Příspěvky uživatele - 25.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zazimovat angínovník?, 19.4.2013
Ano souhlasím, je to jistota.Ale já mám už mnoho let i belacandu na záhoně venku a zatím dokázala i ty roky přežít a i množit se. V domě mi dokáže kvést dlouho, venku mě květ dlouho nevydrží, pravidelně mi ho něco uštípne a nechá vedle ležet. Bydlím... celý příspěvek >
Jahodnik, 19.4.2013
Souhlasím s efektivnosti sadby před semenem. Nikomu to nevnucuji.Semenáčky se musí aspoň třikrát pikýrovat a je to děsná piplačka. Ale kdo to chce zkoušet prosím, efekt je ale minimální a s cenou koupené frigo sadby neporovnatelně drahé. Mnoho... celý příspěvek >
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 19.4.2013
To je kůra chemická - postřik Discusem proti padlí a houbovým chorobám. Držte se v použití návodem a ochrannými lhutami.  Angrešt se má chránit po začátku rašení ale před kvetením Discusem nebo Rubiganem případně Karathane.Před sklizní při... celý příspěvek >
Také se nechal někdo napálit?, 19.4.2013
Nu chybička se vloudí, asi všude. Vzhledem k tomu, že v semenářských firmách, ať se jedná o Sempru nebo Semo, sáčkování osiva z čističky obstarávají stroje, tak muselo dojít šlendriánským postojem lhostejného pracovníka jenž zakládal do balíčky... celý příspěvek >
Také se nechal někdo napálit?, 19.4.2013
To je fakt, a rozhodně ale kopřivy v sáčku nebyly, spíše se jednalo špatně připravený záhon s ponechaným kopřivovým kořáním jež prostě macešky udusily.
Jahodnik, 19.4.2013
Ano paní Lído souhlasím s Vámi.V podstatě je jedno pro jaký způsob se rozhodnete.Pěstování je podobné, jen pro začínající amatery je jistější nákup sazenic Frigosadby. Brečet nad tím, že jsem vysel patnáct semínek a vzešlo mi jich deset je prkotina... celý příspěvek >
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 19.4.2013
Není třeba opravdu stříkat a používat chemii, Metoda je stará mnoho destiletí, ale vyžaduje v době vegatačního roku kontrolu porostu, hlavně špiček výhonů. Ale obávám se, že vyloučit chemii z ochrany a ohánět se ekologii v mnohých lokalitách nejde a... celý příspěvek >
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 19.4.2013
Ukázalo se, že jste vzdělaný v něčem jiném než zahrádkářství. Zlatý fík je starou odrůdou angreštu, který nemá ochraný gen proti padlí.- Ale ani s rezistencí se rostlina v zavirovaném prostředí padlí neubrání. A neplatí to pouze u angreštu ale i... celý příspěvek >
Plot - sousedi, 14.4.2013
Ale v problémech sousedských vztahů Vám ani čtyři ploty nebudou nic platné.Pokud někdo bude mít zájem Vás šmírovat tak si způsob najde. A to i kdyžby jste si tam vybudovali desetimetrový plot z plotových tvárnic. Na pálení plastů a jiných podobných... celý příspěvek >
Jak ochránit kůly lesního pletiva kolem pozemku?, 14.4.2013
Trochu to řeknu jinak.Plocení tzv.lesním plotem, je nebo bylo myšleno klasická náhrada lesních oplotenek drátěným programem, kdy tento nebyl určen ne věčné časy podobně jako klasické dřevěné oplotenky.Proto toto pletivo je také levnější než... celý příspěvek >
Výchovný řez stromů Mirabelka Nancyská a švestka Hanita, 13.4.2013
Máte pravdu - jaro se už konečně hlásí. Ale doporučuji ve studování i nadále pokračovat. Řez jádrovin i peckovin se liší v době provádění. U peckovin totiž neplatí zimní i letní řez jako u jádrovin.
Jak daleko sázet túje, 13.4.2013
Spon by měl být 0,6- 1 m, vykopání jam je pracnější, pokud pro příkop použijete techniku. jinak rozdíl je minimální. Sestřižením živého plotu v následujícím roce po zakořenění na výšku drátěného plotu podpoříte zahuštění.
Co nejrychlejší porost, 5.4.2013
Japonský topol není jako podrost vhodný, sice roste rychle, ale žádny ne raketově.Vděčnější a podobně rychle rostoucím jsou šeříky, ty spolehlivě zneprůhlední pohled a to i do výšky pěti metrů během tří až pěti let, spolehlivě.
"Štrůdlové jablko" - jaké odrůda?, 5.4.2013
To je možné James Grives je i po těch desetiletích suprové podzimní jablko které nikdy nezklame.Má všestrané použití a to i po delší době než Skleněné.Osobně si myslím pokud jsou k mání letní odrůdy tak je hřích na zpracování toto jablko James Grives... celý příspěvek >
"Štrůdlové jablko" - jaké odrůda?, 5.4.2013
Štrůdlové jablko je v podstatě každé jablko jenž je za zenitem dozrávání. U letních jablek je to bezkonkurenčně Skleněné, po něm by jsem byl pro universální James Grives v době počátku moučnatění.V zimních měsících už všechna jablka bez rozdílu jež... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika