Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vosičky žerou ovoce, 26.7.2009
Ty žlutý bestie jsou jak posedlé po borůvkách, ostružinách a teď i meruňkách! Dá se s nimi nějak bojovat?
Pepino Gold - zrání plodů, 22.7.2009
Ještě prosím o zodpovězení jednoho dotazu.Plody, které jsou na rostlině třeba ještě v říjnu, dozrají a kde?Nechat na rostlině a tu umístit kam, když nemám skleník?Ještě   jednou moc děkuji za rady, pěstování se mi líbí.Je to nějaká nemoc,... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 21.7.2009
Paní Sklenářová, co píšete o pepínu mě zaujalo.Popište mi podrobně, prosím,kde pepína necháváte dozrát a potom rostlina.Píšete o přezimování v garáži.Zaléváte tam rostlinu? A potom, odstraníte suché větvičky a jsou některé zelené a ty necháte na... celý příspěvek >
Brusinky, 20.7.2009
Myslím, že šťáva by šla dělat stejně jako třeba z rybízu, dá se dělat i kompot.Já jsem ho dělala tak, že oprané brusinky se dají do skleniček, na skleničku jako od přesnídávky asi vrchovatá lžíce cukru krupice, zalít vodou trochu pod hrdlo,... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 20.7.2009
Průměr plodu 10cm?To si děláte legraci.Co to vlastně pěstujete?Nikde jsem, tedy zatím, něčetla,že by plod pepína byl tak obrovský.Jestli jste se nespletla v mírách, trhnete jistě rekord!!!
Pepino Gold - žloutnou listy, 18.7.2009
Prosím o radu, čím to může být, že na pepínu žloutnou listy?Jinak kvete a místy jsou malé plůdky.Prosím poraďte.
Jahody ze semen, 14.7.2009
Jahody Grandiana jsem piplala od února.Sela do agroperlitu, z dvanácti semíneček vzešlo 9.Je to opravdu piplačka, pikýrovala jsem a očima povytahovala.Práce jak s kojencem, ale je to fajn.Když byly sazeničky asi 5 cm vysoké a vypadaly jako jahodníky,... celý příspěvek >
Pepíno gold - fleky na listech, 8.6.2009
Na rostlinách pepína, které krásně rostlo se začaly okraje listů měnit-flekatějí i na ploše a celé rostliny jsou nějaké smutné.Ví někdo, čím to může být?
Fleky na listech pepína, 8.6.2009
Na listech pepína, na okrajích, ale i na ploše jsou menší i větší tmavé skvrny.Co to může být a jak pomoci???Prosím, poraďte.Markéta.
Hnědý, lesklý brouk v květu růží, 6.6.2009
Prosím o radu, co je to za potvoru, která je v květech růží a ožírá je???
Co s novými letorosty na jabloni?, 31.5.2009
Všem, kdo reagují samozřejmě děkuji, ale stále nenacházím odpověď, co s těmi střapci na koncích větví.Tam je hodně malých větviček, jakoby z jednoho místa.Co s tím???A jinak nestříhám moc ráda, je mi stromečků líto, ale chci to dělat... celý příspěvek >
Co s novými letorosty na jabloni?, 29.5.2009
Právě že jsem začátečník, neznám ani moc terminologii.Tedy na kosterních větvích je po celé délce té větve asi 6 mladých větví-zelených- dlouhých asi 30 cm.A na koncích kosterních větví je z malých větviček takový střapec.Jestli mi rozumíte, prosím... celý příspěvek >
Ochrana kanadské borůvky, 28.5.2009
Na kanadské borůvce je poměrně slušná násada plodů.Jak zabránit ptákům ve sběru zrajících borůvek kromě sítě? Děkuji za zajímavé a efektivní rady.Markéta.
Co s novými letorosty na jabloni?, 28.5.2009
Na dvouleté jablůňce vyrostlo několik letorostů,-30cm.Jsou dokola loňských větví, co s nimi?Nechat nebo některé vylomit a kdy?Děkuji za radu.Začátečník.
Kdy je česnek zralý?, 19.5.2009
Pěstuji česnek 1.rok, takže zkušenosti nula.Byl sázen na podzim, teď je to krasavec, ale začínají žloutnout špičky listů.Kdy se na něj lze podívat ,abych zbytečně neplýtvala???Markéta.
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika