Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda, 5.6.2010
Občas od podobných individuí lze také zaslechnout:"Už vím,.kde jsou!".rozumí se zralé třešně, broskve,brambory.A pak "Pojďme si vzít, co nám patří!".Ale přesto nejprve vykopejte hlubší širokou jámu pro rajčata, nechte ji vyhřát... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 31.5.2010
Koupil jsem VITRu do skleníku, vyklubala se zní Kodrjanka.Rostla značně rychle, s úrodou to bylo slabší .Neměla ani dost prostoru, tak jsem ji vyústil  mimo skleník, kde má víc místa.Nesmí přezrát, sprchává.  AB
Okurky - nemoci nebo chladno?, 25.5.2010
Okurky vyseté pár dnů po Markovi krásně vzešly, déšť a chlad je ale silně vytřídil.Výsev do truhlíků je, skoro bych řekl, jistější.Deštivé počasí, přemokřená půda zatím neskýtají okurkám velké šance. AB
Jakou odrůdu révy na Vysočinu?, 25.5.2010
Nejlepší je ochutnat labruskové víno.Je to Isabella z Moldávie a je k dostání např. v supermarketu Albert, nebo v Modřicích ve velkoskladu vín.
Je toto moniliový úžeh?, 23.5.2010
Martine, hlavu vzhůru, bývá i hůř(viz lidé v povodních).Život musí čelit různým těžkostem, abychom zůstali a všechno přežili.Nasaďte všechno nově, není na nic tak pozdě. Třeba i brambory, sadbové jsou za 5,-Kč/kg.Nesmíme si zvykat, že bude... celý příspěvek >
Kompost vs. sousedi, 23.5.2010
Bohužel, sobectví a bezohlednost převládá.ČRo2 pokládal lidem na ulici Brna otázku:"Co je to defenestrace?".Kupodivu všichni odpověděli správně, závěrem dokonce někteří mluvili o defenestraci třetí.Bylo to žertem, ale z něčeho odpověď... celý příspěvek >
Uschlé listy na Meruňce, 21.5.2010
Některé úvahy směřují k souvislosti mrtvice s výskytem houby Monilia laxa. AB
Jakou odrůdu révy na Vysočinu?, 19.5.2010
Isabellu v tekutém stavu dnes dokonce koupíte jako dovozní z Moldávie.Tam jsou na vína tohoto druhu zaměřeni.V polosladkém vydání docela některým dámám chutná.Jde o zapomenutou ale specifickou příchuť nenáročného hybridu. Jeden keř jsem si... celý příspěvek >
Kvalitní český česnek, 18.5.2010
Z pacibulek se dá vypěstovat česnek i lepší kvality než byla mateční rostlina (nebo také naopak).Jde o generativní výsev a množení.O tom by se mohli rozpovídat zkušení šlechtitelé.Koupil jsem před dvěma lety velký překrásný česnek v... celý příspěvek >
Kdy sadit vinnou révu?, 17.5.2010
Dobrý večer, sazenici révy s dobrou kořenovou výbavou , rašícími očky zpod vosku(ze školky) klidně zasaďte a u kořenů zalejte.Zamračené počasí je pro ujímání sadby lepší než slunečné. Loni jsem koupil sazenici s velmi... celý příspěvek >
Slivovice jak poznat archív, 17.5.2010
Z roku 2008 je slivovice teprve dobře stabilizovaná .Jako archivní se označují slivovice po pěti a více letech.Na rozdíl od vína, které se má pít dokud je ve formě, pak se to vínu jen podobá.
Břečťan - rád by se plazil po zemi, ale na fasádu nechce, 17.5.2010
Tak k tomu sousedovu prefabrikovanému plotu : údržbu plotu má za povinnost jeho vlastník.Nemyslím si, že uděláte dobře, když se o ni budete starat.Mám ze strany souseda jeho odrabanou nevzhlednou zeď a myslím si, že kdybych ji nechal něčím porůst,... celý příspěvek >
Slivovice z odpeckovaného kvasu, 13.5.2010
Ano, pecky dodávají tu specifickou hořkost a mandlovou příchuť.To se nejvíc potvrzuje při pobytu v pálenici od ostatních, kteří se pálení už léta věnují.Většinou nikdo necedí kvas , nebo malé množství pecek přepalují. Možná ale u peckovin jiných... celý příspěvek >
Jak udělat drenáž k sudu pod okapem?, 13.5.2010
Obdobně mně funguje hadice v sudu opatřená zpětným ventilem.Bez úzké svislé nádoby. Zkuste to.Druhý konec je v úrovni pod vrchním okrajem sudu a je vyústěn do trativodu pod "trnkami".  AB
Jarní kůra k pročištění krve, 13.5.2010
Lidově se tomu říká kopřivy pasírovat přes kačenu.Brambory pasírované přes prase jsou prý také lepší než samotné.Jak pro koho.Nejvíc jsem si po dlouhá léta oblíbil trávu pasírovanou přes králíka.  AB
Další diskuze:  7172737475>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika