Příspěvky uživatele - 236.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablcka pre bezzubych, 9.6.2019
Vyjma Admirálu (snězený) a Idaredu jsou všechna jablka, co mám teď ve sklepě, vhodná pro bezzubé.
Rouby Solanky, 9.6.2019
Pokud by mě roubování živilo a trávil s ním denně 8,5 hodiny, snad bych investoval do jednoúčelového nože, belgické břidlice a snad i do profesionálního nabroušení. Coby amatér nedovedu nabrousit žádné ostří do ostrosti ulamovací čepele. Do ulamováku... celý příspěvek >
Křídlatka v mulčovací folie, 9.6.2019
 Nemusíte rostliny vyrývat, stačí useknout u země a čerstvé pahýly natřít Roundupem čí Garlonem. Efekt je takřka dokonalý a zátěž chemií minimální.
Očkování, 31.5.2019
Myslím, že jsem to pochopil. Dělejte to, jak chcete, já Vám to neberu, sám to budu taky dělat taky po svém. máte zdroj transplantátů, nemáte však, kde uskladnit rouby Kdo má zahradu, má i pár čtverečních decimetrů půdy na zapíchnutí... celý příspěvek >
Impregnace pařezu, 31.5.2019
Pařez bude vždycky trouchnivět dál, je to přírodní proces. Trochu zpomalit to můžete zakrytím horní - řezné plochy, aby do pařezu nezatékalo.
Očkování, 31.5.2019
...velkovýroba se šmrdolí s očkama, protože je to šetrnější, úspěšnější a hlavně produktivnější. Tak, tak, A protože nejsem velkovýroba, nepotřebuju vyrobit třista štěpovanců za směnu. Mohu si dovolit shánět rouby celou zimu a ty pak naroubovat,... celý příspěvek >
Očkování, 31.5.2019
lépe to vše brzy na jaře roubovat kopulací než se šmrdolit s očkama...
Špendlíky, 25.5.2019
Lepší pálenku než ze špendlíků jsem nikdy nepil.... Zatím je jíme a děláme z toho marmelády a dáváme je na džemy. Opět jsem lepší nikdy nejedl....Já se na zahradě postupně zbavuju švestek a přecházím na špendlíky. Švestky jsou fajn ale špendlík je... celý příspěvek >
Uzeni ryb, 25.5.2019
Myslím, že je to celkem jedno. Sůl pronikla do masa, takže slané budou tak jako tak. Kůže se obvykle nejí. Při uzení kapra a tolstolobika jsem zkusil obojí, rozdíl jsem nepozoroval. Když se grilují makrely, obalují se v kořenící směsi, samozřejmě... celý příspěvek >
Slivoně - monilioza, 12.5.2019
Slivoň vypadá jak zasažená herbicidem.
Muchomurka ruzovka - masak, 8.5.2019
To se p 234.247 divím. U nás růžovky sbírá skoro každý. Naštěstí, když rostou, je jich pro všechny habaděj.     Spíš než na čich bych se spoléhal na rýhovaný prsten.
Štěpování - a co potom?, 8.5.2019
Záleží na tom, jak vysoko roubujete. Pokud těsně nad zemí (do 20 cm), pak není třeba nechávat obrost na podnoži. Štěpujeme-li výše - např třešně v korunce, je obrost na podnoži nezbytný. Jednak aby táhnul mízu k roubu a taky aby pomohl sílit kmínek.... celý příspěvek >
Plastový sud na zeli, 7.5.2019
Ostatně, nepletu-li se, bylo i dříve vidět kvasit a prodávat zelí v igelitových pytlích, vložených do nejakého pevného obalu. Ono se to dřív moc neřešilo, nějaká škodlivost plastů. Otázkou je, bylo-li to dobře...
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 5.5.2019
Ochutnal jsem dnes pár favoritů pro labužníky. Admirál je o hodně koňských délek vpředu, chutná jak čerstvě utržený. Krok drží jakž takž Idared, tam ale tradičně pokulhává chuť. Ostatní zimní držáky - Topaz, Goldstar, Mutsu, Pinova, Otava a jiné jsou... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 5.5.2019
Já se zase podivuji příspěvku pana 1.112. Taky se chemickým zásahům proti strupovitosti snažím vyhnout, ale projevy choroby na citlivých odrůdách včetně Šampionu samozřejmě vidět jsou. V některých letech víc, v jiných méně, občas vůbec. Ale že by... celý příspěvek >
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika