Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tropicke rostliny - vseobecne, 19.12.2010
Lido, vypada to, ze ibisek laka vsechno co leze vsude na svete a venku ho musim strikat hned jak nasazuje poupata (mydlovou vodou).Ale doma jsem ho nikdy nepestovala neb jsem myslela, ze se to nevyplati tak radsi nejo jineho. Mate 'gardenia'? Za par... celý příspěvek >
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 19.12.2010
Ano, Oncidium je super (ale poseptam Vam, ze Aloe Vera bych rychle vymenila za dalsi orchid a to jaksi Julius rikat nemuzu )
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 18.12.2010
Eleno, ne, ne, vanilka se pyluje rucne skoro vsude na svete, snad mimo Mexica pokud je to Vanila plantifolia, ktera se nejvice pouziva na produkci lusku.  Ona ta muska totiz nikde jinde neni a taky neni spolehliva. A take pylovani na... celý příspěvek >
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 18.12.2010
Tato web site docela sluzne ukazuje jak vanilku pestuji v tropech na stromech. Kozicka
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 18.12.2010
Julius, whoa! Fantasticky Oncidium! Jak se rika, jeden obrazek nahradi 1000 slov. Mate 100% pravdu, vanila se trenuje horizontalne (nebo dolu) aby lepe kvetla a horizontalne zni vice logicky. Pry, nahoru prvnich 1.2-1.5 metru. Farmari ji obtaceji... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 18.12.2010
Lucie, oh, ja myslela ze je to Vas parapet a neslo mi to do hlavy, neb tento vypadal jako v domku a ne v byte. Aglaonema, roste i v tmavem koute. A nechce moc vody a nepotrebuje ani vlhkost ale nevim, jestli se Vam libi. Tady je obrazek. U nas... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 18.12.2010
Eleno, ano, asi jste o nej moc pecovala. Ja kdyz odjedu, tak spousty kytek zemre ale orchideje se raduji, ze se me zbavily a zacnou rust a kvest i kdyz normalne nemaji. Tak to je. Oncidium - neb ma tenoucke koreny- chce jinak zalevat nez napr. Phal... celý příspěvek >
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 18.12.2010
Eleno, udelam jak jste poradila a navic je asi schovam neb jich pres noc dost uteklo. Pokusite se kvety vanilky opylovat az zase pokvete? Kozicka
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 18.12.2010
Eleno, mam radost, ze knihy nemaj pravdu! Jak je videt, vy muzete pestovat vsechno. Mate talent i Lida i Julius a take jiste i mnoho dalsich lidi ktere jeste neznam. Myslite, ze o trochu vic svetla mozna vic kvetu?  Kdyz Vam opadavaj... celý příspěvek >
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 18.12.2010
Julius, to je parada. Jste muz meho srdce. Vyrostla Vam dobre, ale je mlada na to aby kvetla. V jakem ji mate substratu? A jiste vite, ze az pokvete musite byt vzhuru celou noc a rychle ji opylovat nez zavre kvety. Roseni vodou moc nepomaha je moje... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 17.12.2010
Lido, se pokusim ty desticky sehnat a zkusim je.  Asi je to stejny princip jako drive mucholapky. S temi chemickymi postriky na poupata nebo kvetu orchideji opatrne. Muj problem je, ze ja je nevidim neb sem napul slepa a taky oni maji... celý příspěvek >
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 17.12.2010
Dekuji, takze prevod ze svicek/stopu na lux je: 2000-4000 svicek=21527-43055 lumen na 1 m2.  Kozicka
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 17.12.2010
Julius, ja myslenkuji, ze si koupim Vanilla planifolia uz neco let, ale zatim nemam odvahu a ani moc mista. Moje kamaradka ji ma ve skleniku obrovskou a kvete ji. Napisu proto, co mi ona rekla, plus co jsem vystudovala, precetla a slysela na... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 17.12.2010
Julius, prima otazka. Ja odpoved to hodim pod Orchidy, aby se to nepletlo. Kozicka
Tropicke rostliny - vseobecne, 17.12.2010
Panecku, Eleno, to je parapet!  Plny orchidu.  A hezky Vam kvetou. To je vzdy prima.  Mate nekde skovany Oncidium? Ja miluji Onc. Sweet Sugar nebo podobny (zlute kvety);  rozvetvuje se a kvete dva mesice, klidne.... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika