Příspěvky uživatele - 236.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak využít nadbytečnou moč v zimě?, 9.10.2019
Jestliže člověk vyloučí denně 2g soli (NaCl) ve 2 litrech moči, je to množství zcela zanedbatelné. (1 promile) Ideální je přidávat moč do kompostu, ale nevidím nic špatného na vylití kdekoli na zahradě, i bez ředění.. Nemyslím si, že by přes zimu -... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 7.10.2019
Typická Melodie je na 2. obrázku. Typická je rozmytá růžově červená barva. Ty naše vypadaly takto.
Jadroviny 2019, 7.10.2019
Jestli se jedná o Topaz, si nejsem jistý, i když plody tak vypadají. Ale Melodie to - podle vzhledu - určitě není.
Jarka, 5.10.2019
Jarka u nás chutná dobře, ale já preferuji od stejných rodičů odrůdu Delor. Větší a hezčí plody, delší skladovatelnost, odolnější houbovým chorobám, chuť minimálně stejně dobrá.
Desert, 30.9.2019
Moje Deserty jsou vždy nejlepší až několik dní po sklizni  -  cca týden.
Smiřické vzácné, 29.9.2019
Nevím, ten název neznám.
Jabloňová stěna - podzimní odrůdy, 29.9.2019
James Grieve, Oldenburgovo,...
Smiřické vzácné, 29.9.2019 Obsahuje fotku
Určitě nejde o nejkrásnější a ani nejchutnější jablko. Přesto si své oblíbence - zejména u nás v Sudetech dokáže i dnes najít. Malé nárokyna polohu a dlouhá skladovatelnost, jen se nesmí nechat na stromě přezrát
Aneta, 29.9.2019
Možná nějaký kmenný tvar do extenzivního sadu. Já zatím Anetu na milost nevzal. Jediné výhody spotřuji ve velkosti plodů a plodnosti. Pihovitost silná pořád, chuť lehce pod průměrem.
Nefunkční kompostér, 28.9.2019
Proč ho 2x katrujete? Není to příliš pracné?
Zelené hnojení, 27.9.2019
nastal velký problém s tím, kam odklidit zem z první brázdy. Já ji většinou hážu do koleček a zasypu s ní nakonec poslední brázdu.
Zelené hnojení, 23.9.2019
To máte asi pravdu. Vzhledem k tomu, že složení je podobné a použití totožné, nemá velký smysl to rozlišovat a samotné listí nekompostovat.
Merkur, 23.9.2019
Rzivost kolem stopky považuji za vlastnost, ne vadu. Otázkou je, zda budem považovat Merkur za podzimní odrůdu s prodlouženou skladovatelností nebo za zimní, ovšem jedlou již krátce po sklizni. Je to asi jedno, kloním se spíš k druhé... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 23.9.2019
Samotné listí kompost neudělá. Je třeba dát vrstvu listí a zakrýt ji vrstvou zeminy Ad Vladimír: Co tedy vznikne ze samotného listí, když ne kompost? Je jedno, jak to nazvete, my tomu říkáme listovka. Je to černé, sypké, humozní, vhodné do všech... celý příspěvek >
Delikates, 22.9.2019 Obsahuje fotku
Ovocnaření je i o návratech. Loni touto dobou jsem ve vlákně Těchobuzické odrůdy chválil jablko Dione. Letos musím vyseknout poklonu ještě hlubší. To proto, že v loňské sezóně plodily snad všechny odrůdy nadprůměrně, zatímco letos je to víceméně... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika