Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Amsdenova, 23.8.2024
Buď napíšete email, kde uvedete adresu kam obálku poslat, nebo máte smůlu. Navíc bych to poslal až budu moct. Na požadavky typu pošlete všechno, co máte, nereaguju.
Amsdenova, 23.8.2024
Poštovné neřešte a napište kam se má výhon poslat. 
Broskyne 2024, 22.8.2024
Kutina a kolektiv uvádějí zrání u Cresthaven 25-30 dní po RH ve 4.týdnu srpna až 1. týdnu září a u Elberty 25-30 dní po RH ale v 1. týdnu až 2 týdnu září. Zvláštní, že. Navíc uvádějí, že v podmínkách jižní Moravy je Elberta pro svou náročnost málo... celý příspěvek >
Amsdenova, 22.8.2024
Máte to nějaké popletené, jak napsal kdysi Kuky, ale nikoliv fungicidy a insekticidy, ale pravděpodobně máte na mysli jinou odrůdu broskvoně. Jestliže jde o bělomasou, tak jako první zraje Primissima Delbard. Zrání je v pořadí Primissima Delbard,... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 20.8.2024
Vtip je v tom, že nejde o ledajakou sortu. Například Kutina uváděl ve svém atlasu jako odrůdy s nejvyšší kvalitou plodů Cresthaven, Halehaven a právě B.J. Elbertu. U ní sice psal, že takové plody dává pouze na jihozápadním Slovensku, ale to platilo... celý příspěvek >
Jak dlouho trvá nabíjení e-cigarety?, 20.8.2024
Kdo má být Saša?
Rajčata 2024, 18.8.2024
Myslel jsem si, že chválit Gardenberry je "nošení dříví do lesa". Je to přece jen známá odrůda, která je již delší dobu v prodeji. Nevím, proč je osivo tak drahé, ale zdá se, že výhodou není jenom chuť, ale i pevné, chruplavé plody odolné proti... celý příspěvek >
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 17.8.2024 Obsahuje fotku
MH: Našla se přece jenom jedna Dolanka. 
Broskyne 2024, 17.8.2024 Obsahuje fotku
Nezbývá, Martine, než ti pogratulovat k pozdnějším bělomasým nektarinkám. Já mám od Davida pouze jednu pozdní bělomasou broskvoň K2. Na B.J. Elbertu tady vzpomíná nějaký pán ze Slovenska. Odrůda byla běžně k sehnání tak před 20 lety, kdy naopak... celý příspěvek >
Hrušky 2022, 15.8.2024
S těmi letními hruškami je potíž. Ty Kozačky jsem chytil taky jen některé. Muškatelka turecká měla kořenitý šmak částečně už v "mouce", proto mě to zaujalo. U Šídlenky buď "mouka" nebo byly ještě nezralé. U té Muškatelky šedé bych měl zájem o... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 15.8.2024
V minulosti nějaké náznaky větších plodů na Flamin Fury byly. Letos to vypadalo, že přežilo mráz dost plodů, ale postupně opadaly. Zbyl jeden podprůměrný a jeden zhruba průměrný. Stromek není na podnoži GF-677, takže jeho budoucnost je nejistá.... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 14.8.2024 Obsahuje fotku
Zdravím největšího zdejšího přítele meruněk a broskví pana MH. U mě sezóna končí posledním plodem broskve na Flamin Fury a dvěma plody na Cresthavenu. Toť vše.
Jolina a Joganta, 14.8.2024
Mnohakrát děkuji za další poznatek k určení odrůdy na fotkách. Druhý stromek pár plodů měl, ale podlehly moniliové hnilobě stejně jako například na Valjevce. Jinak vybarvují všechny pozdní odrůdy včetně Jofely na novém stromku, Eleny, Presenty. Letos... celý příspěvek >
Královna Viktorie, 14.8.2024
Zapomněl jsem na Fortune, švestkomeruňky a hlavně zajímavě barevnou snad nepravou Dapple Dandy, ty všechny mají červené odstíny a často i dužninu, např. Chernyj Barchat.
Azura, 14.8.2024 Obsahuje fotku
Na částečnou obhajobu této novější německé tolerantní pološvestky musím napsat, že v těstě je chutná úplně stejně jako jiné slivoně. Až překvapivě chutná.
Další diskuze:  12345>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika