Příspěvky uživatele - 92.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sirius, 14.11.2017
Tak to se omlouvám. Spletl jsem si ji s podnoží M26. Podnož M25 neznám. Pokud je to takto bujná podnož, pak samozřejmě ano.
Sirius, 14.11.2017
No, Sirius je sice dost bujná odrůda, ale nevím, jestli je M25 dost bujná podnož pro vysokokmen. Hodně záleží na poloze.     Jinak oba postupy jsou možné. Já bych ramena hodně zkrátil, ale neodřezal úplně (nemuselo by se to dobře... celý příspěvek >
Hruškový kvas, konec kvašení, 14.11.2017
Je to škoda, pane 33.3. Kdybyste byl ochoten přijmout některé novější myšlenky a postupy (jistě ne všechny musejí být nutně lepší)  mohla by se pálit na Moravě pálenka ještě lepší.    Představte si, že můj tchán v Uh. Hradišti sbíral... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 8.11.2017
můžete zarýt hned. Neshledávám v tom žádný problém, dělám to tak taky, a to bez ohledu na to, co tam budu pěstovat. Myslím, že pěstování podle tratí má své opodstatnění. Samozřejmě, že v půdě čerstvě hnojem vyhnojené porostou všechny plodiny. Ale... celý příspěvek >
Dicolor, 8.11.2017
...jaký je to nesmysl, přirovnávat její chuť ke krmné řepě, jak to učinil Miloš Vysloužil. Jsem rád, že žiju v době, kdy smím říci, co mi chuť připomíná a že není nařízeno, co nám má chutnat a co ne. Bez ohledu na to, že mnozí, jak vidno, ... celý příspěvek >
Topstar plus, 8.11.2017
U mě letos Topstar trpěl monilií plodů velmi, rozhodně víc než Stanley.
Koňský hnůj?, 8.11.2017
Chci se zeptat, jestli ty koblížky mohu teď na podzim hned zaorat do záhonků, kde jsem letos měl nasazené ředkvičky, kedlubny, okurky, mrkev, česnek, dýně, papriky a rajčata? Není podstatné, co na záhonech rostlo. Důležitější je, co tam budete... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 7.11.2017
..mi nepřipadá podstatné, podrobně vysvětlit rozdíl mezi bílkovinami stavebními a informačními, tedy proč některým polymerům z aminokyselin dáváme přívlastek "nukleové, mitochondriální, stavební,...". Opravdu se v tom nechci babrat, ale když... celý příspěvek >
Co jí koza, 7.11.2017
Já mám kozy za zahradou u sousedů. Jednou mi jich pár prošlo plotem, stačilo to. Pravda, ovce umí zřejmě totéž. Staří sedláci u nás pěstovali kozy hlavně proto, že jejich mlékem krmili prasata (a občas jedli kůzlata). S výběrem krmení si opravdu... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 1.11.2017
Už dávno ne. Ale spíš za to může samotná odrůda Průsvitné letní. Ob rok vynechávala a když zaplodila, většina moučnatých plodů se vyhodila.
Heliodor, 1.11.2017
je vůbec možné od sebe odlišit odrůdy Heliodor, Luna, Opál, Sirius... Jde to obtížně, i když drobné odchylky jistě jsou. Heliodor je díky mastné slupce a kališním hrbolům trochu jiný, ale u nás ani ten rozdíl není velký. Odrůda Orion z jiného... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 1.11.2017
Vybrat si vhodně rostoucí větev na stromě a na ní nasadit nádobu s výsevním substrátem... Myslím, že se tomu říká vzdušné hřížení. Doporučuje se ještě větev naříznout či zaškrtit. Problém je, že substrát se musí stále zvlhčovat a výsledek je... celý příspěvek >
Třešnička neroste, 1.11.2017
Do jaké půdy byl stromek vysazen? Co tam rostlo před tím? Jak byla připravena jáma?
Pravokořenné stromy, 31.10.2017
Je to tak, jak píše zdroj, který, Ivane,  uvádíš. Štěpovaný strom je frustrovaný a trpí neklidem v duši, jelikož roste na cizích kořenech.Akorát mi není jasné to ustálení genů opakovaným množením semeny, když jabloň je cizosprašná...
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 31.10.2017
Já si, Jirko, tak úplně nemyslím, že všechny odrůdy musejí v teplejší poloze nutně dosáhnout lepší kvality. Před mnoha lety jsem kamarádovi v Telnici u Brna narouboval tehdejší novinku - Rubína. Jeho Goldeny a Starkingy jsem mu záviděl, ale z... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika