Příspěvky uživatele - 9.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oresak 1,5 m od zakladov, 10.5.2018
Ořešáku škoda je. Ovšem musíte se rozhodnout, kde budete bydlet. Jestli pod stromem (bude na vás v zimě pršet) nebo v domě. Strom bude dům v takové blízkosti poškozovat svrchu i zespoda.
Vyholování u nektarinek/broskví, 9.5.2018
Já to řežu jak vrbu v kombinaci s révou. Kde nic není, ušmiknu až na poslední dva rašící pupeny. Stačil by jeden, ale kdyby náhodou. Zatím se to moc nevyholuje, ale stromky se o to pokouší. Je to trochu řezničina, odřezávám výhony síly palce. Někdy... celý příspěvek >
500 m.n.m - jaké jabloně vysadit?, 9.5.2018
Ta Melba u mne byla roky čistá jak sklo, než ji ožral parchant zajíc. Zrála plus mínus když se šlo do školy, děti si ji braly na sváču. Nevím, já se strupovitostí nemám tak dramatické problémy, i když Spartan tím trpí dost.
Zapěstování kmínku révy - 1.rok, 7.5.2018
Doporučuje se nechat jen jeden. Vylomit hned, je menší ranka. ALE. U mne se stává, že to co určím jako hlavní kmen zmrzne. Takže teď nechávám růst první rok v podstatě všechno, jeden výhon rovnám a vedu jako kmínek, ostatní asi v metru začnu... celý příspěvek >
Kanadske borovky nekvitnu, 7.5.2018
Jenže jak kde, kolego. Je k dohledání video, kde jeden větší pěstitel od hrabanky odrazuje, že to zkoušel a nerostlo to. Mně taky ne. Až jáma 50 x 50 x 50 vystlaná pe plachtou a vyplněná rašelinou pomohla. Některé webshopy na to upozorňují, pěstovat... celý příspěvek >
Škůdce?, 6.5.2018
MV. má pravdu, snad bych nějaké procento ještě přidal. Jestli jsou okousané konce větviček (ve výši dosahu tlamy) je to stovka.
Kanadske borovky nekvitnu, 6.5.2018
Hrabanka je špatně, musí být rašelina + trochu písku, může se přidat kůra. Nesmí! být poblíž jakékoliv vápno, z hnojiva třebas.
Mšice a mravenci, 5.5.2018
Ochranu roztočů už neřešte, když máte přemnožené mšice, stejně tam žádní nejsou. Použijte Mospilan.
Síran draselný a brambory, 4.5.2018
Co pamatuju jako malý hoch, když jsem jen naslouchal dospělým, mlčel a šoupal nohama je, že draslo bramborům patří. Dávali to už v dobách, kdy umělých hnojiv bylo pomálu a byla drahá, hnojilo se jen hnojem. Ale k bramborům se draslo dávalo.
Lze ze zlatice - stromku střihem dosáhnout keře?, 3.5.2018
Jako holič, taky tvaruje kouli. Můžete udělat i šišku, kužel, cokoliv. 
Džem z plodov mahónie cezmínolistej, 3.5.2018
Nevím, proč bych s tím měl dělat takový škumprnákle a stejně nemít jistotu. To si radši uvařím marmeládu z rybízu a malin, ta je zaručeně nejedovatá, pokud je známo.
Lze ze zlatice - stromku střihem dosáhnout keře?, 2.5.2018
Kolegové už to vyřešili, já jen, že z nevzhledné koule můžete udělat vzhlednou, když teď po odkvětu a pak v průběhu léta budete stromek tvarovat. Keř to jistě být může, ale má tam málo místa. Zlatice se velmi dobře tvaruje, když se podíváte do... celý příspěvek >
Kostelní lilie, 1.5.2018
Lilie bílá je nenáročná a odolná kytka. Mívali jsme ji za mého dětství u plotu domku asi 10 metů délky a když to kvetlo, bylo to na omdlení. Ovšem má jednu velkou nevýhodu, že neobyčejně chutná myším. Dostal se nám na zahradu hryzec a během dvou... celý příspěvek >
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 29.4.2018
Chodím kolem broskvoní a koukám jak zjara. Na listech není NIKDE ani stopa po kadeřavosti. Nevím, je to brzo? Ještě vypukne? Stříkal jsem v poněkud pofidérním termínu "jen" Kuprikolem a listy jsou absolutně čisté. Jak jinde, můžete někdo potvrdit... celý příspěvek >
Ako najjednoduchšie vybrať filtračný piesok z filtrácie?, 27.4.2018
Pomocnou ruku hledej nejdřív u vlastního ramene. Nevím, jaké množství bordelu je normální. Já vždy když zimuju filtraci řádově menší, písek peru a je v něm taky svinstva vcelku dost. Snad buďte rád, že filtr filtruje. Kdyby tam nic nebylo, znamená... celý příspěvek >
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika