Příspěvky uživatele - 248.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bobík - SG 950 elektrocentrála 720 W, 13.1.2016
Jj. Už jsem koukal v rozkresce, že jsou zakrasleny od půlek karteru na vnější straně, takže nejprve sejmu startér a zjistím, jestli je velikost stejná jako na rozkresce co jsem našel... Ještě dotaz, jestli při tomto "seřizování"... celý příspěvek >
Jak nenechat stromek zababčit?, 13.1.2016
Terminál jsem nechal neřešený, bez zákresu. Josef má tedy oči dobré. Stejně tak je pro přehlednost vypuštěna korekce drobného větvoví. Ono tam vzniká třetí patro a je tedy potřeba to dořešit, aby v rámci převzetí dominance nepotlačilo růst obou... celý příspěvek >
Řez staré hrušně, 10.1.2016
Ano, právě jste pro neznalého tazatele vyslovil spoustu protimluvů. Protimluvem pro něj bude to hnojení. Jak jsem výše uvedl, strom nebude trpět podvýživou, bude-li do dobré kondice vyhnojen trávník. Dalším zdrojem živin pak bude vracení... celý příspěvek >
Řez staré hrušně, 10.1.2016
Spóry se uvolňují už před opadem listí, v tom máte paní Lído pravdu. Ale mimo těch co se už usídlily a vyklíčily je jich spouta i v zásobě na různých površích. Na fasádě baráku nebudou nikam transportovány ani nebudou klíčit. Ale spolu s listím být... celý příspěvek >
Volné uložení ložiska, 10.1.2016
Přiznejme si na rovinu, že nejlepší opravu použije většina pro pilu, kterou bude nadále používat, zatímco nejlevnější opravu (tmelení) obsahuje mnoho z pil, které mění majitele jinak než dědictvím. Já osobně se budu věnovat na své pile prevenci,... celý příspěvek >
Řez staré hrušně, 10.1.2016
Pokud Vám nevadí jeho velikost, tak je nejlepší pěstovat tuto hrušeň jako strom okrasný. On se totiž bez zmlazení dožije vyššího věku, než pokud jej budete zmlazovat. Pravokořenné hrušně (nebo na hrušňovém semenáči) jsou stromy dlouhověké a dožívají... celý příspěvek >
Křovinořez Vari 432, 9.1.2016
Nemyslím si to, ale jsou to dvě nejsilnější ekonomiky, kam Vari vyváží a zároveň tam platí přísné emisní limity známé jako EURO x.
Kvašáky a rychlokvašky, 4.7.2012
Moje babička dávala krajíc chleba pro kvašení, ale musí to asi být chleba s kváskem.
Další diskuze:  16171819  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika