Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadavani poupat, 17.11.2010
Evo,  oh, to je smutne. Opadavaji vam poupata na vsech orchideii nebo jenom na jednom? O jaky orchidej(e) jde? Neb poupata jsou nejcitlivejsi casti orchideji je nekdy tezke urcit v cem je problem. Je neco pricin-nebo kombinaci pricin-a... celý příspěvek >
Uhynulé kořeny, 15.11.2010
Mila pani, to nezni moc dobre. Kdybyste puvodne vzala ten pruhledny kvetinac a jenom ho vlozila do kvetinace bez diry tak by nebyl problem ho zacit zalevat., Ja predpokladam, ze je to Phal, nemohla byste se podivat na fotky listu a kvetu a... celý příspěvek >
Puklice, 14.11.2010
Pane Petre, recept, ktery jste napsal skutecne vetsinou funguje a je to vyborna alternativa pro lidi co nechteji -nebo nemohou - pouzivat chemicke prostredky a hlavne ne doma. Ja mam recept, ktery nepouziva vodu. Olej a mydlo je smichane jenom v... celý příspěvek >
Uhynulé kořeny, 12.11.2010
Vy kdyz jste dostala ten orchid tak jste ho presadila kdyz kvetl a do kvetinace bez diry do 'kury'? Jste si jista, ze je to kura ze stromu a nejsou to bezova mechova vlakna? Pokud ano, to kropeni by tak trochu davalo smysl, i kdyz ne uplne. Take... celý příspěvek >
Pěstování orchidejí, 12.11.2010
Ja jsem vse asi spatne napsala, ah ta moje Cestina, a taky jsem nevedela, jake mate teploty v miste kde Phal roste. Dovolte, abych se jeste jednou pokusila vysvetlit. Tady skutecne nejde jenom o zkusenosti ale o to jak Phal a) roste a b) kvete.... celý příspěvek >
Alokazie, 11.11.2010
Neznam a ani 'lowov' nemohu nikde najit. Je mi lito. Kozicka
Yucca elephantipes, 11.11.2010
Odepsala jsem a zase to zmizelo. Zkusim to jeste jednou. Elephantipes je obrovska yucca a abych rekla pravdu ja bych ji doma nechtela. Ale, yucca se skutecne neda hned tak zabit. Co se tyce pozadavku. Hodne svetla a klidne i slunce. Jak toleruje malo... celý příspěvek >
Alokazie, 11.11.2010
Olino, ano amazonska skutecne nema rada zimu, ale ja ji nevyhazuji kdyz v zime umre, coz je vetsinou pod 18C. Ona totiz na jare - kdyz se otepli - zase vyrazi.
Uhynulé kořeny, 11.11.2010
Mila pani, ja neznam 'orchid' ktery by se jenom 'kropil' vodou, ale to neznamena ze neexistuje. V cem roste? A nema rada teplo?  Nevite nahodou jaky orchid mate? Kozicka
Pěstování orchidejí, 11.11.2010
Dobry den Marty, jestli myslite nocni teplotu 16-18 stupnu, ja myslim, ze to neni problem. Ted je otazka denni teploty? Neni vyssi nez 18C? Hmm.. Jak jde pod 16C profesionalni pestitele Phals zapinaj topeni. Ja mela Phals v nizsi teplote, ale ne... celý příspěvek >
Alokazie, 11.11.2010
Alokazie - neboli Alocasia - je jedna z rostlin kterych je jako much. A kazda ma trochu jine naroky na pestovani.  Kdybyste mohla poslat fotku treba bych mohla trosilinku poradit pokud ji znam. Ale fakt je, ze jako vetsina tropickych... celý příspěvek >
Pěstování orchidejí, 11.11.2010
Mily Marty, jeden nadsenec se Vam hned ozyva. Vase smes je velmi zajimava, ale pro mne nedostupna a i neznama. To, ze vysycha povrch kvetinacu je vetsinou vzdy pravda, ale co se deje uprostred kvetinace je dulezitejsi. Zavidim vodu z akvaria, to... celý příspěvek >
Aechmea, 10.11.2010
Babco, co mate Vy vypada jako Nocni (Vecerni)Cereus, nebo-li 'Kralovna Noci'. Podivejte se na tento link. Tam kvete.Kozicka
Rhynchostylis a Catasetum, 10.11.2010
Zkrouceny List.. Verka napsala ze se ji zkroutil list u Phal. Aha, mne se jich zkroutilo v lete asi u deseti orchideji, sice ne Phals, ale Onc. and Paphs a Catts. Lamala sem si hlavu cim to muze byt a ptala se pestovatelu. Jeden podotkl, ze to... celý příspěvek >
Vanda ve sklenici? Poradite?, 10.11.2010
Ja skutecne nechci Vandu pestovat ve vode, i kdyz nekteri ji pestuji semi-hydroponicky. Ja chci jenom nalit do sklenice vodu na 1/2 hodiny az hodinu a porovnat s tradicnim pestovanim v kosicku. Ale, mam obavy z teplot ve sklenici. Asi jsem to spatne... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika