích jak... celý příspěvek >
Meruňka vypadá jak koště, 3.7.2008
Nevím, co se mi povedlo, ale u meruňky/4 roky/ mám všechny věrve na koncích obrostlé množstvím malých větviček.Větve připomínají košťata, poraďte co s tím. Dosud jsem se snažila o hezký tvar, ale jsem začátečník a asi se mi to vymklo z ruky.Moc... celý příspěvek >
Problémy s plodností morušovníku, 14.6.2008
Jí mám moruši černou, převislou,ale problém je v tom, že větvě jsou dlouhé až na trávník, kde se plazí.Co s tím, mám ji zkrátit a kdy?Je 3 toky stará a má slušně výborných plodů, které začínají dozrávat.Maréta.
Převislé jahody, 13.6.2008
Děkuji za odpověď, je zcela výstižná.
Převislé jahody, 12.6.2008
Prosím o radu.I když je zatím brzy, ráda bych věděla, jakým způsobem přezimují převislé jahody, které jsou zasazené v květináči.Mám možnost: pařeniště, záhon,zahradní domek-dřevěný nebo kotelna, kde je okolo 8°C.Lze zasadit visící výhonky, kdy a... celý příspěvek >
Květilka cibulová, 3.6.2008
Prosím o radu.Zřejmě mám napadenu cibuli květilkou, kroutí se nať.Lze cibuli zachránit a jak, prosím o radu.M.
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika