Příspěvky uživatele - 174.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kedluben gigant pěstování, 14.3.2013
Prosím vás, skutečně se gigant pěstuje z přímých výsevů na záhon a ještě k tomu vysetých v březnu? Nějak tomu nemůžu uvěřit, vždyť malé kedlubny se musí předpěstovávat a navíc jejich přísada prý nesmí vyschnout. Děkuji.
Jak se zbavit maliníku, 9.3.2013
Prosím vás, jak se zbavit maliníku? Domnívám se, že je na nevhodném stanovišti (slunné, ale dosti mokré), dlouhodobě nerodí, resp. tři kuličky místo plodu na celém jednom výhonu.  Z původních 5 "hnízd"  jsme ponechali dvě, na pův.... celý příspěvek >
Řapíkatý celer, 9.3.2013
Máte, prosím, zkušenosti s pěstováním řapíkatého celeru od semene? Hodně se mi vytáhl (děložní lístky cca 3-4cm nad povrchem), mohu přepikýrovat hlouběji, aby byly děložní lístky třeba 1-2cm nad povrchem? Máte nějaké dobré rady a fígly, jak se dobrat... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 11.2.2013
S Ildi mám také výborné zkušenosti. Bohatě rodí, brzy dozrává, je odolné proti plísni a velmi chutné - zvláště pro děti. S tím Perunem máte pravdu, rostlo skutečně jako plevel, rostliny přímo obří, ale bohužel plody poskrovnu, asi se na něj... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 10.2.2013
Nemáte někdo, prosím, zkušenost s tyčkovým rajčetem Perun? - marketové,  drobné, žluté, hruštičkové. Měli jsme je 2 roky po sobě, mělo minimální výnosy. Nevím, zda je to chybou v pěstování nebo druhem jako takovým. Ostatní odrůdy rajčat nám... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 8.9.2012
Já jsem z letošní sklizně nadšena! Rajčata sklízíme celý srpen, jsou šťavnatá a sladká. Konečně jeden rok, kdy nám stihla dozrát dřív, než přišla plíseň (vůbec nestříkáme).
Žloutnutí listů petržele, mrkve, libečku, 23.7.2012
Prosím vás, žloutnou mi listy mrkve, petržele a libečku, nevíte čím to je? Mají takovou světlezelenožlutou barvu, ani těch listů moc není (vedle máme rajčata, zbytky hrášku a jahody a ty jsou krásné). Děkuji moc!
Jak dlouho klíčí mračňák?, 17.3.2010
Letos jsem zasela semena koupená i vlastní. Ze 60 koupených semen vzešla jedna rostlinka, z vlastních asi 100 semen mám 80 rostlinek, takže chyba bude skutečně v osivu.
Jaký substrát pro balkonovky, 12.3.2010
Co konkrétně myslíte pojmem "normální zemina"? Děkuji za odpověď.
Jaký substrát pro balkonovky, 11.3.2010
Poraďte, prosím, osvědčený substrát pro balkonovky. Minulý rok jsem koupila dva různé, jeden z nich (bohužel už si nepamatuji výrobce) byl samá rašelina a do dvou měsíců jsem měla truhlíky samý mech. Děkuji!
Jak dlouho klíčí mračňák?, 28.2.2010
Dobrý den. Semenáčky vel. 5-10cm přesazuji do samozavlažovacích truhlíků (asi 5 rostlinek na 60cm truhlík), za první rok v nich narostou minimálně dvojnásobně, než by narostly v obyčejném květináči, mají pak více sil na dobré přezimování.... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 3.10.2009
Hezčí barvu?...Hmm. O tom by se dalo diskutovat. Předpokládám, že každý chce, aby mu přišla stejná rostlina jako na obrázku. Pokud je vše dáno pouze technikou, nikdy taková rostlina nepřijde, protože ve skutečnosti ani neexistuje, a odtud pak pramení... celý příspěvek >
Co s loukou v sadu na podzim?, 3.10.2009
Dobrý večer. Poradíte. co s loukou v sadu teď na podzim? Je to klasická karpatská louka, rádi bychom zachovali původní druhy. Poséct ještě? Máme vyhrabávat listí, není lepší až na jaře? Zřejmě listí a vyšší tráva poskytuje úkryt hmyzu..?..nevím. Ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  11121314  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika