Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň na dule, 18.12.2010
Nemyslím, že kombinace tohoto druhu projdou jen tak, bez jakékoliv změny chuti a možná i zabarvení ovoce.Kombinaci s jeřábem jsem neviděl a byl bych upřímně na ni dost zvědavý.Slivoně na broskvové podnoži jdou.Jsou to ale obě peckoviny.
Trativod, 17.12.2010
Trativody se dělaly kladením drenážních pálených trubek.Ty mohou být rozpadlé a zanešené, těžko je vyčistíte.Nejlépe bude trativod obnovit pomocí plastové spec.trubky.Na louku trativod vyústěte jen pokud je louka Vaše a do trativodu nepůjde nic... celý příspěvek >
Jabloň na dule, 17.12.2010
Hrušeň na jabloní nemá afinitu(živoří a odejde),na kdouli ani všechny druhy hrušní nemají úspěch.Možná některá odrůda jabloně na ní půjde.Těším se na další poznatky.  AB
Rozvod vody po zahradě, 16.12.2010
Kov bych s plastem nemíchal, obzvláště bude-li se potrubí tlakovat jen při zalévání a na zimu vypouštět.Prodává se kompletní sestava z černého polyetylénu.Styčné plochy zahlaďte např.úhlovou bruskou , spoje pak něco vydrží.  AB
Divná vůně ořechů, 15.12.2010
K "aromu" ořechů.To je dotaz, který bych taktně položil především té známé,.zda nesuší ořechy ořechy a pod. v nějaké zakouřené(parfemované) místnosti.Převážně deštivé počasí při sklizních vyžaduje umělé sušení, to znamená přinejmenším na... celý příspěvek >
Jablkovice - jak na ni?, 10.12.2010
 O nic špatného v tomto případě nejde, pokud není mošt ředěný vodou.Jako svařák.Lepší jako kvalitní burčák to ale nebude.Ten se zahřívá vlastním kvašením bez vody a ochucování. 
Ako uchovať vrúble, 9.12.2010
Mohu potvrdit, kopulací se jednak stýkají dvě "stejně stará dřeva"a při precizní práci rozhodně větší plochou, než později za kůru do staršího výhonu, kdy i roub už je méně vitální.Ale hlavní roli bude hrát styčná plocha a... celý příspěvek >
Ako ošetriť poranenú slivku silonom, 8.12.2010
Souhlasím, příroda se umí sama s mnohem většími poškozeními vypořádat (ohryzy od zajíců , srnčí a j.).Otřepy hladce začištěte štěpařským nožem a zatřete co nejdříve voskem, aby do rány nezatékalo.Vlivem poškození možná stromek i dříve zakvete.... celý příspěvek >
Společný kvas švestky s broskvoní?, 6.12.2010
Ale, pánové,to, co popisujete je z nouze ctnost.Kombinaci tohoto druhu se vždycky raději vyhnu.Kdysi jsem zkusil mirabelky 20% se švestkami, ale to je maximum, co lze.Jiným kombinacím se vyhýbám a považuji to za degradaci v otázce destilačních... celý příspěvek >
Zamyšlení nad přípravou kvasu, 30.11.2010
Letos jsem sbíral postupně, jak švestky padaly až do konce září.Bylo jich málo a chtěl jsem je nechat zcela dozrát.Přisypával jsem je na vzniklý koláč a nerez sekáčkem (kdysi se tak drtily brambory) jsem nádherné(!)plody narušoval.Nakonec se celý... celý příspěvek >
Terénne úpravy zakryjú miesto štiepenia, 30.11.2010
Jenže, pane Milane, rozpoznat často zablácené podnožové od pravých kořenů je problém i pro odborníka.Tazatel má smůlu, pokud kořenový systém není ještě moc hluboko, vzal bych si na pomoc někoho s rycími vidlemi a uvolněný bal bych "páčil "... celý příspěvek >
Zatuchlý sklep, 29.11.2010
Ve sklepě je asi stále nadměrná vlhkost k množení plísní(u podlahy).Zkusil bych vysoušeč (MěÚ půjčuje).Uvidíte sám, kolik vody v uzavřeném prostoru pohltí.
Třešeň Regina na podnoži Gisela 5, 26.11.2010
Mám kombinaci velmi rané s poloranou na Coltu(podnož).Mám také obrovskou Kordii.Ta si našla snad spodní vodu a roste"jako z vody",zatímco uvedenou kombinaci musím hájit : 1.před ptáky sítí a 2.poloraná(Burlat) dozraje a je chuťově... celý příspěvek >
Chování palíren při destilaci, 25.11.2010
Většina klientů neví, ani se nemusí o problematiku starat.Služby i tohoto typy by měly mít určitý standard, nad kterým bdí stát.Ten nemá jen vybírat daně a poplatky.Setká-li se páleník někde na cestě např.s lékařem podobného typu, jak popisujete, pak... celý příspěvek >
Chování palíren při destilaci, 23.11.2010
Sdělte jak. Kromě cejchovaných ponorných měřidel si můžete jen vybrat palírnu s poctivějším personálem...
Další diskuze:  6667686970>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika