Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tropicke rostliny - vseobecne, 17.12.2010
Lido, dekuji moc, uz mi dochazi o co jde. A take dekuji za slovo 'trasnenky'. Jsou neprijemne neb nejsou videt a hlavne je pritahuji bile a zlute barvy. Uff.  Ale, doma by nemeli byt tak velky problem, mozna. Kozicka 
Tropicke rostliny - vseobecne, 17.12.2010
Dobry vecer, Lucie! Predstavte si to, ze ja slovo 'parapet' nikdy neslysela a nakonec sem se hned zeptala trech domorodcu. Dva nemeli tuseni a jeden rekl, ze je to balkon. Tak vidite jak jsme chytry. Nikdy jsem ani parapet v byte nevidela, nad... celý příspěvek >
Opadavani poupat, 16.12.2010
Musim dodat k cislu 6. kde jsem napsala 'ruzne msice' muzou byt duvodem proc opadavaji poupata/kvety.. Existuje neco cemu se rika 'thrips'  (z Rectiny). Jsou to male musky asi 0.5 mm a vycucavaji stavu z poupat a kvetu. Poupe upadne. Kvety... celý příspěvek >
Jak mnozim Aloe Vera, 16.12.2010
Aloe Vera se da rozmnozit a tady napisi recept ktery pouzivam ja. Nekdy se to povede, ale nekdy ne. A muze to trvat dost dlouho. 1. Opatrne oddedlim nejstarsi listy. Kdyz na nich zustane par korenu, oplachnu je. Pokud jsou schnile, ufiknu. 2.... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 16.12.2010
Aha, takze tentokrat 'krasne nevykvetl', ale opadaly skoro vsechny poupata? Mam pravdu? Jeste vemte lupu a podivejte se na kvet, jestli na nem neuvidite malilinke tecky.Mozna, ze je uvidite i bez lupy. Take bych rada vedela jestli kvetl letos a v... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 16.12.2010
Eleno, ja se vesele zasmala, v dobrem slova smyslu, neb muj manzel se rychle nauci par jmen kvetin a s radosti chodi po sousedech a vytahuje se kdyz kvetou. Ale, musim priznat, nejcitlivejsi pestovatele orchidu, ktere ja znam, jsou... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 16.12.2010
Lido, dekuji ale odkud to slovo 'parapet' je odvozene? Tim myslim, jak vzniklo? Ma ta deska diry nebo jde horky vzduch pod nej? Jak je horka, kdyz je zatopeno? Neni dulezite, jsem jenom zvedava, neb se o nem mluvi casto. Hlavni forum je 'zahrada'?
Pěstování orchideí, 16.12.2010
Napsala jsem o tom 17.11. 2010 'Opadavani poupat'. To plati i na opadavani kvetu. Prosim napiste v jakych podminkach/prostredi orchid mate a jak ho pestujete. Take, jestli jste ho koupil(a)  ted, nebo uz ho mate rok +  .... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 15.12.2010
Dekuji za povzbuzeni. Julius, chapu co rikate, ale problem asi neni jenom v tom, ze je mnoho diskuzi. Konkretne: Jak si mam vysvetlit, kdyz nekdo napise o radu a ja pozadam o presnejsi informace -neb nechci psat ptakoviny - a neprijde ani... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 14.12.2010
Vite ono je nekdy tezke udelat diagnozu bez presnejsiho popisu a scenario je, ze na me otazky malokdo odpovedel a proto mam pocit, ze si povidam sama se sebou. Asi jsem delala neco spatne, i kdyz jsem se snazila zodpovedne poradit na zaklade mych... celý příspěvek >
Dendrobium nobile - žloutne, 13.12.2010
Zloutnou Vam listy nebo se jenom krouti? Krouti se jakoby do spiraly? Kdy to zaclo? Tomu ze se krouti stonky nerozumim; myslite tim, ze se ohybaji jakoby dolu? Pokud ano, to je normalni, takto Den. nobile rostou a na podzim/zacatkem zimy by listy... celý příspěvek >
Bílí broučci, 12.12.2010
Podivejte se na tuto web stranku kde jsou vyfoceni a jestli je to jeden z nich mohu Vam napsat jak se 'pokusit' jich zbavit. Kozicka
Jaká je to rostlina? prosím, 12.12.2010
Prima napad ji dat manzelovi do prace, zvlaste kdyz se tam v noci topi. Taky pozor na plody/semena  (male kulicky), ktere se utvori po kvetu.. taky jedovaty. Hodne stesti v novem byte. Kozicka
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 12.12.2010
Lido, vidite, Vase Beallara ma rozum. Radsi zkrouti listy, nez aby schodila poupata/kvety. Drzim palce aby dlouho kvetla. Kozicka
Jaká je to rostlina? prosím, 11.12.2010
Ja bych se teto rostliny asi zbavila. Dejme tomu, ze male dite se bude casto dotykat listu - nebo se dotkne poraneneneho listu - a potom si rucickama otre oci? Ale, prosim, zeptejte se chemika nebo nekoho, kdo se tim zabyva. Podivala jsem se na jmeno... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika